Egzaminų pertvarkymai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-11-15 09:48:16 | Nuoroda

Mane nervina tai, kad būtent šiais metais reikia daryt visokių didelių pakeitimų. Tampam kaip kokie bandymų triušiai..  

Žinutė parašyta: 2009-11-15 10:37:44 | Nuoroda
Ingridėlis rašė:

Mane nervina tai, kad būtent šiais metais reikia daryt visokių didelių pakeitimų. Tampam kaip kokie bandymų triušiai..  

 Mes juk ir esam bandomieji triušiai - kas jei ne mes buvom bandomi dėl profiliavimo naikinimo (tarp kikto man dabar viskas puiku), tai dabar ir dėl gzaminų pertvrakos. Turėtume būti pripratę.

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-11-16 21:51:39 | Nuoroda

ne visai i  tema bet...

Gal kas galetu paaiskint kokia role stojant vaidina Atestato metiniu pazimiu vidurkis?

Žinutė parašyta: 2009-11-17 12:02:52 | Nuoroda
Egypt rašė:

Nebebus mokyklinių. Kaip keisis egzaminai? Vieni kalba kad lengvės, kiti, kad sunkės. Kaip bus iš tiesų? Ko tikėtis?  

I viena egzamina sudes tiek A tiek B lygio uzduotis, jos bus kazkaip skiriamos kaip dar nenuspresta. Taigi bus galima lengviau gauti aukstus belus.

Žinutė parašyta: 2009-11-17 14:59:13 | Nuoroda

norėčiau paprieštarauti dėl tų balų. Pirmiausia laikys daugiau mokinių tad didėja konkurencija dėl žemesniųjų balų. Kitavertus stipresniesiems dalis užduočių bus gana lengvos, tačiau dėl aukštojo balo reiks padirbėti. Kaip mano mokytojai visi sako lengvesnės užduotys egzamine bus aitinkamai sunkesnės B lygio užduotys arba lengvesnės A lygio.. na o tos , kurios lems aukštus balus bus sunkesnės A lygio

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-11-17 18:06:51 | Nuoroda

žiūrėkit, ar aš viena kažko nesuprantu?

istorijos egzaminas, pagal patvirtintą planą, tikrai birželio 4 ??

Žinutė parašyta: 2009-11-17 22:02:57 | Nuoroda

tikrai taip. pirmad lt egzas, penktad istorijos :/

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-11-17 22:31:38 | Nuoroda

o penktadienį paskutinis skambutis. tobula. ;s

Žinutė parašyta: 2009-11-18 20:04:54 | Nuoroda

aš nesuprantu dėl lietuvių kalbos egzaminu. Ar neišlaikius lietuviu valstybinio bus galima perlaikyti i b, ar tik tiems kurie neatvyks i ja?

Žinutė parašyta: 2009-11-18 20:14:59 | Nuoroda

galėsi mokyklinį perlaikyti.

Žinutė parašyta: 2009-12-11 20:41:03 | Nuoroda

ok jei pas mane tik du valstybiniai islaikyti lietuviu ir anglu kiti egzaminai buvo mokyklinio lygio kaip man reikes stoti 2010 metais i universitetus? ar priims mane kas jei tik du valstybiniai? ar bus atsizvelgiama i baigimo metus? nes jei negalesiu istoti tai mane palieka visiskai ant ledo nors gimnazija baigiau tikrai neblogai

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą