Papildomas priemimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-23 23:31:15 | Nuoroda

ar imanoma istojus ir susitvarkius dokumentus vienam universitete per papildoma priemima bandyt perstot i kita?man regis galima, bet girdejau gandu, kad ne...be to, ar per papildoma priemima yra galimybe patekt i valstybes fimansuojama vieta?to zmogaus, kuris nori perstot balas leidzia studijuot nemokamai, taciau dabar jis istojes i mokana vieta.

Žinutė parašyta: 2009-07-24 00:06:06 | Nuoroda

fiziniuose ir techn moksluose yra vilciu gauti vf perstojus... o perstoti tikrai galima. 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-24 00:08:47 | Nuoroda
SuperHP rašė:

fiziniuose ir techn moksluose yra vilciu gauti vf perstojus... o perstoti tikrai galima. 

 kaip tik tchnologijose ir reikia

Žinutė parašyta: 2009-08-03 19:02:24 | Nuoroda

sveiki as istojaiu i lkaa treniravimo sistemas i mokama ar galiu perstoti i nemokama ?nes vietu liko 137 valstybes finansuojamu,bet dokumentus seniai nunesus i mokama prasau pagelbekite:)))

Žinutė parašyta: 2009-08-03 19:12:48 | Nuoroda

sveiki as gavau kvietima i lkka kuno kultura mokama nuveziau dokumentus bet kita diena man paskambino is lkka ir pasake kad turiu atvest medicinine ir orginalu atestata as neveziau tad iskritau ko gero ar ne?ir dar norejau paklausti i papildoma priemima lkka yra laisvu vietu i kuno kultura vf?

Žinutė parašyta: 2009-08-03 19:14:48 | Nuoroda

ir kaip su tuo papildomu priemimu cia jis bus ir i univerus ir i kolegijas?is kur suzinot kiek yra vietu tame universitete ir ar toje spec kur nori?kdl nera paskelbti kolegiju balu rezai?

Žinutė parašyta: 2009-08-03 19:16:47 | Nuoroda

lb noriu i kuno kultura vf( lkka; su ) gal zinot ar yr laisvu vietu?

Žinutė parašyta: 2009-08-03 19:18:05 | Nuoroda

o kasnors gali uzgarantuoti, kad galima perstoti per papildoma konkursa jei esi jau iformines dokumentus?

P.S. draugui reikia :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-03 19:18:29 | Nuoroda

nesvarbu, kad yra 137 vf vietos, jų gali sumažinti ir padidinti mokamų skaičių. Soc moksluose liko 80 nepanaudotų krepšelių, tai reiškia, kad vėl stojantys bus rikiuojami į eilę pagal balą ir geriausi 80 gaus finansavimą ten, kur jiems bus vietos.

„Šios lėšos bus skirstomos vadovaujantis geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo 2009 metais tvarkos aprašu.“

(bent taip suprantu aš)

Žinutė parašyta: 2009-08-03 19:21:44 | Nuoroda
safare rašė:

lb noriu i kuno kultura vf( lkka; su ) gal zinot ar yr laisvu vietu?

 http://www.lkka.lt/index.php?cid=6922/ Prasau

Žinutė parašyta: 2009-08-04 09:23:51 | Nuoroda

sveiki,tai jei jau sutvarkiai dokumentus ar nereikia su jais ka daryt?atsiimti kaip?ir dabar vykstantis stojimas tai ir su mokamom vietom ir su vf?o niekur neskelbia kiek butent miestuj ar univerui dave vietu nemokamu?:)

Žinutė parašyta: 2009-08-04 15:28:34 | Nuoroda

sveiki,taigi a staip pat buvau sitojus ir i vf,bet nebuvau aptnekinta savo stojimu,todel nuejaus atsiemiau dokumentus,parasiau prasyma ir bandysius toti per nauja :)tikiuos ir vf tik

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-04 17:19:05 | Nuoroda

As istojau i universiteta ir mokama,bet nusprendziau bandyti dar karta, bet bandysiu i kokia kolegija ir vf,o jei tarkim as istoju i ta kolegija,o ka man daryti su univeru ar eit atsiimt dukumentus,nes esu pasirasius jau sutarty??ar taip ir palikt,tegul jie mane patys isbraukia is sarasu?

Žinutė parašyta: 2009-08-05 15:09:58 | Nuoroda

Istojau i universiteta, vf, i studiju programa, kurios ir norejau. Paskelbus laisvas vietas i kolgijas susiviliojau dar viena studiju programa. Ar imanoma studijuot ir ten ir ten, vienu metu? (univere- istestines, kolegijoj- nuolatines) Ir dar i vf pataikyt? Mano balas 17.36, manau problemu nebutu

Žinutė parašyta: 2009-08-05 15:17:51 | Nuoroda
tilah rašė:

Istojau i universiteta, vf, i studiju programa, kurios ir norejau. Paskelbus laisvas vietas i kolgijas susiviliojau dar viena studiju programa. Ar imanoma studijuot ir ten ir ten, vienu metu? (univere- istestines, kolegijoj- nuolatines) Ir dar i vf pataikyt? Mano balas 17.36, manau problemu nebutu

studijuot ir ten, ir ten vienu metu galima, tik, deja, du kartus studijuot bakalaure valstybes finansuojamoje vietoje negalima.. taigi jei nori studijuot kolegijoje ir universitete tuo pat metu, teks uz kolegija susimoketi paciam/paciai

  • Istorija / VBE 43
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 54
Žinutė parašyta: 2009-08-05 20:03:38 | Nuoroda

Ak stai kaip. Dekui uz paaiskinima

Žinutė parašyta: 2009-08-06 11:31:41 | Nuoroda

gal kas numanot koks galetu buti maziausias kb i medicina per papildoma i vf?? sakes kaip noriu as ji bet kb velniskai mazas...

Žinutė parašyta: 2009-08-06 14:35:51 | Nuoroda

gal kas zinot kur skelbiami kolegiju balai?

Žinutė parašyta: 2009-08-06 18:15:19 | Nuoroda

Sweiki, noreciau paklausti ar imanoma su 13,88 patekt i socialinius mokslus i vf?Ka manot? 

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 10
Žinutė parašyta: 2009-08-06 22:06:28 | Nuoroda
klasika;DDD rašė:

gal kas numanot koks galetu buti maziausias kb i medicina per papildoma i vf?? sakes kaip noriu as ji bet kb velniskai mazas...

 o koks tas tavo balas, jei ne paslaptis? seip balas nebus mazas, nes dauguma istojusiu i mokama med bandys perstoti.kadangi vietu mazai, tai manau bus koks 18,35

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą