Papildomas priemimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-08 01:16:23 | Nuoroda

mazas, vilties istot nera, bandysiu po metu- dvieju arba baigus, o jei patiks slauga tai irgi nenusimenu liksiu joje jei ka ir tiek siaip balas tai 17.44, nekoks, bet pernai butu laaabai nedaug truke iki vf net juk maziausias buvo 17.56 berods visokiu siaip pas mane tu variantu, jei taip galima tai gal net studinant koki egza persilaikysiu ir istosiu 

Žinutė parašyta: 2010-08-07 11:29:27 | Nuoroda

Sveiki,kas per paildoma priemima kur stosit?

Žinutė parašyta: 2010-08-07 12:26:00 | Nuoroda

 kebra, kaip manote ar įmanoma dar gauti vieta į valstybės nefinansuojama vu istorija, vu kulturos istorija ir antropologija, vpu istorija, vdu etnologija, vdu katalikų teologija su 14 balu? ar vertėtų pasiieškoti ko reališkesnio kaip po maxima kasininkas?

Žinutė parašyta: 2010-08-07 14:10:00 | Nuoroda
Ugnyciukas rašė:

Sweiki, noreciau paklausti ar imanoma su 13,88 patekt i socialinius mokslus i vf?Ka manot? 

 Tikrai ne

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 52
Žinutė parašyta: 2010-08-07 14:51:48 | Nuoroda

Sveiki, juk vyks papildomas priemimas i mokamas vietas, o ten tikrai visi galesit istot kur norit.

Žinutė parašyta: 2010-08-07 15:32:57 | Nuoroda
Kreivas rašė:

 kebra, kaip manote ar įmanoma dar gauti vieta į valstybės nefinansuojama vu istorija, vu kulturos istorija ir antropologija, vpu istorija, vdu etnologija, vdu katalikų teologija su 14 balu? ar vertėtų pasiieškoti ko reališkesnio kaip po maxima kasininkas?

 VU nerealu, vpu realu, vdu - gal tu neturi pinigų kur dėt? Ypač teologija.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-08-07 15:58:13 | Nuoroda

 na jo kainos vdu tai pize kaze, tačiau ka daryt? humanitariniai mokslai vilniuj tik istorija mane traukia, galiu bandyt geografija kas irgi yra man vakarėlis, bet balas mažas nes matematika nuo pernai priskaičiuoja, mažas balas. ką dar galėčiau bandyti? etnologija ir menotyra butu auksas kai susipažinau kas tai yra, o katalikų tikyba yra katalikų tikyba, kaip didžiausia alternatyva... na turbūt jau supranti kur lenkiu lazdą.. o kertinis akmuo šito pokalbio mūsų yra - ar yra realus šansas patekt ten su 14 balu?

Žinutė parašyta: 2010-08-07 16:27:35 | Nuoroda

14 ne taip mažai į vnf.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-08-07 16:37:33 | Nuoroda

Sveiki, tokia situacija istojau i technologinius mokslus VNF pasirasiau sutarti inesiau pinigu i univero saskaita. Siandien ziuriu toks bajeris, kad papildome priemime atsirado nemazai vietu mano specialybeje tame paciame univere ir VF. Tai kaip cia gavosi? Univeras papildomui priemimui nauju vietu isskyre? Ar as galiu pildyti prasyma tos pacios specialybes tam paciam univere tik i VF, ar jau negalima man, nes pasirasiau sutarti?

Žinutė parašyta: 2010-08-07 16:50:57 | Nuoroda

Manau,kad galima...nezinau tiksliai,bet bent girdejau kazkur jog galima.

Žinutė parašyta: 2010-08-07 17:12:38 | Nuoroda

Kur rasti laisvas vieta konkreciuose univeruose??

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą