Chemija 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-06 19:25:07 | Nuoroda

Silpnai pokolkas, bet iki egzaminu gal bus geriau. :)

Žinutė parašyta: 2010-02-06 21:12:58 | Nuoroda

 man tokia baimė, kad įdės kažko to, kurį galiu praleisti, manydamas kad tai nėra svarbu. Anuš įdės sudėtinga uždavinį su pH? Nors mokytoja sako neturėtų... Anuš įdės kokią magnezijos naudojimą.... Anuš įdės sunkų termocheminį uždavinį ar dar kažkokį. Tas labai neramu :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-02-09 18:30:17 | Nuoroda

Aš tai bijau tų uždavinių, kur reik išaiškinti procesą. Dar va kur daugiau taškų ten sunkoka.

Žinutė parašyta: 2010-02-18 20:29:18 | Nuoroda

 O jūs, vaikai, mokinatės plačiai visokias hibridizacijas, kampus ir panašiai, nes organinės chemijos vadovėlyje (Šulčiaus), ten gana išsamiai aprašyta, bet programoje lyg nėra to.... 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-02-20 08:21:24 | Nuoroda
sanemis rašė:

 O jūs, vaikai, mokinatės plačiai visokias hibridizacijas, kampus ir panašiai, nes organinės chemijos vadovėlyje (Šulčiaus), ten gana išsamiai aprašyta, bet programoje lyg nėra to.... 

 Tai zinoma, kad plačiai visuose mokyklose eina plačiai jei pasirinkęs A kursa

  • Chemija / VBE 79
  • Matematika / VBE 57
Žinutė parašyta: 2010-03-02 09:22:37 | Nuoroda

 man kažkaip su teorija visai nieko, bet uždaviniai tai kertasi...

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-03-02 14:01:18 | Nuoroda

Toks klausimas kilo,gal  žinot kaip apskaičiuot atomo skersmeny?

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE -
Žinutė parašyta: 2010-03-03 07:52:57 | Nuoroda
Edwwa rašė:

Toks klausimas kilo,gal  žinot kaip apskaičiuot atomo skersmeny?

 o kam to tau reikia?

  • Chemija / VBE 79
  • Matematika / VBE 57
Žinutė parašyta: 2010-03-03 14:20:24 | Nuoroda
Artas1991 rašė:
Edwwa rašė:

Toks klausimas kilo,gal  žinot kaip apskaičiuot atomo skersmeny?

 o kam to tau reikia?

 Berods 2007 bandomajam egzamine buvo klausimas,kuriame reikėjo parašyt atomo spinduly pikometrais ir aš nežinau kaip ji nustatyt tai dėl viso pikto norėčiau išsiaiškint 

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE -
Žinutė parašyta: 2010-03-03 16:33:17 | Nuoroda
Edwwa rašė:
Artas1991 rašė:
Edwwa rašė:

Toks klausimas kilo,gal  žinot kaip apskaičiuot atomo skersmeny?

 o kam to tau reikia?

 Berods 2007 bandomajam egzamine buvo klausimas,kuriame reikėjo parašyt atomo spinduly pikometrais ir aš nežinau kaip ji nustatyt tai dėl viso pikto norėčiau išsiaiškint 

 Nustatyti jo tikrai nereikia :D , dažniausiai duodami keli atomai ir prašoma parašyti, pavyzdžiui, kurio atomo spindulys didžiausias? Arba tiesiog skaičiai (pikometrai) ir ieškai. O atomo spindulys kinta taip - periodose didėja mažėjant atominiam skaičiui (protonų skaičiui), o grupėje didėja taip pat, mažėjant atominiam skaičiui. Didžiausias atomo spindulys - francio 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-03-05 23:51:28 | Nuoroda

Tokia užduotis tikrai buvo, bet buvo pateikta kitų atomų spinduliu ilgiai, ir pagal tai buvo galima nusistatyti keliais pikometrais maždaug kinta tas spindulio dydis.

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-03-08 11:56:44 | Nuoroda
Deivizs rašė:

Tokia užduotis tikrai buvo, bet buvo pateikta kitų atomų spinduliu ilgiai, ir pagal tai buvo galima nusistatyti keliais pikometrais maždaug kinta tas spindulio dydis.

Tai tokias uzduotis galima logiskai ismastyti. Ten nereikia jokio skaiciavimo

  • Chemija / VBE 79
  • Matematika / VBE 57
Žinutė parašyta: 2010-03-08 19:43:24 | Nuoroda
Artas1991 rašė:
Deivizs rašė:

Tokia užduotis tikrai buvo, bet buvo pateikta kitų atomų spinduliu ilgiai, ir pagal tai buvo galima nusistatyti keliais pikometrais maždaug kinta tas spindulio dydis.

Tai tokias uzduotis galima logiskai ismastyti. Ten nereikia jokio skaiciavimo

 Skaičiuoti nereikia, bet logiškai ir neišmąstysi, jei nežinosi kaip kinta atomo spindulys elementuose. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-03-10 07:57:25 | Nuoroda
sanemis rašė:
Artas1991 rašė:
Deivizs rašė:

Tokia užduotis tikrai buvo, bet buvo pateikta kitų atomų spinduliu ilgiai, ir pagal tai buvo galima nusistatyti keliais pikometrais maždaug kinta tas spindulio dydis.

Tai tokias uzduotis galima logiskai ismastyti. Ten nereikia jokio skaiciavimo

 Skaičiuoti nereikia, bet logiškai ir neišmąstysi, jei nežinosi kaip kinta atomo spindulys elementuose. 

 atomo spindulio kitima elementuose nėra sunku įsiminti, nes tai visai paprasta ir lengva

  • Chemija / VBE 79
  • Matematika / VBE 57
Žinutė parašyta: 2010-03-10 10:02:42 | Nuoroda
Artas1991 rašė:
sanemis rašė:
Artas1991 rašė:
Deivizs rašė:

Tokia užduotis tikrai buvo, bet buvo pateikta kitų atomų spinduliu ilgiai, ir pagal tai buvo galima nusistatyti keliais pikometrais maždaug kinta tas spindulio dydis.

Tai tokias uzduotis galima logiskai ismastyti. Ten nereikia jokio skaiciavimo

 Skaičiuoti nereikia, bet logiškai ir neišmąstysi, jei nežinosi kaip kinta atomo spindulys elementuose. 

 atomo spindulio kitima elementuose nėra sunku įsiminti, nes tai visai paprasta ir lengva

 Nėra sudėtinga, bet gana painu, kai reikia dar nemažai dalykų įsiminti, o dar egzaminas - stresas. Man tai nepatinka tokios sausos  žinių atkartojimo užduotys.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-03-10 15:49:43 | Nuoroda

gal kas turit 2000 chemijos vbe atsakymus, nes turiu pasidarius užduotis ir noriu pasitikrint, o internete jų nėra :(

Žinutė parašyta: 2010-03-10 21:22:01 | Nuoroda

 O kaip jūs chemijoje jaučiatės? Aš tai šiaip sau kažkaip, o man reiktų gauti bent virš 70..... Tikiuosi gerai bus... 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-03-11 09:38:10 | Nuoroda

aš tai kaip kada...kartais visai pasitikiu savimi, o kartais panikuoju kad nieko nemoku, bet tikiuosi, kad viskas bus gerai, nes man aukštų balų reikia:)

Žinutė parašyta: 2010-03-11 12:02:54 | Nuoroda

Man tai irgi sausa teorija nelabai patinka, o uždavinių kurių aš neišspresčiau beveik nėra.

O 2000m VBE turiu tik testo klausimų atsakimus

  • Chemija / VBE 79
  • Matematika / VBE 57
Žinutė parašyta: 2010-03-11 15:56:24 | Nuoroda
sanemis rašė:

 O kaip jūs chemijoje jaučiatės? Aš tai šiaip sau kažkaip, o man reiktų gauti bent virš 70..... Tikiuosi gerai bus... 

Man taip pat su chemija sunkiai...Todėl planuoju vietoj jos matematiką rinktis, o tu būtinai į VU nori?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą