Kas istojo i VGTU aplinkos apsaugos inzinerija?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-27 11:33:45 | Nuoroda

Sveiki, istojau i vgtu aplinkos apsaugos inzinerija. noreciau susipazinti su grupiokais :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-28 13:14:10 | Nuoroda

As istojau taip pat;) Labas:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-28 14:05:01 | Nuoroda

Laba :) as taip pat cia istojau.

  • Biologija / VBE 54
  • Chemija / VBE 40
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 64
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-28 14:45:19 | Nuoroda

labas, as irgi ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-28 20:03:54 | Nuoroda

As istojau

Žinutė parašyta: 2009-07-28 21:11:54 | Nuoroda

Nu ka,ir as cia pat istojau;D

Žinutė parašyta: 2009-08-30 20:43:47 | Nuoroda

:) Me 2.

Žinutė parašyta: 2010-08-30 17:48:17 | Nuoroda

As ir istojau i aplinkos apsaugos inzinerija idomu kokius grupiokus turesiu :) tikiuosi smagus bus ;D 

Žinutė parašyta: 2011-01-29 00:06:25 | Nuoroda

tai kaip tiems istojusiems? :) ar nesigailit kad cia stojot, matot perpektyvu ateityje, destytojai ir salygos geros? :) pasidalinkit su pradedanciaisiais:)) 

Žinutė parašyta: 2011-01-30 17:00:20 | Nuoroda

Praejo pirma sesija jau man, bet viskas puiku...O specialybe man patinka, nors kazkada siejau savo ateiti su socialiniais dalykais ir juos rasiau pirmose dviejose vietose stojant... Bet dabar pagalvoju, kad man sicia idomiau...Istojau kaip zinia be chemijos, o ir fizikos neturejau, nors studijuojant reikejo....Bet nieko vargau butent su ja, nes pas pratybu destytoja kita vieninteliai buvom, kaip trecia grupe pakliuve...Ir dar su inzinerine, nes nesu kruopstus zmogus...Bet nieko viska laiku stengdavaus atsiskaityt, koliam pasiruost ir vat egzai maziau 9 nera...Nenoriu pasakyti, kad  labai lengva gerus balus gaut, reikia ideti pastangu ir gerokai pasimokyti...Yra ir neprileistu ir neislaikiusiu keliu dalyku musu grupej...Siaip perspektyvu su savo specialybe matau, juolab, kad mano gimtasis miestas Klaipeda, galeciau dirbti kazkur Neringoj arba ir Vilniuj pasilikt...Butu idomu dirbti su vandens valymo imonem arba kad ir su aplinkos apsauga...Man gi gamta patinka... ;)

  • Biologija / VBE 61
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2011-02-10 21:58:13 | Nuoroda

Galiu pasisakyti ir aš mokausi II kurse aplinkoj: tai šiaip studijos mane nuvylė, gal perdaug tikėjausi? Labai daug nenaudingos teorijos, kalimo, mažai praktikos, iš tikrųjų vis dar mokomės dalykus nesusijusius su specialybe. Dauguma dėstytojų pagyvenę, paskaitos skaitomas iš senų pageltusių lapų; jokios studijų kokybės apie kurią šneka švietimo ministras nejaučiu. Yra ir neprastų dėstytojų, bet jų tik vienetai. Kiti nusiteikę lyg žvėrys prieš studentus, gąsdina, grasina: nėra dalykiškų santykių, dėl to labai gaila.

Antrą sykį nė už ką nestočiau: patarimas visiems stojantiesiems gerai pagalvokit, persižiūrėkit studijų programą. Jei būtų kas pasakę, kad VGTU tiek nervų sukadins, nė už ką nė varu nieks manęs nebūtų čia atvaręs, nors sakoma jei ištversi VGTU tada gali drąsiai ir į karą eiti.

Kai įstojom mūsų buvo virš 100, dabar liko apie 60, dar turėtų atkristi, nes daug kas gavo atsparumo skolą; na po dviejų metų dar daug kas pabėgs. 

Tiesa, vienintelė specialybė apie kurią girdžiu tik teigiamus atsiliepimus VGTU kūrybinės industrijos; kiek bendravau su studijuojančiais visi patenkinti.

Sėkmės planuojantiems studijas

Žinutė parašyta: 2011-02-11 14:52:10 | Nuoroda

O aš apie VGTU esu girdėjusi,kad čia įstoti pakankamai lengva,bet išsilaikyti kiek sunkiau(na bet visur juk reikia mokytis,norint gauti diplomą),todėl ir iškrenta žmonės,nes pamato,kad jiems čia per sunku,o dar blogiau,kai supranta,jog nenori savo ateities sieti su studijuojančia specialybę..Iš tiesų ir pati norėčiau čia įstoti(būtent socialiai mokslai mane domina)..O labiausiai tai domina inžinerinė ekonomika,kuri tikriausiai bus nuo šių metų bei transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba..

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 47
Žinutė parašyta: 2011-02-11 18:09:00 | Nuoroda

Iš tikrųjų į VGTU įstoti lengva, bet tik į inžinerines specialybes, o mokytis sunku Jeigu turi klausimų apie aplinkos apsaugos inžineriją, mielai pasidalinsiu informacija ir atsakysiu į klausimus.

Jeigu domina socialiniai mokslai, esi humanitarė, tai VGTU mokytis bus labai sunku, o aplinkoje tai nereiškia, kad mes mokomės apie gamtą. Anaiptol mokomės: chemiją, fiziką, braižybą ranka, autocadą, matematiką, teorinę mechaniką, medžiagų mechaniką, medžiagotyra ir dar daug daug dalykų tiesiogiai nesusijusių su specialybe.  

Ant vienos rankos pirštų galima suskaičiuoti kiek buvo specialybinių dalykų: ekologija ir aplinkotyra, aplinkos taršos prevencija. 

Žinutė parašyta: 2011-02-17 20:42:08 | Nuoroda

Na kaip cia pasakius, man tai dalykai tikrai susije ir tos chemijos, ir fizikos, nes as tikrai nenoriu prie aplinkosaugos vadibininku but...Labiau prie sirdies kokie irenginiai ir stebejimai butu...Braizyba irgi gerai, jei darbo pagal specialybe negauni kazkiek praverst gali, kad autocadu dirbi...Nezinau, as nesu labai reikli, mokytis visai idomu, nesu pesimistiskai jau taip nusiteikus...Del medziagu atsparumo, tai jo kitais metais visiems ten ragas bus...Kaip nors gal susidorosiu...Vistiek kiek pastebejau 8 prileidzia, o 5 islaiko pirma karta, tai kaip nors reiks visus tingejimus i sona pramest...bet jau turiu pavyzdi, kad si misija imanoma...o siaip bent pirmam kurse destytojai normalus visai...fizika, chemija, mechanika tikejaus, kad mirsiu, bet ne viskas tvarkoj...Blogiausios tai bobos buna, su jom daugiau vargo, o siaip viskas imanoma, pas mus grupej gal keletas tik egzu neislaike, kurie ir nesistenge islaikyt...Nu vat del kitu metu nieko negaliu pasakyt, prigasdino su medziagu atsparumu juodai...Bet bukim optimistais..

  • Biologija / VBE 61
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2011-02-26 18:01:20 | Nuoroda

Sveiki, norejau pasiteirauti apie sia specialybe. Cia tu zmogiuku kurie jau istoje. :) Taigi, ko reikia norint istoty i sia specialybe? Kokiu pagrindiniu mokslu? Chemija, biologija kas dar? :) Ir kaip su sio mokslo kainomis? Labai dekuju uz atsakyma, man labai pagebetumet jai atsakytumet.:)

Žinutė parašyta: 2011-03-01 20:49:45 | Nuoroda

Pati istojau i vf, nelaikius chemijos...Praeitais metais reikejo matiekos, chemijos, lietuviu ir berods anglu metinio...siais metais nezinau, ar kas pasikeite...studijos apie 8000 kainuoja...tad nemanau, kad verta rinktis mokamas studijas, juolab, kad mokytis nera lengva...pas mus pora zmogiuku buvo istoje mokamai, tai po pirmos sesijos perejo i nemokama, nes islaike visus egzaminus ir musu grupej 5 zmogeliukai vf mete studijas... ;)

  • Biologija / VBE 61
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2011-03-06 17:13:34 | Nuoroda

O pati ar laikei chemijos egzamina seip? ir ar nereikia dar biologijos?

Žinutė parašyta: 2011-03-10 23:01:14 | Nuoroda

Aš įstojau 2009 m. laikiau šiuos valstyinius lietuvių k.; anglų k.; matematiką bei istoriją. Turėjau chemijos B lygio metinį pažymį.

Taigi nėra didelio konkurso į šią specialybę. Konkursinio balo sandara (matematika 0,4; lietuvių 0,2; chemija 0,2 bei anglų 0,2) Čia yra studijų programa medeine.vgtu.lt/programos/programa.jsp?fak=3&prog=110&sid=D&rus=U

Palyginimui pasakysiu, jog mūsų buvo trys aplinkos grupės; virš 100 studentų (virš 30 kiekvienoje grupėje). Mūsų grupėje buvo 32 žmonės; dabar liko 24 (iš tų 24 apie 10 studentų turi skolą); taigi reiškia, kad dar atkris.

Dėl mokamų studijų tikrai neverta mesti pinigų į balą, nes yra tų nemokamų vietų (mano grupėje visi, kas norėjo perėjo iš vnf į vf; liko tik 1 žmogus mokantis už studijas).

Žinutė parašyta: 2011-03-30 22:24:05 | Nuoroda

Kiek pasiskaitinėjau, tai matau, jog lyg ir didžioji dalis studentų, kurie mokosi aplinkos apsaugos inžineriją, yra moteriškos lyties?... Nepagalvokit, kad aš esu koks nors sexistas ar panašiai, šeip įdomu, nes žadu studijuoti šį dalyką. :)

Žinutė parašyta: 2011-04-02 22:19:43 | Nuoroda

Iš tiesų, kai įstojom 2009 metais merginų ir vaikinų buvo polygiai: 16 panelių ir 16 vaikinų; bet vėliau po truputį vaikinai atkrito, o iš panelių nė viena bent jau  iš  mano grupės nepabėgo :)

Šiaip jei esi vaikinas tai tikrai turėsi pasisekimą tarp grupiokių (jei merginų bus nemažai) tai manau čia tik pliusas. O jei grupėje yra panelių t.y iš ko gauti konspektus ir t.t  

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą