Matematika 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-17 16:43:34 | Nuoroda
Piktybiška rašė:
sanemis rašė:
Piktybiška rašė:

Man irgi su geometrija baisu baisu.. bet vis tiek vargstu A lygyje ir kažkaip ant 7 ištraukiu. Šiaip man sunkiausia su loginiu mąstymu, nes pamačius uždavinį niekaip neišmąstau nuo ko pradėti.:D Bet tikiuos bent išlaikyti, o ten, kad kažką surinkti, tai jau iliuzijų net nebekuriu... :D

 Tu neapsigauk, aišku, jei laikai valstybinį, tai net negali būti kalbos apie b lygį, bet jei nelaikai ir imta metinį pažymi, tai tau geriau turėti iš B lygio devynis, nei iš A septynis. 

 Žinau aš tai, bet turbūt ir pats supranti, kad visad norisi turėti ir atsarginį variantą, neįstojus ten kur lb nori... O tam atsarginiam variantui būtina matematika...  :)

 O koks atsarginis variantas?

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-01-18 19:33:15 | Nuoroda
Piktybiška rašė:
sanemis rašė:
Piktybiška rašė:

Man irgi su geometrija baisu baisu.. bet vis tiek vargstu A lygyje ir kažkaip ant 7 ištraukiu. Šiaip man sunkiausia su loginiu mąstymu, nes pamačius uždavinį niekaip neišmąstau nuo ko pradėti.:D Bet tikiuos bent išlaikyti, o ten, kad kažką surinkti, tai jau iliuzijų net nebekuriu... :D

 Tu neapsigauk, aišku, jei laikai valstybinį, tai net negali būti kalbos apie b lygį, bet jei nelaikai ir imta metinį pažymi, tai tau geriau turėti iš B lygio devynis, nei iš A septynis. 

 Žinau aš tai, bet turbūt ir pats supranti, kad visad norisi turėti ir atsarginį variantą, neįstojus ten kur lb nori... O tam atsarginiam variantui būtina matematika...  :)

 Man tam atsarginiui variantui anglų reikalinga, tad laikysiu net penkis egzaminus...

Žinutė parašyta: 2010-01-20 09:37:46 | Nuoroda

 Kiekvieną dalyką tapatinu su kažkokiu žmogumi, pavyzdžiui matematika man primena tokią moterį, su surištu kuoduku, kampuotais akinių rėmeliais, griežtu veidu,  kuri sako - tu manęs niekad nesuprasi :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-01-20 19:00:16 | Nuoroda
Himalaya rašė:
Piktybiška rašė:
sanemis rašė:
Piktybiška rašė:

Man irgi su geometrija baisu baisu.. bet vis tiek vargstu A lygyje ir kažkaip ant 7 ištraukiu. Šiaip man sunkiausia su loginiu mąstymu, nes pamačius uždavinį niekaip neišmąstau nuo ko pradėti.:D Bet tikiuos bent išlaikyti, o ten, kad kažką surinkti, tai jau iliuzijų net nebekuriu... :D

 Tu neapsigauk, aišku, jei laikai valstybinį, tai net negali būti kalbos apie b lygį, bet jei nelaikai ir imta metinį pažymi, tai tau geriau turėti iš B lygio devynis, nei iš A septynis. 

 Žinau aš tai, bet turbūt ir pats supranti, kad visad norisi turėti ir atsarginį variantą, neįstojus ten kur lb nori... O tam atsarginiam variantui būtina matematika...  :)

 O koks atsarginis variantas?

 Kad ir inžineriniai mokslai pvz, : chemijos inžinerija, maisto technologijos inžinerija, aplinkos inžinerija ir t.t.. :)

Žinutė parašyta: 2010-01-22 15:04:16 | Nuoroda

Iki 12 klases dinderi musom matiekos pamokose, net minties neturejau laikyt egza... bet siemet pas gera mokytoja pakliuvom tai tikiuosi nors kiek atsigriebti...... (optimiste  ) nes matieka vis delto reikalingas dalykas...bandysiu laime..

Žinutė parašyta: 2010-01-24 15:29:09 | Nuoroda

As is matematikos egzamino tikiuosi nemazai,nuo 5 klases pas labai gera mokytoja,tai nera sunku o ar kas jau laiket bandomaji egzamina savo mokykloje?girdejau,kad buvo labai panasus i pavyzdine uzduoti

  • Istorija / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 67
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2010-01-27 18:54:18 | Nuoroda

 Ir ka siulai daryti susibūrus?

Žinutė parašyta: 2010-01-27 19:17:42 | Nuoroda

laikem bandomaji, visai neblogai pasiseke, tik problema kad piramides turio formules nezinojau , tikimybiu ir trigonometrijos buvo labai labai mazai (man asmeniskai sunkiausios temos), progresija buvo, geometrijos, siaip nebuvo kazkas baisiai sunkaus... bet pastebejau kad ir laikas labai greitai prabego

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-01-28 12:46:49 | Nuoroda

Mes bandomąjį rašysim vasario pradžioj, bet sake per 2 valandas turėsim parašyt, tai dėl tokio skubėjimo net nežinau ar atsispindes realios žinios.  Man irgi tikimybės sunkiausia ir visada paskutinis uždavinys, kad ir koks bebūtų

Žinutė parašyta: 2010-01-28 15:12:28 | Nuoroda

Sveiki  norėjau paklausti, gal kas nors sprendėt 2010 m. matematikos valstybinio egzamino pavyzdine užduotį? Prašau pagelbėkit, nesuprantu 17.uždavinio

  • Biologija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-01-28 15:15:45 | Nuoroda

Dar ir 19 būčiau labai dėkinga jei kas padėtų

  • Biologija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-01-28 19:06:24 | Nuoroda

pavyzdinės užduoties atsakymai, su paaiškinimais yra nec.lt ;)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-02-21 11:34:58 | Nuoroda

Matiekos visada turėdavau 9 metiniam. Ir dabar, kai esu abiturientė. Tačiau laikiusi pavyzdinę surinkau tik 27 taškus. Niu kaip tam egzui pasiruošt be korepetitoriaus?,. Gal neįmanoma?.... 

Žinutė parašyta: 2010-02-28 15:05:27 | Nuoroda

Tie kas jau laiket matematikos bandomaji gal galyt pasakyti kokios uzduotys buvo, temos? Labai praverstu

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-02-28 16:20:06 | Nuoroda

aš rašiau bandomąjį:) šiaip buvo gana normalus, tikrai nepasakyčiau, kad sunkus:) uždaviniai buvo iš šių temų: integralai (reikėjo rasti figūros plotą), nykstanti progresija, taisyklingosios piramidės tūrį reikėjo rasti, vienas judėjimo uždavinys, buvo logaritminė lygtis...daugiau kažkaip neatsimenu:)

Žinutė parašyta: 2010-03-03 16:14:46 | Nuoroda

bijau baisiausiai tos matiekes, manau, kad net neislaikysiu jos, bet bus kaip bus, gal pavyks praslyst. kaip manot, kiek tasku reiks surinkt, norint islaikyt?  

  • Biologija / VBE 43
  • Dailė / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 3
Žinutė parašyta: 2010-03-03 17:34:39 | Nuoroda

atrodo 8 taskus..bet cia visgi nuo egzamino sunkumo priklausys

Žinutė parašyta: 2010-03-07 16:23:58 | Nuoroda
Smeterling rašė:

atrodo 8 taskus..bet cia visgi nuo egzamino sunkumo priklausys

 tas 8 taškų praėjimas kažkoks nerealus, vien už testą bandomojoje užduotyje tiek yra duota. Mokytoja minėjo kad reiktų tikėtis maždaug 13-15 bent jau.

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-03-07 18:42:31 | Nuoroda
AušraL rašė:
Smeterling rašė:

atrodo 8 taskus..bet cia visgi nuo egzamino sunkumo priklausys

 tas 8 taškų praėjimas kažkoks nerealus, vien už testą bandomojoje užduotyje tiek yra duota. Mokytoja minėjo kad reiktų tikėtis maždaug 13-15 bent jau.

 13-15 manau čia nerialu,juk valstybini laiko ir tie kurie mokosi bendriniu lygiu, tai surinkti 15 manau yra labai daug, nes pasižiūrėkit kiek mažai užduociu B-> , jei kokia suklysti ir viskas..neišlaikyta.P.S aišku viskas priklauso ir nuo užduočių sunkumo.

Žinutė parašyta: 2010-03-08 11:54:50 | Nuoroda
Smeterling rašė:
AušraL rašė:
Smeterling rašė:

atrodo 8 taskus..bet cia visgi nuo egzamino sunkumo priklausys

 tas 8 taškų praėjimas kažkoks nerealus, vien už testą bandomojoje užduotyje tiek yra duota. Mokytoja minėjo kad reiktų tikėtis maždaug 13-15 bent jau.

 13-15 manau čia nerialu,juk valstybini laiko ir tie kurie mokosi bendriniu lygiu, tai surinkti 15 manau yra labai daug, nes pasižiūrėkit kiek mažai užduociu B-> , jei kokia suklysti ir viskas..neišlaikyta.P.S aišku viskas priklauso ir nuo užduočių sunkumo.

 ne nuo tasku skaiciaus priklauso ar islaikiai, ar neislaikiai, nes vertintojai jau zino kieik procentu mokiniu neislaikys.

  • Chemija / VBE 79
  • Matematika / VBE 57
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą