Matematika 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-09-17 17:27:51 | Nuoroda

Siūlau susiburti tiems, kurie žada laikyti matematikos egzą:) 

Žinutė parašyta: 2009-09-18 09:16:14 | Nuoroda

Laikysiu, bus matyt, kaip cia bus :]]

  • Informacinės technologijos / VBE 42
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2009-09-18 15:21:38 | Nuoroda

ir aš laikysiu ;>

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-09-18 18:53:48 | Nuoroda

Jo, as ir laime bandysiu

Žinutė parašyta: 2009-09-18 18:56:07 | Nuoroda

Ir aš laikysiu

Žinutė parašyta: 2009-09-19 14:26:20 | Nuoroda

Ir aš laikysiu.. įdomu kaip pasiseks..

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2009-09-19 17:41:47 | Nuoroda

as irgi laikysiu, nors kol kas tai per pamokas baisu darosi, nesuprantu...

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-09-20 11:41:54 | Nuoroda

man jau irgi kartais noris viska mest... ;/ bet paskui susiimu :)

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-09-20 12:08:10 | Nuoroda

nesiplesykit del tu egzu, tikrai ne nuo mokimosi tai priklauso o del sekmes, as siais metais fiasko patyriau, nors pvz matiekos moku visas taisykles ir kaip spresti kiekviena uzdavini bet gavau tik 33.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-09-20 13:30:50 | Nuoroda
skydas12345 rašė:

nesiplesykit del tu egzu, tikrai ne nuo mokimosi tai priklauso o del sekmes, as siais metais fiasko patyriau, nors pvz matiekos moku visas taisykles ir kaip spresti kiekviena uzdavini bet gavau tik 33.

 Aha, o geriausius rezultatus matyt pasiekia tie, kurie sėdi rankas sudėję ištisus metus ;) Kaip pats įsivaizduoji sėkmę egzamino metu?

Žinutė parašyta: 2009-09-21 16:47:26 | Nuoroda

Aš taip pat žadu laikyt šį egzaminą. Tikėkimės viskas susiklostys tik į gerąją pusę.

Žinutė parašyta: 2009-09-22 13:24:16 | Nuoroda

aš nelaikysiu

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2009-09-24 18:43:07 | Nuoroda

jei kam reik mockaus knyguciu (rusvos ir rozines) papildomai sprest uz lb priimtina kaina tai kreipkites :) galeciau dar pridet ir kokiu 10 (ar daugiau, nepamenu kiek turiu) bilietu tos rusvos knygutes sprendimu, manau kad tikrai pravers :) bent man padejo :)

rasykit sms ar skambinkit 867279839

Žinutė parašyta: 2009-09-27 13:38:25 | Nuoroda
skydas rašė:

nesiplesykit del tu egzu, tikrai ne nuo mokimosi tai priklauso o del sekmes, as siais metais fiasko patyriau, nors pvz matiekos moku visas taisykles ir kaip spresti kiekviena uzdavini bet gavau tik 33.

 Jau kur kur, bet matematikos egzamine sėkmė lemia mažiausiai. Moki arba ne. Va lietuvių egzaminas iš ties vidutiniam mokyniui sėkmės reikalas, nes jei tema tau girdėta, žinai nemažai kontekstų, tai ir parašyti daug lengviau, tačiau gavus tema, kuria neturi ką pasakyti niekas nepadės. Žinoma labai gerai besimokančiam, tai nesunkumas. Mokės išsisukti ir iš sudetingesnės situacijos.

Matematikos VBE reikia mokėti ne tik taisykles, bet turėti ir daug praktikos. Dauguma uždavinių yra lengvi, jei nuosekliai mokeisi. Vienas kitas tik gudresnis. Reikia įdėti daug darbo, nes ar tu mokėsi išspręsti nelygybę, logaritmus ar geometrijos uždavinį tikrai ne nuo sekmės priklauso.

Žinutė parašyta: 2009-09-27 16:13:37 | Nuoroda

sunkiai man bus su situ egzaminu, nieko nebeatsimenu is 11 klase kurso, atrodo kaip issluota galva butu, o metinis pazymys tai 9 buvo

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-09-28 10:23:32 | Nuoroda
bright_night rašė:

sunkiai man bus su situ egzaminu, nieko nebeatsimenu is 11 klase kurso, atrodo kaip issluota galva butu, o metinis pazymys tai 9 buvo

 cia visiem tai buna, is patirties kalbu :D taciau 12 klasei viska pakartosi ir ismoksi tai ko nemokejei anksciau, aisku teks pasedet papildomai prie uzdaviniu jei nori geriau islaikyt egza, bet siaip tie egzai ispustas reikalas, nes klasei ruosdamasis egzui as sprendziau daug sunkesnius uzdavinius nei buvo per pati egzamina :) taigi nusiraminkit viskas bus gerai :)

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-09-30 19:13:17 | Nuoroda

O aš labiausiai bijau  šito egzo, ir man jis reikalingiausias.. Sunkus dalykas ta matieka.. Kai spręsti uždaviniai, tai moku, o jei koks naujas, tai jau nieko ir nebesuprantu.. 

Žinutė parašyta: 2009-10-12 20:13:51 | Nuoroda

na matieka sunkoka tikrai, dar neapsisprendžiau ar šitą laikysiu, sakiau matysiu pagal tolesnius rezultatus ... 11 klasės kursas lb sunkus kiek menu nėra .. tik vat apsileidau vienu metu tai galima sakyti logaritmai ir viskas su jais susiję man gūdus miškas :( gausiu vytis :) na bet šeip reikia tiesiog suvokimą turėti, ir žinoma patirties... bet kaip mano matematikos mokytoja sako . reikia turėti galvą , o ne bandyti pritaikyti kažkada daryto uždavinio pavyzdį... man pliusas matiekai tai, kad įgūdžius tobulinu ir fizikos A lygyje, nors to egzamino 100proc nelaikysiu :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-10-14 17:18:23 | Nuoroda

Nedraugauju su matematika ypatingai :D Nežinau, 10kl turėjau gal 5 ir galvojau nė nelaikyt pupp, bet kažkaip neatsisakiau, ir rezultate nedaug trūko iki 10 :D tai sakau, gal ir šįkart pamėgint, gal vėl sėkmė lydės, nors žinoma nesulyginami dalykai pupp ir valstybinis :D Kaip manot, įmanoma išlaikyt jį padoriai gan su tvirtu matematikos septynetu? man matematika pagal planus neprivaloma, bet niekad negali žinot, gal ir bus naudinga.. o gal geriau koncentruotis į dalykus, kurių reikia labai ir reikia gerų rezultatų?

Jei dokumentuose parašyčiau, kad laikau, tai ir niekur nedingčiau, tektų mokytis tą matematiką rimčiau :D

Žinutė parašyta: 2009-10-19 17:19:41 | Nuoroda

As tai siuliciau nelaikyt jei tikrai nera didelio noro, nes bus labai sunku ruostis ir mokytis, kai galvosi, kad gal neprireiks to rezultato egzamino.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą