Istorija 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-11-08 11:00:37 | Nuoroda

Mes tai dabar iš Brazausko vadovėlio Lietuvos istorija 8-9kl mokomės. (nuo Liublino iki 1918) Tikrai nebloga knyga, gal ir daugiau prirašyta nei egzamine reikės, bet visvien įsimeni tik svarbiausius įvykius.

Žinutė parašyta: 2009-11-11 22:10:59 | Nuoroda

Na pasaulio istoriją kaip ir pabaigėm (dabar laukia nemažas atsiskaitymas iš šaltojo karo na ir + abu karai galima sakyti),paskui eisim Lietuvą karų metu ir pan. Teliks politologija (kuriai tikrai galima pasiruošti ir pačiam) . Kankina mokytoja su įvairiais darbais (pratybos , egzamininės užduotys) , na bet stengiu dabar neapsikrauti - pervargti jau tokiu metu, nemanau kad būtų geriausia idėja. Darau pagal save kas manau reikalingiausia. Prieš egzaminą tikrai ketinu paplušėti, bet kažkodėl nebijau labai baisiai (suvokiau tai dabar) . :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-11-11 23:46:08 | Nuoroda

aš teisingai supratau? jau baigėt visą istoriją? ??

niekaip nesuprantu, kaip taip įmanoma. mes tai nemažai laiko skyrėm kartojimui, todėl dabar tik pradėjom "Tautų pavasarį", o kitos klasės, kurios nekartojo, jau XXI amžių pradėjo. bet vistiek. kaip įmanoma buvo viską baigt ;o

Žinutė parašyta: 2009-11-12 14:04:47 | Nuoroda

sveiki, gal turite kokiu konspektu butent istorijos egzui? buciau labai dekinga jeigu asiustumet i mano el.pasta () ;]

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 47
Žinutė parašyta: 2009-11-12 16:48:08 | Nuoroda
grečius rašė:

aš teisingai supratau? jau baigėt visą istoriją? ??

niekaip nesuprantu, kaip taip įmanoma. mes tai nemažai laiko skyrėm kartojimui, todėl dabar tik pradėjom "Tautų pavasarį", o kitos klasės, kurios nekartojo, jau XXI amžių pradėjo. bet vistiek. kaip įmanoma buvo viską baigt ;o

 na sakau liko lietuvos istorija mums :) bet iki naujųjų manau būsim išėję viską, o paskui jau prasidės viskas maišyta... na mes šiemet ne nuo pradžių pradėjom :) Teks dar ir pačiai daug darbo įdėti - viską pakartoti, nes nors ir atmintim nesiskundžiu , bet padirbėt reikia.

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-11-19 22:52:42 | Nuoroda

Na man kiek keista, kad kiti taip anksti ima kartot
Bet turbūt  čia mokytojų paruošimo technikos skirtingos :)

Ką tik ką sužinojau  Egzaminų tvarkaraštį :/ Istorija jau birželio 4, o jau galvojau bus mėn. gale, ir jau kad mokysiuos, tai mokysiuos:D
Negerai ir nelogiška 

Kokia anglų tai jau pačiam vidury mėnesio...

Žinutė parašyta: 2009-11-20 18:26:28 | Nuoroda

Na tikrai čia juo nuo mokytojos priklauso - saviške nesiskundžiu ;D vargstu vargstu aš ten ;D

 

O dėl egzaminų tvarkaraščio jo aš irgi nusivyliau... man taip patiko abu projektai, o čia kas...

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-11-27 17:10:10 | Nuoroda

Man patiko komentaras kazkokio zmogaus istorijos temoj - "Perskaitai krontos dvi knygas, tada paimi istorija ir politologija, na ir 100 garantuotas, na bent jau as 90+ tikiuos gaut" :D tai vat xebra ramiai:) 


  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 85
Žinutė parašyta: 2009-11-27 21:52:20 | Nuoroda

Tai va,chebra, paskaysiu kai ką jūsų baimės prakruštoms smegenims (labnai gaila,akd man joks protinags žmogus prieš egzus to nepaaiškino).

Susižinot kieno balų riekia stojant į jūsų specialybę. Dažnai juk metinis nesvarbu! Tada jei turit tikrai 'lievą' jauskitės laisvi praleidinėt jos pamokas arba atėjus neik onerašyti-tik kartais ko pasi klausyti dėl bendro išprusimo (me skartais apsiimdavom iš galo poemų raštus ir skaitydavom..umm..Brazdžionis),

Ir patikėkit, jokių datų (apart bendro suvokimo,kad žinotumėt kas po ko eina) nereikia! 

Tai va,išmokstat 4 dalykus-ir jau 100tukas plaukia :D

1. KRONTOS -tikrai kieti dėdės. Susipirkit visas jų knygas nuo senovės ir pirmyn, paskaitykit po dvi temas prieš miegą. Tada vėl visas knygas iš naujo. Kia skaitysit trečia kartą leiskit sua praleist beletristiką ir skaityti tik apryškintas vieteles.

2. Yra tokia knygutė su neisšspręstais ir JAU išspręstais žemėlapiais,kurie gali būti egzamine. Nebūkit durniai,nepirkit tų nesąmonių su 60čia žemėlapių-juk ne prof.hab.daktarai būsit. Manau jų ten relaiai 15. Žinokit tik tiek,kiek jie prašo. Ne sjo riekia egzaminams-tia žinoti kaip ekitėsi sienos po Vienos,I-mojo,II-ojo karų.

3. Būūūtinai nusipirkit tą knygą su visais istorijos egzaminais nuo 2005 metų. Va ten tai lobis. Tačiau pradėkit ją spręsti tik kai jau būsit perskaitę visas krontos knygas bent po kartą. Kodėl? Nes tuomet, išsprendę tuos egzmainus ir pasiskaičiavę procentus matysit,kiek galit gaut. Ir tiap skaičiuokit procentėlisu keikvienąkart. Pamatysit,kai stabilizuosis rezultatas, galėsit numatyti svao realų būsimą rezultatą. (Taip buvo ir man, na gal dėl to,kad bendras  egzamino laikytojų lygis buvo gan žemas,gavau 8 procentais duagiau nei tikėjausi :D (that's 88). 

4. Mylėkit savo literatūros mokytojas. Ak tos interpretacijos...juk kokius 40procentu sudaro šaltinių nagrinėjimas. Ir žinot ką? Net jei būčiau visiškai neskaičius istorijos, iš tų 40 (ar kiek ten) būčiau surinkus kokius 35 ir vien todėl,kad moku lietuvių TEKSTO SUVOKIMĄ. (panašiai ir buvo,nes visiškai nesimokiau senovės istorijos,o jos,kaip žinia, praeitų metų egze tėkštelėjo neblogai..tai va, man buvo likus diena ir aki reikėjo apsispręsti ką daryti-mokytis senovę ar darytis špėrą- nusprendžiau, jog špėrą xDD). Tai va, labai pravartu nusipirkt ir teksto suvokimo (lietuvių) knygute ir ją daryti (nes juk čia ir pusė LT egzo!) .Patikėkit,istorijoje laaabai pravers.

A,na ir kad jau užsiminiau apie špargalkes. Tikria nerekomenduoju bandyti kažką nužiūrėti auditorijoje-ne. Kartą ar porą pasiprašykit i tualetą ir galėsit numaut pasitikslint kokią datą.

Per leituvių irig panašiai,esu išsiblaškius asmenybė, nenorėjau savo nestabilios psichikos apkraut epochomis,taigi jas ir galimus agrumentus (apie vertybes, patriotiškumą,etc susirašiau ant servėtėlės[kad nežiugždėtų]. Na,argumentų neriekėjo- prisiminiau pati,na o epochas sėkmingai tualete nužiūrėjau ir pykit nepykit gavau 100tuką.

Šiaip tai nesuprantu ko aš čia ardžiausi ir tiek aiškinau,bet atsimenu,kad pati nardžiojau internete su galvoje styrančiu meldimusi "na paaaaaaiškinkit kas nuo kur man pradėėėėėėėt mokytis"

. A,ir dar,jei jau einat  į tokius puslapius ir domitės-respect :) Jei nors kam būsiu padėjus,džiugu.

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-12-03 20:27:21 | Nuoroda

Sakyk ką nori, bet baugu. Pavarčiau egzaminų užduotis, galvoju- mm. Viską jau turiu mokėt šiaip, va, tą mokėmės prieš pusmetį,o nė velnio nepamenu

Dar nervuoja, kiek per pamokas reikia išmokt... Kai prisako ten visko, tai sunkoka atsirinkti, ko reikės egzamine.

Bet...kaip nors, ne tokia ir durna gi   Tik reik man griežtos kontrolės ir reiklumo iš mokytojo labiau  Valios.

Žinutė parašyta: 2009-12-03 22:05:38 | Nuoroda

na aš dbr per kelias šitas dienas pasidariau pavyzdinę užduotį. šiaip nžn, daug ko tikrai esam dar nekartoję, ypač tų sukilimų Lietuvoj, bet nebuvo taip jau sunku kažkaip.. Galvojau bus baisiau.

Žinutė parašyta: 2009-12-04 20:00:08 | Nuoroda

Mes db kartojam sukilimus ;DDD nedarysiu db pavyzdinės iš principo - pasiliksiu vėlesniam laikui, kai būsiu savarankiškai pakartojus ir senovę pvz.

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-12-04 20:15:22 | Nuoroda

mum tai čia karantininis namų darbas ;D

Žinutė parašyta: 2009-12-05 12:56:34 | Nuoroda

aš jau labai daug laiko nebuvau mokykloj (savaitė prieš karantiną, ir vat tik antrad db eisu) tai sakiau savaitgalis bus paskirtas mano istorijai ir filosofijai :) va istoriją ir dabar daraus ;D

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-12-14 16:11:35 | Nuoroda

kaskieno paskaiciau kad  spali liublino unija ejo , mes tik dabar praėjom kiekvienas mokytojas turi savita tvarkarasti

Žinutė parašyta: 2009-12-14 17:53:22 | Nuoroda

Mes pradėjome fašizmą Italijoje

Žinutė parašyta: 2009-12-15 14:40:34 | Nuoroda

Tarpukario lt einam (pasaulio istoriją jau išėjom)...

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-01-10 15:34:07 | Nuoroda

mes ir panasiai....et..kaip nos,kaip nors..

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-01-10 16:02:11 | Nuoroda

O kaip jums su saltiniais? Zemelapiais? :)

Žinutė parašyta: 2010-01-10 16:23:11 | Nuoroda

siaip zemelapiuose nemazai padeda tai,jog moku geografija!Bet siaip nekas nekas...o saltiniai ir ne pyragai...

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą