Iki kada jums liepia susimokėt už mokslą? (įstojusiesiems)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-23 13:17:05 | Nuoroda

Šiandien skambinau į KTU priėmimo komisiją ir paklausiau ar galima už mokslą susimokėt iki rugsėjo 20d, nes kažkur skaičiau, jog reiks susimokėt per pirmas dvi rugsėjo savaitės. Tačiau priėmimo komisijoj man pasakė, kad kvitai per I etapą įstojusiesiems išrašyti ir jų galiojimas iki Rugpjūčio 10d. Atidėti datą gali nebent aš atneščiau pažymą, kad imu paskolą iš banko. Absurdas. Ar jums irgi taip greit liepė susimokėt?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 13:25:18 | Nuoroda

Aš į Vdu įstojau.Ir kaip suprantu įmoka už pirmą semestra reikes sumoketi iki 30d.

  • Istorija / VBE 45
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 29
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-23 13:34:00 | Nuoroda

Skambinau į KTU studentų atstovybę, jie pasakė, kad įmokų už studijas mokėjimas yra atidėtas iki rugsėjo mėnesio, kol bus aiški paskolų sistema. Todėl norint, kad atidėtų universitetas mokėjimą, reiktų nuvykt į konkretų fakultetą, į kurį kiekvienas įstojom ir parašyti raštinėj prašymą dėl atidėjimo. Jei jie nesutiks priimti tokio prašymo, tuomet vėl kreiptis į studentų atstovybę, kurie padės dėl šios problemos tarpininkauti.

Žinutė parašyta: 2009-07-23 13:49:04 | Nuoroda

tai taip iseina iki rugpjucio 10d reikia sumoketi uz pirma rudens semestra?..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-23 13:53:05 | Nuoroda
Night rašė:

tai taip iseina iki rugpjucio 10d reikia sumoketi uz pirma rudens semestra?..

 as skambinau i KU ir sake,kad viskas dar yra derinama su bankais ir niekas neaisku..visu pirma reikia pasirasyti sutarti;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą