kur butu galima stoti
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-20 18:13:20 | Nuoroda

sveiki ;) norejau pasiteirauti,kur butu galima stoti su tokiais egzais: dailes egzaminas, matematika (mbe) lietuviu (vbe) ir biologija (vbe) ?

  • Biologija / VBE 43
  • Dailė / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 3
Žinutė parašyta: 2009-08-20 20:57:20 | Nuoroda

jei dar tik zadi laikyti egzaminus- kitais metais nebus MBE

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-20 21:42:40 | Nuoroda

Keistas derinys - biologija ir dailė...

Žinutė parašyta: 2009-08-20 22:19:32 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:

sveiki ;) norejau pasiteirauti,kur butu galima stoti su tokiais egzais: dailes egzaminas, matematika (mbe) lietuviu (vbe) ir biologija (vbe) ?

 o tu pabandyk issirinkti megstama specialybe ir ziurek kokiu egzu jai reikia... nes jei ziuri pagal egzus, jei pagal juos renki specialybe tad nznai nei kuris egzas prioritetinis, svarbiausias nei ka, ir metaisi tarp visu.... o ir entuziasmo mokytis maziau, kai nznai del ko mokaisi..

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-08-21 16:34:58 | Nuoroda
Deivizs rašė:

jei dar tik zadi laikyti egzaminus- kitais metais nebus MBE

 tai tada visiem bus egzaminas vienodas,tiek tiem,kurie lanke a lygiu,tiek tiem, kurie b? 

  • Biologija / VBE 43
  • Dailė / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 3
Žinutė parašyta: 2009-08-21 16:46:08 | Nuoroda

Taip, truputėlį pramigai ;)

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2009-08-21 20:39:25 | Nuoroda

Dailės tai neapsimoka laikyti, nes reikia daug laiko,pastangų, o stojant visur reikia stojamojo. ..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-22 13:32:07 | Nuoroda

Tai kad visai lengva su ta daile.Mano draugas savaite pries egzamina pasimoke ir 8 gavo Pasimokius dvi savaites-10 jau gaut imanoma O siaip,tai ir man nelabai kaip derinasi daile ir biologija..Menai ir gamtos mokslai..Cia turbut pati/pats nezinai dar kur nori,prie ko traukia..

Žinutė parašyta: 2009-08-22 19:47:25 | Nuoroda

Ne, aš tikrai ne apie dailės teoriją kalbėjau :) ji ten juokas :) bet va tą darbą kur reikia paruošti, rodytu eskizus, puse darbo, visą... tai prasideda prieš egzaminų sesiją, kai tas laikas tampa toks svarbus.

Žinutė parašyta: 2009-08-23 17:49:52 | Nuoroda

Sveiki ;]

Žinau, gali nuskambėti beprotiškai, tačiau aš esu visiškoje nežinomybėje.. Net nenumanau kur galėčiau stoti.. Kvaila, bet neinau ko pati noriu... Planuoju laikyti lietuvių, anglų, istorijos ir matematikos valstybinius egzaminus, nežinau gal kam teko susidurti su panašia situacija ir galbūt jūs galėtumėte man patarti... Nes nuolatiniai klausimai ,,kur žadi stoti?" varo mane iš proto.. taigi, man skubiai reikia pagalbos.. ačiū :] 

Žinutė parašyta: 2009-08-23 18:58:34 | Nuoroda

Atsiversk leidini kur stoti, apziurek specialybes ir galvok, kur tu galetum ir tau butu idomu mokytis. Gal kazka ismastysi.


Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-23 19:22:03 | Nuoroda

Įdomūs egzaminų pasirinkimai/. Jei imtum biologiją kaip pirmą prioritetą, reikėtų imt chemiją - medicinai, odontologijai etc. Jei lietuvių kalbą, reikia užsienio kalbos. Ir panašiai. Keistus egzaminus pasiėmei - nei socialinės, nei medicinos, nei meninės krypties. Pirmiausia svarbu atsirinkti tai, akd lengviausiai sekasi, kur mažiausiai pastangų įdedi besimokant, tai turėtų tapti tavo prioritetu, o tokį atradus, ir mokytis lengviau, smagiau (kalbu jau ne vien tik apie mokyklą). Manau, gali bandyti stoti į kokią fotografiją (matau, laikyti žadi ir dailę, kurią dažniausiai renkasi tie, kurių stiprūs meniniai gebėjimai - kodėl jų neišnaudojus?), galima bandyti ir į medicinos krypties studijas, o dėl socialinių ar techninių mokslų abejočiau - neturi nei istorijos (pirmo prioriteto dažniausiai socialiniuose moksluose), nei užsienio k. egzaminų pasirinkimo.

Žinutė parašyta: 2009-08-24 01:47:24 | Nuoroda

Na. Merlinai, dėkoju ir už tai :] 

Žinutė parašyta: 2009-08-24 11:55:27 | Nuoroda
Zooma rašė:

Sveiki ;]

Žinau, gali nuskambėti beprotiškai, tačiau aš esu visiškoje nežinomybėje.. Net nenumanau kur galėčiau stoti.. Kvaila, bet neinau ko pati noriu... Planuoju laikyti lietuvių, anglų, istorijos ir matematikos valstybinius egzaminus, nežinau gal kam teko susidurti su panašia situacija ir galbūt jūs galėtumėte man patarti... Nes nuolatiniai klausimai ,,kur žadi stoti?" varo mane iš proto.. taigi, man skubiai reikia pagalbos.. ačiū :] 

 Sveika, galiu pasakyti, kad mano situacija buvo absoliuiai identiška. Į klausimą kur stosi suradau atsakymą - priklausys nuo egzaminų. O pati vis domėjausi tai viena tai kita specialybe, bet noras lyg atsirasdavo, bet ir tuoj praeidavo :) tik per pačius egzaminus jau apsisprendžiau į kokį universitetą ir kur stosiu, ir ką tu manai, įstojau kitur :) O daugelis mano bendraklasių kurie "žinojo" kur nori, vis tiek įstojo į visiškai kitokias specialybes nei žadėjo :) Todėl patariu nesikrimsti, nes tokia būsena būdinga didžiulei daliai abiturientų, kadangi bent aš dar nesijaučiu tiek susipratęs žmogus, kad tvirtai galėčiau pasakyti, ką noriu daryti ateityje. Todėl nusiramink, nuolat domėkis įvariais variantais, kad ir į kurį patrauktum tai tau nebūtų visiška naujiena.  O dabar svarbiausia susikoncentruoti į mokslus ir jiems skirti pagrindinį savo dėmesį, nes jeigu ir sugalvosi, kur nori, bet rezultatai bus prasti, tai situacija man atrodo tada dar blogesnė :) Sėkmės ;) ir jei dar turi konkrečių klausimų, gali klausti ;)

Žinutė parašyta: 2009-08-24 21:36:41 | Nuoroda

Patylėki ;DD 

tu net nenumanai kaip mane nuraminai ;DD Nuo įvairiausių minčių man jau galva susisuko ;DD o kokius tu egzaminus laikei? :D Kur įstojai? :DD įdomu labai ;DD  

Žinutė parašyta: 2009-08-25 11:40:35 | Nuoroda
Zooma rašė:

Patylėki ;DD 

tu net nenumanai kaip mane nuraminai ;DD Nuo įvairiausių minčių man jau galva susisuko ;DD o kokius tu egzaminus laikei? :D Kur įstojai? :DD įdomu labai ;DD  

 Kadangi sakiau, kad mano situacija buvo identiška tavajai, tai ir egzaminus laikiau tuos, kuriuos tu žadi laikyti:) lt, anglų,matieka, istorija. o įstojau į teisę :)
dar galiu dėl to neapsiprendimo pasakyti, kad iš dalies tai net gerai, nes tai reikšia, kad neturi kažkokių konkrečių iliuzijų ir ten, kur atsidursi gebėsi gerai prisitaikyti, nekankins mintys, kad mano svajonė nuplaukė ir t.t. ir dar dažnai pasitaiko, kad tie,kurie turi tą svajonių specialybę, ją per daug idealizuoja ir įstoję tiesiog nusivilia, o tai taip pad skaudus dalykas. Todėl tu dabar nuolat po truputį, bet be panikos :) domėkis, skaityk, lygink įvairias specialybes, kad kai reikės padaryti lemiamą sprendimą, jau žinotum maždaug kas su kuo valgoma :)  Aišku, jei besidomėdama atrasi tai, kas tave tikrai traukia, tai tuomet pradėk sistemingai tam ruošits, tiems egzaminams, kurių reikia, bet visada reikia turėti kelis variantus B, nes planas A ne visada išdega :)

Žinutė parašyta: 2009-08-25 18:16:50 | Nuoroda

Patylėki ;D

Šakės, tu nuramini geriau nei mano mama ;DD xa, tikrai pasinaudosiu tavo patarimais.. ;D Žinai, aš panašiai galvoju kaip tu, dėl to nusivylimo ir pan ;DD būtent todėl visiems sakiau, kad kai išlaikysiu egzaminus, tada ir žiūrėsim kur stoti ;DD didelis ačiū ;DD  

Žinutė parašyta: 2009-08-25 18:17:05 | Nuoroda

Žadu po metų laikyti istorijos, matematikos, anglų ir lietuvių egzaminus. Jau kelis metus galvoju kad baigusi mokyklą stosiu į ekonomiką, tačiau dabar jau tiek daug ekonomistų ir nebežinau ar beverta ten stot. Ką jūs manot apie šią specialybę ir ar dar bus galimybių įsidarbint baigus studijas?

Žinutė parašyta: 2009-08-25 20:11:11 | Nuoroda
aurete rašė:

Žadu po metų laikyti istorijos, matematikos, anglų ir lietuvių egzaminus. Jau kelis metus galvoju kad baigusi mokyklą stosiu į ekonomiką, tačiau dabar jau tiek daug ekonomistų ir nebežinau ar beverta ten stot. Ką jūs manot apie šią specialybę ir ar dar bus galimybių įsidarbint baigus studijas?

 priklauso tik nuo taves. jei ir daug tu ekonomistu, bet jei tu tikrai megsti ta lyka, sugebi, tai darba gausi tu, o ne jie. o jei tarkim truksta siuveju ir tu del to ten stotum, tai darbas ne tik kankintu(nes nori ekonomiste but..), bet ir sunku butu prasimusti... 

taip kad ats: galimybiu isidarbint bus. ir taip verta stot... beje, gi kol baigsi, po 5 m , situacija gali but vel kitokia toje darbo rinkoje.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-08-27 16:01:46 | Nuoroda

sveiki visi . as va zadu laikyti lt, matematika, biologija, chemija, anglu. Pati dar nesu uztikrintai apsisprendusi kuo noreciau buti. tad man butu idomus jusu patarimai . (anglu renkuos, kad sekasi gerai ir galvoju studijuot uzsienyje, jei bus galimybe).

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą