Viskas apie odontologiją!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-09-20 20:05:19 | Nuoroda

Rašykit visi. Kuo daugiau informacijos,patirties apie odontologijos specialybę. ;)

Žinutė parašyta: 2009-09-20 20:07:44 | Nuoroda

Kiek šiemet kainuoja odontologijos studijos į metus KMU? Ar geriau studijuoti VU ar KMU? Geriau sesijos ar ciklai? Su kokiais balais galima įstoti į valstybės finansuojamą? Kokių balų užtenka į mokamą? Niekur neradau info. (Apie mokamą ir ne.) Parašykit.

Žinutė parašyta: 2009-11-24 23:30:42 | Nuoroda

Pradejau ir as galvoti apie odontologija..noreciau i VU. del balu tai ir taip aisku kad norint istoti i nemokama reiktu poros egzaminu virs 90%. Mokamas metam kainuoja 12078lt

Žinutė parašyta: 2009-12-11 15:47:27 | Nuoroda

Sveiki:) as taip pat planuoju i odontologija, bet i kmu:) ar daug norinciu seis metais bus stoti?

Žinutė parašyta: 2009-12-11 19:36:24 | Nuoroda
Moncceee rašė:

Sveiki:) as taip pat planuoju i odontologija, bet i kmu:) ar daug norinciu seis metais bus stoti?

Daug (:

 

Žinutė parašyta: 2009-12-11 22:53:43 | Nuoroda

o pats(pati) ir galvoji stoti i odontologija? kiek tikies is egzu gauti? kokius laikysi?

Žinutė parašyta: 2010-01-15 13:30:12 | Nuoroda

Nezinau, kaip siais, o praeitais metais metai VU kainavo 18 tukstanciu :D
be to, nepamirskit, kad besimokant pinigu reikes, juk visos priemones perkamos is savo kisenes.
Jei neklystu, siais metais i VU, i paskutine VF vieta istojusio balas buvo 20.21 ar 20.02, kazkas panasaus :O ir tj tikrai reiskia, kad visi 3 egzaminai turi but virs 90.

Žinutė parašyta: 2010-01-16 18:11:28 | Nuoroda

Laba diena, mielieji galbūt būsimi kolegos;)) Praeitais metais ir man buvo daug klausimų šiom temom, tai pagalvojau,kad gal būsiu jums kuo naudinga. Esu pirmakursė odontologė VU, va kątik sesija sėkmingai užbaigėm;)) Kas dėl stojimų, tai VU praeitais metais i VF mažiausias 20.12 buvo, o mokamam 19.12. Nepasakysiu, kur geriau, labai jau subjektyvus reikalas, bet pvz dėstytojais tai nesiskundžiu:) kiek pliotkų girdėjau, tai KMU truputį nužmogėję kaikurie, nors pačios sąlygos gal ten ir geresnės. Pavyzdžiui, mes lavonų praktiškai neturim(nu yra toks nabagas sudžiuvęs iš sovietinių laikų),o Kaune sočiai, tai medikai pas mus vargsta, mums, odontologams, dar ne taip aktualu. Dabar mes daug bendrų dalykų mokomės, nuo antro kurso antro pusmečio prasidės praktikiniai užsiėmimai, paskaitos su odontologija susijusios, tai tikimės,kad pagerės gyvenimas:) O pinigėlių tai tikrai daug išeis šį dalyką studijuojant, tą tai garantuoju.

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-01-22 16:11:42 | Nuoroda

Mano sesuo baige odontologija pernai.Darbas labai patinka, idomus (kas be ko, ziauuuriai gerai apmokomas), ir mane nori ivilioti .Mokytis sunku, ypac is pradziu. Paskutiniaisiais metais labai daug praktikos, darbu su tikrais pacientais. Ir visi pletkai, kad nemalonu po burnas kapstytis, nepasitvirtina (sesuo sako, kad kiekviena burna jai-savaip unikali )Teisybe, viska studenteliai perkasi is savo kisenes, taigi mokslas be savo uzmokescio dar pareikalauja daug papildomu lesu (priemones ziauuuriai brangios).Be to buvo nusiskundimu kai kuriais KMU destytojais (savaime suprantama).Vis delto galiu pasakyti, kad sesuo yra laiminga dirbdama odontologe. Tai juk svarbiausia, arne? 

Žinutė parašyta: 2010-04-24 23:52:14 | Nuoroda

Aš taip pat norėčiau stoti į odontologiją, bet manau šansų nėra :(

Žinutė parašyta: 2012-03-28 12:37:10 | Nuoroda

 Sveiki, esu Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) antro kursio odontologijos fakulteto studentas. Taip pat esu studentų odontologų asociacijos (SOA) narys. Norėjau pranešti, jog būsimi studentai, kuriems kyla įvairiu klausimų apie studijas, jų formą, įstojimą i mūsų fakultetą galite drasiai klausti ir rašyti i SOA paštą. Pasistengsime jums padėti ir atsakyti į kylančius klausimas.

SOA paštas:

Sekmės !

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą