Biologija 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-08 19:07:40 | Nuoroda
Aiste18 rašė:
vikutea29 rašė:
sanemis rašė:
vikutea29 rašė:
sanemis rašė:

 Per papildomą priėmimą į KMU mediciną mokamą įstojo žmonės maždaug su 15-16 balu. Į odontologiją mokamą iš vis su 14 kažkur. 

 Į odontologiją šiais metais nedaug priėmė,nes nebuvo laisvu vietu.

 Į vf gal, bet į mokamą tai manau konkurencijos nėra, nes mano draugė išlaikė egzaminus iki 50 procentų ir įstojo į mokamą per papildomą priėmimą. 

As apie mokamas kalbu,per papildoma priemima buvo tik mokamos :-)

O stojanciu buvo apie 50,bet kiek istojo tai nezinau

 tai kas ten per luzeriai sustojo, kad su 14balu galima buvo patekt:DD tik i bala tuos pinigus sukiso, po metu iskris. Beje, KMU visiems sake, kad siemet priims maziau mokamu, per pagr.stojima teprieme 35, o per papildoma apsigalvojo ir dar 24(jei neklystu) prieme:D idomu, kokius jie ten gydytojus paruos

 kodel luzeriai,gal tik per egzaminus nepasiseke ir tiek. O ar iskris tai labai abejoju,nes dabar islaiko visus egzaminus. Mokamu prieme virs 70.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-01-08 20:22:41 | Nuoroda
Aiste18 rašė:
vikutea29 rašė:
sanemis rašė:
vikutea29 rašė:
sanemis rašė:

 Per papildomą priėmimą į KMU mediciną mokamą įstojo žmonės maždaug su 15-16 balu. Į odontologiją mokamą iš vis su 14 kažkur. 

 Į odontologiją šiais metais nedaug priėmė,nes nebuvo laisvu vietu.

 Į vf gal, bet į mokamą tai manau konkurencijos nėra, nes mano draugė išlaikė egzaminus iki 50 procentų ir įstojo į mokamą per papildomą priėmimą. 

As apie mokamas kalbu,per papildoma priemima buvo tik mokamos :-)

O stojanciu buvo apie 50,bet kiek istojo tai nezinau

 tai kas ten per luzeriai sustojo, kad su 14balu galima buvo patekt:DD tik i bala tuos pinigus sukiso, po metu iskris. Beje, KMU visiems sake, kad siemet priims maziau mokamu, per pagr.stojima teprieme 35, o per papildoma apsigalvojo ir dar 24(jei neklystu) prieme:D idomu, kokius jie ten gydytojus paruos

 Nebūčiau toks kategoriškas. 

Visų pirma, nemanau, kad apsigalvojo, papildomas priėmimas yra tam, kad likus laisvoms vietoms, jas užpildytų kiti žmonės. Matyt iš 35 žmonių, kurie ketino stoti į mokamą, atėjo žymiai mažiau, galbūt apgalvojo finansinę padėtį ir pabūgo pasirašyti sutartį, tad likusios vietos buvo užimtos per papildomą priėmimą. 

Žinoma, egzaminas yra ir žinių įvertinimas, tačiau kartu ir sėkmės dalykas. Pavyzdžiui, man iš biologijos gerai sekasi genetika, virškinimas, o labiausiai nemėgstu nefrono, ekologijos, evoliucijos, o  nei virškinimo, nei genetikos nebuvo, buvo ekologija, evoliucija, tad mano balas ir nukrito. 

Tad nurašyti žmonių, kurie gavo mažai balų už egzaminą negalima, tuo labiau ir liuzeriais vadinti negražu, niekad nežinai kas tau gyvenime gali nutikti, prieš tokį svarbų gyvenimo dalyką. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-01-08 20:53:18 | Nuoroda

Sveiki :) aš taip pat norėčiau prisijungti prie jūsų diskusijų. :) Taip pat svajoju apie mediciną. Ji manyje nuo tada, kada save prisimenu, tai mano tikslas ir svajonė :) bet yra kitas dalykėlis... paniškai bijau visokių egzaminų,atsiskaitymų... Mane žudo mintys apie artėjančius egzaminus, bijau jų neišlaikyti arba išlaikyti labai prastai... Bijau,kad mano baimė man gali žiauriai pakišti koją... Kaip mano mokytoja sako : "Tu lyg ir žinai atsakymą,  bet bijai jį pasakyti,manydama,kad jis neteisingas..." . Žodžiu, noriu tik į vf,nes pati tokių finansų neturiu,tai jei nepasisektų,meginčiau kitais metais perlaikyti ir perstoti,kaip čia kažkas taip ketina šiais metais... :) o gal kas žinote kiek vf vietų į mediciną bus skirta šiais metais vu ir kmu? :)

  • Biologija / VBE 83
  • Chemija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2010-01-08 21:12:01 | Nuoroda

 kažkada dariau valstybinį egzaminą, kur buvo užduotis su gyvūnų raktais. Iš pradžių taip juokiaus bet jei per egzaminą būtų, tai nesijuokčiau :D Nupieštas kažkoks driežas ir reikėjo parašyti jo požymį, ir užskaitė tik vieną atsakymą - turi apykaklę, o tą apykakle praktiškai visai nesimato, ten kažkokia linija prie kaklo, ir kokia čia apykaklė? Kaip nervina tokios durnos užduotys. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-01-08 21:14:47 | Nuoroda

Jo,pritariu,kad būna klaidingai sudarytų užduočių..

  • Biologija / VBE 83
  • Chemija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2010-01-10 01:30:03 | Nuoroda
Peach rašė:
Piktybiška rašė:

Gal yra tokių žmogiukų, kurie ruošiasi biologijos olimpiadai?:)

 Aš ruošiuosi, tiesa kol kas tik mokykloj dalyvausiu, dar neaišku ar į rajoninę keliausiu.

 O aš jau žinau, kad į rajoninę keliausiu... :) bet tai pasižiūrėjau praeitų metų užduotis ir baisu pasidarė, nes tokios siunkios ir dauguma ats tokių, kur atrodo, net nelogiški..:/  Brrr...:/ Bet, juk visada bus galima pašaudyti.:D

Žinutė parašyta: 2010-01-10 01:44:07 | Nuoroda
sanemis rašė:

 kažkada dariau valstybinį egzaminą, kur buvo užduotis su gyvūnų raktais. Iš pradžių taip juokiaus bet jei per egzaminą būtų, tai nesijuokčiau :D Nupieštas kažkoks driežas ir reikėjo parašyti jo požymį, ir užskaitė tik vieną atsakymą - turi apykaklę, o tą apykakle praktiškai visai nesimato, ten kažkokia linija prie kaklo, ir kokia čia apykaklė? Kaip nervina tokios durnos užduotys. 

 Aš neseniai dariau kažkurių metų testą ir buvo toks vienas gerulis.:D žodžiu ūkininkas turi vieną karvę ir tipo, ką turi daryti , kad ji duotų daugiau pieno? na ir variantai tokie geri kiek pamenu : A pagerinti laikymo sąlygas (tai juk kažkiek ištikrųjų įtakotų), B auginti daugiau karvių (nelogiškas) C dažniau melžti (irgi kažkiek juk tiktu, nes suaktyvinama pieno liaukų veikla, bent aš taip manau) ir teisingasis D auginti geresnės veislės karvės (kur nlb logikos matau, kaip tą veislę pakeist tai jo karvei ir be to jau užsimenama apie daugiskaitą, o klausime eina kalba apie 1 karvę).:DD Kai tokius darai namuose, tai juokas ir šypsena atsiranda, bet jei egzamine būtų, tai sunku būtų apsispresti...

Žinutė parašyta: 2010-01-11 09:12:14 | Nuoroda

Kaip mano biologijos papildoma mokytoja sakė - kiekvienais metais NEC įdeda kažką ne pagal programą ir kiekvienais metais sako, kad daugiau taip nedarys :D.

Mano mėgstamiausios biologijos temos - virškinimas ir genetika, dar nefronas visai nieko ir kraujotaka, iš vis man labiau patinka žmogaus biologija. Na, dar ir augalai visai nieko :D. Bet evoliucija, ekologija....  

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-01-11 15:19:32 | Nuoroda
sanemis rašė:
Aiste18 rašė:
vikutea29 rašė:
sanemis rašė:
vikutea29 rašė:
sanemis rašė:

 Per papildomą priėmimą į KMU mediciną mokamą įstojo žmonės maždaug su 15-16 balu. Į odontologiją mokamą iš vis su 14 kažkur. 

 Į odontologiją šiais metais nedaug priėmė,nes nebuvo laisvu vietu.

 Į vf gal, bet į mokamą tai manau konkurencijos nėra, nes mano draugė išlaikė egzaminus iki 50 procentų ir įstojo į mokamą per papildomą priėmimą. 

As apie mokamas kalbu,per papildoma priemima buvo tik mokamos :-)

O stojanciu buvo apie 50,bet kiek istojo tai nezinau

 tai kas ten per luzeriai sustojo, kad su 14balu galima buvo patekt:DD tik i bala tuos pinigus sukiso, po metu iskris. Beje, KMU visiems sake, kad siemet priims maziau mokamu, per pagr.stojima teprieme 35, o per papildoma apsigalvojo ir dar 24(jei neklystu) prieme:D idomu, kokius jie ten gydytojus paruos

 Nebūčiau toks kategoriškas. 

Visų pirma, nemanau, kad apsigalvojo, papildomas priėmimas yra tam, kad likus laisvoms vietoms, jas užpildytų kiti žmonės. Matyt iš 35 žmonių, kurie ketino stoti į mokamą, atėjo žymiai mažiau, galbūt apgalvojo finansinę padėtį ir pabūgo pasirašyti sutartį, tad likusios vietos buvo užimtos per papildomą priėmimą. 

Žinoma, egzaminas yra ir žinių įvertinimas, tačiau kartu ir sėkmės dalykas. Pavyzdžiui, man iš biologijos gerai sekasi genetika, virškinimas, o labiausiai nemėgstu nefrono, ekologijos, evoliucijos, o  nei virškinimo, nei genetikos nebuvo, buvo ekologija, evoliucija, tad mano balas ir nukrito. 

Tad nurašyti žmonių, kurie gavo mažai balų už egzaminą negalima, tuo labiau ir liuzeriais vadinti negražu, niekad nežinai kas tau gyvenime gali nutikti, prieš tokį svarbų gyvenimo dalyką. 

 na ne, as statistika skaiciau KMU , kiek is viso prieme i mokama medicina-58. praeitais metais prieme irgi apie 60. tai tikrai apsimelavo, nes visiem sake, kad priims maziau mokamu

Žinutė parašyta: 2010-01-11 22:43:57 | Nuoroda
sanemis rašė:

Kaip mano biologijos papildoma mokytoja sakė - kiekvienais metais NEC įdeda kažką ne pagal programą ir kiekvienais metais sako, kad daugiau taip nedarys :D.

Mano mėgstamiausios biologijos temos - virškinimas ir genetika, dar nefronas visai nieko ir kraujotaka, iš vis man labiau patinka žmogaus biologija. Na, dar ir augalai visai nieko :D. Bet evoliucija, ekologija....  

 Mano mokytoja ta pati sakė dėl NEC, kad nuolat pasižada. :D o mano mėgstamiausios - augalai, ląstelės sandara ir apskritai apie ją, genetika, nors kartais buna ir kėblokų uždavinukų, ir ekologija, nes kažkaip visad iš bendro išprusimo rašau apie ją ir tinką. :D o nepatinka kraujotaka, evoliucija...

Žinutė parašyta: 2010-01-14 20:27:02 | Nuoroda

 O jus, vaikai, mokinatės odą, klausą, regą? Nes egzaminų programoje nėr, o mano mokytoja sako, kad neseniai buvo....... Buvo gal prieš 5 metus, taigi programa keičiasi, bet ji vis tiek savo, ne , ne, o jei įdės, tai dabar mokomės, bet man kažkaip nežinau ar čia naudinga :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-01-15 13:59:54 | Nuoroda

Maciau buvo parasyta apie klausimus uz 3-4 taskus... zinot, kuo jie yra geri? Nes gali rasyti viska, kas su tema susije, net jei del kazko suklysi, uz tai balu neatima :) ta prasme, netaisyklingas sakinukas taisyklingo neatsveria :) ir sviarbiausia rasyti viska smulkiai, negalvot kad "vat, tai elementaru, to net rasyt nereikia". Ne tik reikia, bet ir butina.
ir galiu duot laaaabai man ir visiems pazystamiems, kurie laike egzamena, pravertusi patarima - idemiai klausikites mokytojos per pakutine konsultacija. Nors jos gal ir sako, kad su egzamino klausimu sudarymu neturi nieko bendro, taciau kazkokiu budu VISADA, per paskutini susitikima, akcentuoja dalykus, kurie TIKRAI bus egzamene.

Žinutė parašyta: 2010-01-15 20:43:24 | Nuoroda

 ir skaitykit sąlygą mažiausiai 3 kartus, ypač tie, kurie yra išsiblaškę, kaip aš :D . Nes buvo klausimas per egzaminą - apibūdinti nuo šviesos nepriklauančią fazę, o aš perskaičiau priklausančią, ir tada teko braukyti.... O tikrai žinojau ten viską, nes prieš dieną pasikartojau fotosintezę :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-01-17 15:54:20 | Nuoroda

Kas dėl išsiblaškymo, tai manau čia dažnas reiškinys visiems. :) Ypač testinėje dalyje, nes dauguma tik viena kartą perskaito, o tie žodžiai: nebūdinga, netinka, neteisingas ir t.t. kažkodėl įgauna teigiama prasmę. :D nors db sakė bus paryškinti, nes pasirodo 12 metų prasimokinę žmonės skaityti nebemoka. :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-01-18 19:31:15 | Nuoroda
Piktybiška rašė:

Kas dėl išsiblaškymo, tai manau čia dažnas reiškinys visiems. :) Ypač testinėje dalyje, nes dauguma tik viena kartą perskaito, o tie žodžiai: nebūdinga, netinka, neteisingas ir t.t. kažkodėl įgauna teigiama prasmę. :D nors db sakė bus paryškinti, nes pasirodo 12 metų prasimokinę žmonės skaityti nebemoka. :D

 Egzo metu visaip būna ir raidės liejasi, ir neatkreipi dėmesio ar teisingas ar neteisingas klausime parašytas, tai gerai, kad paryškins :)

Žinutė parašyta: 2010-01-20 19:05:51 | Nuoroda
PEAS13 rašė:
Piktybiška rašė:

Kas dėl išsiblaškymo, tai manau čia dažnas reiškinys visiems. :) Ypač testinėje dalyje, nes dauguma tik viena kartą perskaito, o tie žodžiai: nebūdinga, netinka, neteisingas ir t.t. kažkodėl įgauna teigiama prasmę. :D nors db sakė bus paryškinti, nes pasirodo 12 metų prasimokinę žmonės skaityti nebemoka. :D

 Egzo metu visaip būna ir raidės liejasi, ir neatkreipi dėmesio ar teisingas ar neteisingas klausime parašytas, tai gerai, kad paryškins :)

 Žinoma geriau, nes paskui būna taip gaila žioplai praradus taškus.. :)

Žinutė parašyta: 2010-01-21 19:48:57 | Nuoroda

Gal kas jau turit 2010 metų biologijos pilotines užduotis?  Būčiau labai dėkinga jei pasidalintumėt su manim   

Žinutė parašyta: 2010-01-25 22:50:21 | Nuoroda

Visi jau tik bekalba apie pilotines. Tai kur tie sąrašai mokyklų, kurios pateko į bandomųjų egzų "konkursą" ?

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-01-26 23:06:00 | Nuoroda

seis metais tikrai  daug norinciu i edecina stoti  bus idomu paziuret i  stojanciosius seis metais xDD

Žinutė parašyta: 2010-01-30 02:30:15 | Nuoroda

Labas!

Kas nors zino, naujoje egz. pragramoje yra nauju punktu, kuriu nebuvo anksciau?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą