KTU taikomoji chemija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-22 17:47:40 | Nuoroda

Na kas kursiokai ? :) Y vf ystojau su 17.16, tai lb jEga :D Pirmu numeriu rasiau taip ir pataikiau :)

  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-07-22 17:48:46 | Nuoroda

Sveikinu istojus, cia Mockus

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-22 17:56:26 | Nuoroda

As irgi istojau!  gal kursiokai busim  kazkas katik rase man kad irgi istojo bet gal atsisakys, tik va kazkaip netycia istryniau zinute ir nzn kaip atrasyt

Žinutė parašyta: 2009-07-22 21:12:17 | Nuoroda

as rasiau tau, negaliu apsispresti ar priimti kvietima, situacija tokia jog norejau i farmacija, bet man ten pritruko tik lietuviu valstybinio egzamino, laikiau mokyklini, visa tai del reformos kuri pakeite stojimo tvarka...  girdejau dar nusiskundimu del taikomosios chemijos, todel isvis isgazdino mane

Žinutė parašyta: 2009-07-22 21:36:58 | Nuoroda
karberiz(BuldozerisBMW) rašė:

as rasiau tau, negaliu apsispresti ar priimti kvietima, situacija tokia jog norejau i farmacija, bet man ten pritruko tik lietuviu valstybinio egzamino, laikiau mokyklini, visa tai del reformos kuri pakeite stojimo tvarka...  girdejau dar nusiskundimu del taikomosios chemijos, todel isvis isgazdino mane

 Stai ir tu :) Na, taikomajai chemijai reik pasisvesti jau, jeigu istiesu myli ta dalyka, nori visa laika skirt mokslui ir t.t. tai manau tavo vieta bus cia, o jeigu nori tiesiog pastudentaut tai geriau nekist nosies :) As siandien irgi daug prisiskaiciau apie taikomaja chemija, vien blogi atsiliepimai, taciau manes tai negasdina ;) O negasdina del to, kad blogi atsiliepimai yra vien is taikomosios chemijos studentu, kurie to mokslo nezada mest.. Taigi, isvada?? Siekis sumazinti konkurencija darant antireklama ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 21:41:50 | Nuoroda

Beje, ziuriu dabar, tu lietuviu ar lenku mbe laikei gimtaja? su tokiais rezultatais i mokama tikrai turetum papult, nieko nesuprantu. o koks kb tavo i farmacija?

Žinutė parašyta: 2009-07-22 21:58:27 | Nuoroda
Ciopaciom rašė:

Beje, ziuriu dabar, tu lietuviu ar lenku mbe laikei gimtaja? su tokiais rezultatais i mokama tikrai turetum papult, nieko nesuprantu. o koks kb tavo i farmacija?

 o siaube, lietuviu, ne lenku, suklydau bisq :DDDDD kb mano 16,86 ir cia vien del lietuviu, islaikius lietuviu bent 20%, kb jau 18 buna berods. seip megstu chemija labai, bet manau farmacija yra rimtesnis dalykas, o joje chemija taip pat yra pagrindas :)  seip cia uztruktu 6 metai studijos, farmacija 5, gaunasi tas pats, todel dar ir del to as farmacija noriu gaut, nesinori pasiduot :)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 22:14:06 | Nuoroda
karberiz(BuldozerisBMW) rašė:
Ciopaciom rašė:

Beje, ziuriu dabar, tu lietuviu ar lenku mbe laikei gimtaja? su tokiais rezultatais i mokama tikrai turetum papult, nieko nesuprantu. o koks kb tavo i farmacija?

 o siaube, lietuviu, ne lenku, suklydau bisq :DDDDD kb mano 16,86 ir cia vien del lietuviu, islaikius lietuviu bent 20%, kb jau 18 buna berods. seip megstu chemija labai, bet manau farmacija yra rimtesnis dalykas, o joje chemija taip pat yra pagrindas :)  seip cia uztruktu 6 metai studijos, farmacija 5, gaunasi tas pats, todel dar ir del to as farmacija noriu gaut, nesinori pasiduot :)

 Na jeigu istikruju labai nori i farmacija tai bandyk suktis kazkaip :) o kelintu nr rasei farmacija ir chemija?

Žinutė parašyta: 2009-07-22 23:49:29 | Nuoroda

1. farmacija vf, 2. farmacija m, ....., 6. taikomoji chemija vf, 7. chemija(VU) vf

Žinutė parašyta: 2009-07-23 10:50:46 | Nuoroda

ir kodel TCh taip blogai? As ir y farmacija norejau, bet pritruko balu, tuo labiau kad biologijos padare kad reikia, tai paukst smaukst ir tapau reformos auka. Tai galima juk specializuotis po bakalauro TCh y farmacija. Vienzho kas dar kursiokai? :)

  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:24:07 | Nuoroda

Nagi, nebera kursioku?

  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-07-23 17:32:11 | Nuoroda

Sveiki, busimi kolegos :P Sveikinimai is Uzpasxiklendo (Kedainai) . Tik siandien suzinojau ,kad cia tokie yra formumai , kur galima susirast savo kursiokus . Tai ka cia kolkas tik vyruku kompanija , o kur paneles chemikes?:P

Žinutė parašyta: 2009-07-24 09:34:59 | Nuoroda

Man gal speju reiktu nicka pasikeist.....  As panele!!!

Žinutė parašyta: 2009-07-24 17:49:40 | Nuoroda

na va, jau viena ir panele:P siandien dokus pridaviau , smagi eile buvo , stuvejau kaip durnius su visais vienoje eileje , o pasirodo prie kiekvieno fakultelo kita eina susidaro, o prie chemijos fakulteto niekas nelauke :D tai biski pravala apturejau:P

Žinutė parašyta: 2009-07-24 17:52:49 | Nuoroda

kaip lievai, kad negalima klaidu pataisyt :S

Žinutė parašyta: 2009-07-24 18:38:59 | Nuoroda
Tracy. rašė:

na va, jau viena ir panele:P siandien dokus pridaviau , smagi eile buvo , stuvejau kaip durnius su visais vienoje eileje , o pasirodo prie kiekvieno fakultelo kita eina susidaro, o prie chemijos fakulteto niekas nelauke :D tai biski pravala apturejau:P

 As irgi siandien nesiau :) Kai pamaciau eilute, galvoju, nieko nebus, reik naglai lyst  Pasirodo neivieno zmogaus nebuvo, tai per 10 min viska susitvarkiau ir isejau laiminga  Dar apturejau fotosesija

Žinutė parašyta: 2009-07-24 19:34:56 | Nuoroda

aha , sita as ir suvokiau po 4 h stovejimoa :D O kokia dar foto sesija?:P manes niekas nefotkino ;/

Žinutė parašyta: 2009-07-24 20:20:23 | Nuoroda

Sveiki, matau savo busimas kolegas,malonu aš ir istojau i Taikomaja chemija KTU

Žinutė parašyta: 2009-07-24 20:25:22 | Nuoroda

Labas , Dovile :) malonu ,kad musu po biski daugeja cia :p

Žinutė parašyta: 2009-07-24 20:34:22 | Nuoroda

 o gal kas žino kiek mūsų šiais metais priėmė iš viso? idomu iš tikro būtu sužinoti

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą