Medicina. Tik išskirtiniems?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-08 15:22:25 | Nuoroda
as noriu i visuomenes sveikata! :)
**** rašė:

sveiki ;) Kas planuoja stoti i Vu visuomines sveikata? ;)

 

Žinutė parašyta: 2010-07-08 17:06:24 | Nuoroda
laukinea rašė:

 Gal ir ne debilai ,bet tikrai jegu eikvojimas medicina.Kas iš to mano brolis baigęs medicina ir dabar rezidentas dar doktorantas o uzdirba 1000lt neturi nei savo namu nei nk gyvena su mociute ir planuoja prikti rusi:DD Pati i tokius vyrus medikus ne neziurecaiu kurie tik tiek gali..Kas ish to kalimo ir tikslo jei rezultatu ir vaisiu mazai:DDD bet kokia kita spec greit baigi ir jau jaunas dirbi ir sau gyveni laimingas:)))o cia hausintu spanciojimai kaip jie bus gyduytojai kaip housas ..Cia relybe ne serijalas:DDDjuokingi jus:D

 praeita karta kei rasei as tawe palaikiau, bet zinai, gal vis tik nereiketu taip kritikuot tu zmoniu, kurie turi swajone? ne visi jie paskui rusiuose gyvens, as tau garantuoju ;) jei nemoki prasisukt, ir paklausiausia specialybe nepades.
ir, beje, gerai tu sawo broli palaikai, geda turetu but tokia sese turet.

Žinutė parašyta: 2010-07-08 17:36:35 | Nuoroda
laukinea rašė:

 Gal ir ne debilai ,bet tikrai jegu eikvojimas medicina.Kas iš to mano brolis baigęs medicina ir dabar rezidentas dar doktorantas o uzdirba 1000lt neturi nei savo namu nei nk gyvena su mociute ir planuoja prikti rusi:DD Pati i tokius vyrus medikus ne neziurecaiu kurie tik tiek gali..Kas ish to kalimo ir tikslo jei rezultatu ir vaisiu mazai:DDD bet kokia kita spec greit baigi ir jau jaunas dirbi ir sau gyveni laimingas:)))o cia hausintu spanciojimai kaip jie bus gyduytojai kaip housas ..Cia relybe ne serijalas:DDDjuokingi jus:D

 O Dieve, kaip taip apskritai galima rasyt? Kalbi taip, lyg pinigai butu didziausia gyvenimo vertybe, del kurios padaryti galima bet ka... Nejaugi tu tikrai tiki, kad uzdirbdama milijonus busi laimingesne uz kukliau gyvenanti, bet is visos sirdies mylinti savo darba gydytoja? Retorinis klausimas...  Ne piniguose laime.

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-07-08 17:40:48 | Nuoroda
seirara rašė:

Zmones,patarkite, ka man daryti... jauciuosi ,kad suduzo mano svajone... as visa gyvenima svajojau apie medicina,taip sunkiai dirbau,kad to pasiekti ir...suzinojusi egzaminu rezultatus ,nebematau sansu,kad istosiu i KMU vf...  suzinojusi,kad lt gavau 84,dar turejau sansu,bet kai suzinojau,kad chemijos 52... nebeturiu sansu istoti...  patarkit,ka man daryti... ar man sedeti namie metus ir kitais metais perlaikyti,ar stoti pvz i biologija (nes man genetika dar patinka) ir baigus bakalaura i magistra stoti i genetika arba i medicinos biologija..? ka man daryti,zmones,patarkit...  gal as save atrasciau dar kitur... bet tuo lbj abejoju ir nenoriu eiti bet kur,nes mano sirdis tik medicina prijaucia...

 Jei jau taip nori stoti i medicina, siusk prasyma ir i nemokama , ir i mokama vietas. O gal pasiseks i nemokama? O gal ne? Tokiu atveju as, budamas tavo vietoje, imciau paskola mokslui. Beje, as ir pats apie tai neretai susimastau. Ta paskola nera taip jau baisu, kaip atrodo. Zinoma, is gydytojo algos bus nelengva ja atiduot, bet juk issilavinimas, mano nuomone, vertas tu pinigu. O gal gerai mokysies ir po 2 metu pereisi is VNF i VF . Bandyti juk galima ;) Sekmes

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-08 18:49:45 | Nuoroda

Sveiki! :) pritariu senemiui, dar nezinau savo biologijos rezultatu be jau nenusisekus siu metu egzams, ruosiuos perlaikyti kitamet. :) noriu istoti i KMU bent i mokama, o kitamet perlaikius i nemokama. Nežinau kaip man pavyks, bet labai tikiuos, kad viskas bus gerai. Palaikau visus norincius stoti i medicina, suprantu, kai sakot, jog tai didziausia jusu svajone. ;))

Žinutė parašyta: 2010-07-08 21:56:24 | Nuoroda
moniss rašė:

Mergyt,neverta nuleisti rankų :) Dabar nurimk ir sulauk biologijos rezultato :) 90 tau atvertų duris į kmu mediciną :) o jei ne,juk yra ir labai panašių specialybių,pvz kineziterapija,farmacija,genetika :) Netraukia visai? :)

 jokia farmacija ar kineziterapija manes tjp nezavi kaip medicina... o genetika- planas B :) bet ji tik magistraturoje yra,tai savo prasyme i pirma vieta rasiau KMU medicina,o i antra VU biologija (potekste turiu tokia,kad magistraturoje mokytis genetika arba medicinos biologija)... bet jei ir cia neistosiu po biologijos rezultatu... zodziu ziauru,manau metus namie gal tada sedet , ruostis ir kitais metais perlaikyti....

  • Biologija / VBE 83
  • Chemija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2010-07-08 23:18:32 | Nuoroda

Sveiki :) gal zinot kiek siemet vu ir kmu zada  priimti i mokamas studijas zmoniu? :)  gal daugiau nei pernai? :) m? :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-09 09:32:23 | Nuoroda
Vytaaas rašė:

Sveiki :) gal zinot kiek siemet vu ir kmu zada  priimti i mokamas studijas zmoniu? :)  gal daugiau nei pernai? :) m? :)

 Buvau KMU tai sakė mokamų vietų skaičius priklauso nuo tiek kiek krepšelių gaus. Tarkim jeigu univere yra 300vietų ir visas jas finansuoja valstybė tuomet nebus nei vienos mokamos vietos. Sakė tai nerealu todėl siemet bus tų vietų tik neaisku kiek. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-09 10:46:15 | Nuoroda

Justėėė, tu taip pat i medicina,ane? :)

  • Biologija / VBE 83
  • Chemija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-09 11:58:10 | Nuoroda
seirara rašė:

Justėėė, tu taip pat i medicina,ane? :)

 Labai, labai norėjau, tik su tokiais pasisekimais egzaminuose neaisku kaip cia bus. ;/

Žinutė parašyta: 2010-07-09 16:27:29 | Nuoroda
Justėėė rašė:
seirara rašė:

Justėėė, tu taip pat i medicina,ane? :)

 Labai, labai norėjau, tik su tokiais pasisekimais egzaminuose neaisku kaip cia bus. ;/

 mano irgi toks pats likimas... ;(

  • Biologija / VBE 83
  • Chemija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2010-07-09 19:15:56 | Nuoroda

sveiki pati esu medike 2-kurse vu. jei busimi medikai nori ko nors paklaust tai klauskit. 

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-07-09 19:53:40 | Nuoroda
migle2010 rašė:

sveiki pati esu medike 2-kurse vu. jei busimi medikai nori ko nors paklaust tai klauskit. 

 Kiek laiko praleidi prie knygų? :) Nesigaili įstojusi? :)

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-09 22:00:22 | Nuoroda
seirara rašė:
Justėėė rašė:
seirara rašė:

Justėėė, tu taip pat i medicina,ane? :)

 Labai, labai norėjau, tik su tokiais pasisekimais egzaminuose neaisku kaip cia bus. ;/

 mano irgi toks pats likimas... ;(

 as i mokama bandysiu, tik nezinau ar priims. ;// o tu bandysi? :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-09 23:14:50 | Nuoroda

na, klausimas ne man skirtas buvo, bet as kaip medike is KMU ataskusiu prie knygu pasedeti reikia, aisku priklauso koks ciklas, per vienus daugiau mokomes, per kitus maziau laika skirta ruostis egzaminam prie knygu praleisdavau visa, buvo ir bemiegiu naktu per yprastas ciklo dienas tikrai galima rast laiko papramogaut

Žinutė parašyta: 2010-07-10 22:12:47 | Nuoroda

na prie knygu tai viskas priklauso nuo to koks tavo tvarkarastis, pas mane buvo taip kad kiekviena diena ka nors ruost reikejo, tai ateini is univero ir prie knygu iki vakaro, iskart sunku bet kai isivaziuoji pagauni sistema tai viskas ok. 

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-07-11 21:50:52 | Nuoroda
Edgaraz rašė:
seirara rašė:

Zmones,patarkite, ka man daryti... jauciuosi ,kad suduzo mano svajone... as visa gyvenima svajojau apie medicina,taip sunkiai dirbau,kad to pasiekti ir...suzinojusi egzaminu rezultatus ,nebematau sansu,kad istosiu i KMU vf...  suzinojusi,kad lt gavau 84,dar turejau sansu,bet kai suzinojau,kad chemijos 52... nebeturiu sansu istoti...  patarkit,ka man daryti... ar man sedeti namie metus ir kitais metais perlaikyti,ar stoti pvz i biologija (nes man genetika dar patinka) ir baigus bakalaura i magistra stoti i genetika arba i medicinos biologija..? ka man daryti,zmones,patarkit...  gal as save atrasciau dar kitur... bet tuo lbj abejoju ir nenoriu eiti bet kur,nes mano sirdis tik medicina prijaucia...

 Jei jau taip nori stoti i medicina, siusk prasyma ir i nemokama , ir i mokama vietas. O gal pasiseks i nemokama? O gal ne? Tokiu atveju as, budamas tavo vietoje, imciau paskola mokslui. Beje, as ir pats apie tai neretai susimastau. Ta paskola nera taip jau baisu, kaip atrodo. Zinoma, is gydytojo algos bus nelengva ja atiduot, bet juk issilavinimas, mano nuomone, vertas tu pinigu. O gal gerai mokysies ir po 2 metu pereisi is VNF i VF . Bandyti juk galima ;) Sekmes

 Taip o tu negalvoji uz ka gyvensi ,valgysi ir uz ka nusipirksi buta o gal bus -100000skolos banke uz medicinos studijas:DDDDDDnaivus vaikeliai:D

Žinutė parašyta: 2010-07-11 21:54:40 | Nuoroda
Justėėė rašė:

Sveiki! :) pritariu senemiui, dar nezinau savo biologijos rezultatu be jau nenusisekus siu metu egzams, ruosiuos perlaikyti kitamet. :) noriu istoti i KMU bent i mokama, o kitamet perlaikius i nemokama. Nežinau kaip man pavyks, bet labai tikiuos, kad viskas bus gerai. Palaikau visus norincius stoti i medicina, suprantu, kai sakot, jog tai didziausia jusu svajone. ;))

 tai gal uz dyka pasisiulytum dirbti gydytoju?:D turbut tikiu ,kad taip:D taip db manai nes esi naivus ir nepatyres tikru mokslu:D

Žinutė parašyta: 2010-07-11 22:25:57 | Nuoroda

 Tai va. Mokaus KMU medicina, dabar busiu antram kurse ir visiems sakau : NESIJAUDINKIT NERA TEN TAIP SUNKU MOKYTIS KAIP KAIKURIE SNEKA. Turi linksmu grupioku ir eini svente svest.

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-11 22:26:36 | Nuoroda
Justėėė rašė:
seirara rašė:
Justėėė rašė:
seirara rašė:

Justėėė, tu taip pat i medicina,ane? :)

 Labai, labai norėjau, tik su tokiais pasisekimais egzaminuose neaisku kaip cia bus. ;/

 mano irgi toks pats likimas... ;(

 as i mokama bandysiu, tik nezinau ar priims. ;// o tu bandysi? :)

 Neprims.

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą