Kysis del bendrabucio VU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-03 19:00:12 | Nuoroda

Na, taip jau Lietuvoj yra, kad vienas kazkam del kazko dave, tai kitiem pasigyre ir db visiem atrodo, kad reikia duot. Cia turiu omenyje duot koki vokeli bendrabucio valdziai ar kaip ten vadinasi, kad atseit tau duotu geresni kambari ar pan. Cia mano mama is kazkokios drauges pazistamos sesers (ar pan.) atvejo taip nusprende...

Bet esme tame, kad neisivaizduoju uz ka cia duot. Visus griuvesius kazkam isdalint reikes, o norinciu duot gali but daug... + esu pries kysius, nemoku ju duot ir nesiruosiu ziuret is sono jeigu mama nusprestu vaziuot tai padaryt uz mane...

Skaiciau kazkur,  kad kokiem treciakursiam ar ketvirtakursiam gali tekt nest, kad dvivieti duotu, bet fuxam i juos net su vokeliais ne pro kur... Suprantu dar, kai busima kambarioka turi ir nori su juo gyvent... Bet as neturiu

Cia atseit reiketu dar pries apsigyvendinima nuvaziuot ir pakalbet. Nu as nezinau tos sistemos, bet ka duos, ta duos... Prikovosi tu ten su kokiu sus.. simteliu uz kambario "grozi" ar dar ka nors...

Nu as cia viena tokia blatu neieskanti?

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-03 19:27:44 | Nuoroda

Visos mamos kažkaip linkę iš kitų bobų šūdo išgirst, ir po to namie parėję namiškiams tą šūdą įteigt kaip visišką tiesą.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą