Chemija 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-11 22:37:00 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Taip, Pranienės labai gera knyga, kai kurie uždavinukai tikrai nesudėtingi, aišku yra sudėtingesnių, kur reik pagalvoti ir išmąstai, bet būna tokių, kad net nežinau nuo ko pradėti, tada pradedu labai abejoti apie savo rezultatą chemijos egzamine :D 

 Man lygiai taip pat būna. :D

Žinutė parašyta: 2010-01-12 15:12:47 | Nuoroda

 Šeštadienį pas mokytoją rašom chemijos bandomą egzaminą iš neorganinės chemijos. Dabar peržvelgiau ankstesnių metų užduotis, tai pastebėjau, kad egzaminai lengvėja, palyginus pvz 2002 metų ir 2009 tai žymiai lengvesni. Kai kurie klausimai būna tikrai nesunkūs, atsakau per 10 min, o kiti tokie aaaaaaa, ką čia turi omenyje, kai klausia :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-01-14 20:22:12 | Nuoroda

 Žmonės, iš kur jūs mokotės visokius mišinių distiliavimus, kristalizavimus ar kaip ten? Nes mūsų mokytoja kažkaip mano, kad tai nėr svarbu, bet taškas po taško ir susirenka. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-01-14 23:08:14 | Nuoroda

Tam reikalui yra tokia violetinės spalvos knygutė iš serijos ''Į egzaminą - be baimės". Tos temos labai gerai pateiktos, yra ir uždavinukų.

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-01-15 13:37:52 | Nuoroda

, tai pastebėjau, kad egzaminai lengvėja, palyginus pvz 2002 metų ir 2009 tai žymiai lengvesni.

tu visiškai teisus! :D iki šiol džiaugiuosi, kad laikiau 2009 metais,nes tai buvo lengviausias egzamenas iš visų man iki tol matytų.
Todėl pernelyg nepergyvenkite, šiais metais bus dar paprastesnis ;) (aišku, jei vėl neįsigalios technika- metai lengvi- metai sunkūs)

Žinutė parašyta: 2010-01-15 20:40:04 | Nuoroda

 Na, bet lengvas egzaminas ir turi minusą. Tuomet būna kartelė gana aukšta , nes visi nemažai taškų surenka, tad ir gerą įvertinimą sunku gauti, apsižioplini klausime, ir jau tavo balas labai smarkiai krenta. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-01-16 15:52:12 | Nuoroda

 Kuri knyga geresnė: Chemija. Kad mažiau klystume (s. "Į egzaminą be baimės!") ar Algirdo Šulčiaus "Ar moki chemiją?" (s. "Egzaminui rengiuosi pats!")

 
Žinutė parašyta: 2010-01-16 17:45:05 | Nuoroda

 Šiandien rašėm bandomą egzaminą, bet tas egzaminas toks kietas, dalys iš visų egzaminų, nuo 2002 iki 2010 pavyzdinės.... 

Kai kurie klausimai tikrai vaikiški , o kai kurie gana sukti. Bet pasimoviau ant tokių lengvų, kur parėjęs namo iš kart išsprendžiau, na, bet per egzaminą gal tokių nepadarysiu. 

O Šulčiaus knygoje yra daugiau teorijos, o į egzaminą be baimės, daugiau uždavinių, tad nelabai čia lyginti išeini, mano mokytoja sako, kad Šulčiaus nelabai ten viskas pagal programą ir ne visko reikia, bet chemija ir aplinka ten itin gerai aprašyta :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-01-17 12:05:27 | Nuoroda

 


 

Laikau ir aš chemiją ;S Nors šiaip jaučiuos pamokose tvirtai, uždavinius sekas geriausiai spręst, bet žiūriu kad egzamine labai daug ir tos teorijos.. O jos kaip tik aš nelabai moku ;D Bet yra kur tobulėt :)).

O kur jus kiti žadat stot? visi su chemija?

  • Chemija / VBE 97
  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-01-17 15:48:05 | Nuoroda
katė rašė:

 


 

Laikau ir aš chemiją ;S Nors šiaip jaučiuos pamokose tvirtai, uždavinius sekas geriausiai spręst, bet žiūriu kad egzamine labai daug ir tos teorijos.. O jos kaip tik aš nelabai moku ;D Bet yra kur tobulėt :)).

O kur jus kiti žadat stot? visi su chemija?

 Kas dėl teorijos, tai ir man tas pats. :/ Aš svajoju apie farmaciją.:)

Žinutė parašyta: 2010-01-17 15:53:22 | Nuoroda

 Man tai patinka teorija visai, ypač fainai rašyti jonines ir bendras lygtis :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-01-17 15:55:38 | Nuoroda

Lygtis rašyti ir man patinka :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-01-17 16:56:58 | Nuoroda
katė rašė:

 egzamine labai daug ir tos teorijos.. O jos kaip tik aš nelabai moku ;D Bet yra kur tobulėt :)).

 Man teorija irgi nepatinka, geriau uždaviniai, lygtys. Bet pastebėjau, kad pavyzdiniam labai daug organinės chemijos pridėta, o ji man ne prie širdies.. tad reikės daugiau organinės pasimokinti

Žinutė parašyta: 2010-01-17 22:25:09 | Nuoroda
O man organinė visai nieko, kažkaip sueina.. Va žinau kad tikrai reikės isimt visus tuos reagentus ir reakciju požymius, manau kad egzamine tas tikrai bus..
 
Gal kas i VU stosit? 
  • Chemija / VBE 97
  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-01-20 09:35:57 | Nuoroda

 Labiausiai nepatinka cheminis ryšys ir periodinė elementų lentelė, po to jau vis įdomiau, o organinė chemija man tokia miela ir jauki, nežinau, visai tokia faina 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-01-20 19:24:25 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Labiausiai nepatinka cheminis ryšys ir periodinė elementų lentelė, po to jau vis įdomiau, o organinė chemija man tokia miela ir jauki, nežinau, visai tokia faina 

 O kuo taip cheminis ryšys ir periodinė lentelė nepatinka? :)

Žinutė parašyta: 2010-01-20 21:24:36 | Nuoroda
Piktybiška rašė:
sanemis rašė:

 Labiausiai nepatinka cheminis ryšys ir periodinė elementų lentelė, po to jau vis įdomiau, o organinė chemija man tokia miela ir jauki, nežinau, visai tokia faina 

 O kuo taip cheminis ryšys ir periodinė lentelė nepatinka? :)

 Neįdomu kažkaip, norisi praktikos, kad ir reakcijų rašymo ar šiaip klausimėlių iš medžiagų. O cheminis ryšys, tai man dar sausesnė teorija. Na, nieko dar rašyti atomo sandaros konfiguracijas 1s2 2s2p6 ir t.t :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-01-22 12:37:56 | Nuoroda
sanemis rašė:
Piktybiška rašė:
sanemis rašė:

 Labiausiai nepatinka cheminis ryšys ir periodinė elementų lentelė, po to jau vis įdomiau, o organinė chemija man tokia miela ir jauki, nežinau, visai tokia faina 

 O kuo taip cheminis ryšys ir periodinė lentelė nepatinka? :)

 Neįdomu kažkaip, norisi praktikos, kad ir reakcijų rašymo ar šiaip klausimėlių iš medžiagų. O cheminis ryšys, tai man dar sausesnė teorija. Na, nieko dar rašyti atomo sandaros konfiguracijas 1s2 2s2p6 ir t.t :D 

 o kaip su sp, sp2 ir sp3 hibridizacija? :D

Žinutė parašyta: 2010-01-22 13:47:45 | Nuoroda
Piktybiška rašė:
sanemis rašė:
Piktybiška rašė:
sanemis rašė:

 Labiausiai nepatinka cheminis ryšys ir periodinė elementų lentelė, po to jau vis įdomiau, o organinė chemija man tokia miela ir jauki, nežinau, visai tokia faina 

 O kuo taip cheminis ryšys ir periodinė lentelė nepatinka? :)

 Neįdomu kažkaip, norisi praktikos, kad ir reakcijų rašymo ar šiaip klausimėlių iš medžiagų. O cheminis ryšys, tai man dar sausesnė teorija. Na, nieko dar rašyti atomo sandaros konfiguracijas 1s2 2s2p6 ir t.t :D 

 o kaip su sp, sp2 ir sp3 hibridizacija? :D

 hmmm, čia jau organinė chemija :D 

Šiaip nelabai kreipiau dėmesį į tai, nes egzaminuose beveik niekad nesutikdavau, bet šiemet gal įdės :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-02-06 19:01:21 | Nuoroda

Nežinau kaip jum, bet man nėra nieko lengvesnio už chemija ir planuoju egza išlaikyti gan aukštais balais.

  • Chemija / VBE 79
  • Matematika / VBE 57
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą