Likusiu laisvu vietu universitetuose paskelbimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-03 14:46:33 | Nuoroda

 Mru simet neskelbs 2 turo , nors vietu tikrai turejo likt , pats turiu pazistamu kurie ten atsisake vietu , tai ar jiems nereik studentu ar kaip suprast ?

Žinutė parašyta: 2009-08-03 17:54:53 | Nuoroda
Studentas00 rašė:

 Mru simet neskelbs 2 turo , nors vietu tikrai turejo likt , pats turiu pazistamu kurie ten atsisake vietu , tai ar jiems nereik studentu ar kaip suprast ?

 Arba likusias laisvas vietos perduos "saviems" :) 

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-04 11:15:29 | Nuoroda

Tai dbr rasant prasyma reikia vaziuoti i savo univera? ar uztenka nuvykti ten kur prasyma rasiau pirmame ture? ir kaip su pinigu mokejimu, dbr reikes tik 30lt moket uz viena o uz du jau 150lt kaip r pirmame ture?

Beje dar gal kas zino gal galima sutarti nutraukti su univeru jei jau esi pasirases ir telefonu ar per emaila?Nes as jau sudariau sutarti, bet stosiu i kita specialybe tam univere tai nezinau kaip nutraukti viska.

Žinutė parašyta: 2009-08-04 12:08:49 | Nuoroda

vu laisvos vietos paskelbtos vu.lt tinklalapyje jau vakar

  • Informacinės technologijos / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-04 20:02:49 | Nuoroda

kolegijos likusias laisvas vietas, turi paskelbti rytoj. Klausimai: kelinta val. tai bus? Gal galima bandyti speti ir prasyma rasyti anksciau? ar reikia laukti, kada paskelbs interneto svetaineje..

Dekingas;)

Žinutė parašyta: 2009-08-04 21:49:22 | Nuoroda

sveiki, norejau paklaus ar butina tureti kvita jog mokejau 150 lt kad reiktu moketi tik 35 lt ? juk universitete tai jau uzregistruota ir jie mato kad as pavyzdziui esu pas juos istojes i mokama vieta.

Žinutė parašyta: 2009-08-05 21:17:40 | Nuoroda

Kaip pildyti prašymus internetu?

  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 36
  • Matematika / MBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-08-05 22:00:01 | Nuoroda
mahjong rašė:

sveiki, norejau paklaus ar butina tureti kvita jog mokejau 150 lt kad reiktu moketi tik 35 lt ? juk universitete tai jau uzregistruota ir jie mato kad as pavyzdziui esu pas juos istojes i mokama vieta.

 nereikia :)

Žinutė parašyta: 2009-08-06 01:12:59 | Nuoroda

 Istojau i Universiteta mokama vieta, nunesiau, registravau dokumentus, taciau siandien paziuriu i LAMABPO duomenu baze, o ten raso: "Jūs esate užregistruotas(-a) dalyvauti stojimo papildomame priėmime į Lietuvos aukštąsias mokyklas 2009 metais, šių studijų programų konkurse:" ir pateiktas mano senas sarasas su zodziu KVIETIMAS prie specialybes i kuria istojau. O tai nereiskia, kad as esu nepriimtas i universiteta ar panasiai, jei esu uzregistruotas i II tura ??? Neramu

Žinutė parašyta: 2009-08-06 11:34:27 | Nuoroda

iki kada galima registruotis i antra tura? ar jau viskas...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-06 11:52:23 | Nuoroda
klasika;DDD rašė:

iki kada galima registruotis i antra tura? ar jau viskas...

 rugpjucio 8d.

Žinutė parašyta: 2009-08-06 12:12:05 | Nuoroda
Brokoliu_Majonezas rašė:

 Istojau i Universiteta mokama vieta, nunesiau, registravau dokumentus, taciau siandien paziuriu i LAMABPO duomenu baze, o ten raso: "Jūs esate užregistruotas(-a) dalyvauti stojimo papildomame priėmime į Lietuvos aukštąsias mokyklas 2009 metais, šių studijų programų konkurse:" ir pateiktas mano senas sarasas su zodziu KVIETIMAS prie specialybes i kuria istojau. O tai nereiskia, kad as esu nepriimtas i universiteta ar panasiai, jei esu uzregistruotas i II tura ??? Neramu

 as irgi ta pati pamaciau, nors ir i vf istojau...neramu... o juk pas mane viskas uzregistruota ir sutartis pasirasyta...

  • Istorija / VBE 39
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-06 12:58:28 | Nuoroda

pas mane tokia pati situacija...

Žinutė parašyta: 2009-08-06 14:04:29 | Nuoroda

parasiau el. laiska i KU priemimo komisija. tai sake, kad cia programos klaida ir sake nekreipt demesio.

taigi viskas gerai :)

  • Istorija / VBE 39
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-06 14:05:46 | Nuoroda

nuraminai ;)

Žinutė parašyta: 2009-08-06 19:11:03 | Nuoroda

Aš įstoaju į lt filologiją ir etnologiją mokama per pagrindinius stojimus, db pamačiau, kad yra 10 vietų toj pačioj spec, nemokamos..ar galiu bandyt pildyt prašymą, gal patekčiau į nemokamą?

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Žinutė parašyta: 2009-08-06 19:57:18 | Nuoroda
Blakstienėlė ;]] rašė:

Aš įstoaju į lt filologiją ir etnologiją mokama per pagrindinius stojimus, db pamačiau, kad yra 10 vietų toj pačioj spec, nemokamos..ar galiu bandyt pildyt prašymą, gal patekčiau į nemokamą?

 gali :) pabandyti verta. as ir istojau i mokama tai irgi nesiau prasyma bandysiu laime gal i nemokama pateksiu. :)

Žinutė parašyta: 2009-08-06 19:58:52 | Nuoroda
Versace rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:

Aš įstoaju į lt filologiją ir etnologiją mokama per pagrindinius stojimus, db pamačiau, kad yra 10 vietų toj pačioj spec, nemokamos..ar galiu bandyt pildyt prašymą, gal patekčiau į nemokamą?

 gali :) pabandyti verta. as ir istojau i mokama tai irgi nesiau prasyma bandysiu laime gal i nemokama pateksiu. :)

 Tą pačią vietą irgi rašei, tik nemokamą? ;)

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Žinutė parašyta: 2009-08-06 20:01:36 | Nuoroda
Blakstienėlė ;]] rašė:
Versace rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:

Aš įstoaju į lt filologiją ir etnologiją mokama per pagrindinius stojimus, db pamačiau, kad yra 10 vietų toj pačioj spec, nemokamos..ar galiu bandyt pildyt prašymą, gal patekčiau į nemokamą?

 gali :) pabandyti verta. as ir istojau i mokama tai irgi nesiau prasyma bandysiu laime gal i nemokama pateksiu. :)

 Tą pačią vietą irgi rašei, tik nemokamą? ;)

 jo. ta pacia :)

Žinutė parašyta: 2009-08-06 20:05:19 | Nuoroda
Versace rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:
Versace rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:

Aš įstoaju į lt filologiją ir etnologiją mokama per pagrindinius stojimus, db pamačiau, kad yra 10 vietų toj pačioj spec, nemokamos..ar galiu bandyt pildyt prašymą, gal patekčiau į nemokamą?

 gali :) pabandyti verta. as ir istojau i mokama tai irgi nesiau prasyma bandysiu laime gal i nemokama pateksiu. :)

 Tą pačią vietą irgi rašei, tik nemokamą? ;)

 jo. ta pacia :)

 Ir tik vieną vietą rašei? ;)

Beje, kokia tavo spec? :)

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą