Architektūra (:
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-03 11:21:00 | Nuoroda
fainaa rašė:

Cia ,tam kas dar nezinojo ; :)

Atmintinis akademinis piešinys

Užduoties tikslas – patikrinti stojančiųjų į menų srities architektūros studijų programą „Architektūra“ pasirengimą piešinyje pavaizduoti objektus, aprašytus pateiktame tekste t. y. sugebėjimą sukomponuoti objektus tarpusavyje ir popieriaus lape, rasti ir teisingai pavaizduoti objektų proporcijas, išryškinti objektų formas, medžiagiškumą naudojant šviesotamsą, toną, liniją ir štrichą.

Egzamino metu atmintiniam piešimui gali būti pateikiami ir apibūdinami geometriniai tūriniai objektai, buityje naudojami daiktai, baldai. Piešinys atliekamas grafito pieštuku, nenaudojant braižymo priemonių.

Užduotis atliekama A3 formato vatmano lape.

Užduočiai atlikti skiriamos 3 val.

Didžiausias įvertinimo balų skaičius – 30

 

 

o kaip galetu buti suformuluota ta uzduotis?

Žinutė parašyta: 2010-06-03 13:30:24 | Nuoroda

to,tai speju nieks nezino

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-06-09 17:35:04 | Nuoroda

o man sake kad ir fizikos dabar jau reikia :O

Žinutė parašyta: 2010-06-09 20:48:15 | Nuoroda
Gerduliuka rašė:

o man sake kad ir fizikos dabar jau reikia :O

 Gal mokantis ir reikes,stojant tai nereikia,cia gali isitikint :

www.vgtu.lt/priemimas/lt/konkursiniu_balu_sandara_2010_m/27367.18743

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-06-09 20:57:49 | Nuoroda
aroma rašė:
fainaa rašė:

Cia ,tam kas dar nezinojo ; :)

Atmintinis akademinis piešinys

Užduoties tikslas – patikrinti stojančiųjų į menų srities architektūros studijų programą „Architektūra“ pasirengimą piešinyje pavaizduoti objektus, aprašytus pateiktame tekste t. y. sugebėjimą sukomponuoti objektus tarpusavyje ir popieriaus lape, rasti ir teisingai pavaizduoti objektų proporcijas, išryškinti objektų formas, medžiagiškumą naudojant šviesotamsą, toną, liniją ir štrichą.

Egzamino metu atmintiniam piešimui gali būti pateikiami ir apibūdinami geometriniai tūriniai objektai, buityje naudojami daiktai, baldai. Piešinys atliekamas grafito pieštuku, nenaudojant braižymo priemonių.

Užduotis atliekama A3 formato vatmano lape.

Užduočiai atlikti skiriamos 3 val.

Didžiausias įvertinimo balų skaičius – 30

 

 

o kaip galetu buti suformuluota ta uzduotis?

 Pasakojo kažkada dėstytojas, kaip užduotis gali būti formuluojama. Kažka tokio sakė: XIX amžiaus kalėjimo interjeras, trijų ar keturių daiktu kompozicija su kėde, draperija ir dar kokiu biesu. :D Šiek tiek nusipurtėm tokią sąlygą išgirdę, bet šiaip sakė per egzaminą taip žiauriai nebūna. :)

  • Fizika / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:41:23 | Nuoroda

Aš pvz., nk db neėjau papildomai piešt... Tik esu baigus šiais metais dailės mokyklą. Kaip manot yra kokių šansų gerai išlaikyt tuos stojamuosius?

Ir išviso kur čia reikia registruotis, kad galėtum juos laikyt?? 

Žinutė parašyta: 2010-06-12 21:26:28 | Nuoroda
Car0line rašė:

Aš pvz., nk db neėjau papildomai piešt... Tik esu baigus šiais metais dailės mokyklą. Kaip manot yra kokių šansų gerai išlaikyt tuos stojamuosius?

Ir išviso kur čia reikia registruotis, kad galėtum juos laikyt?? 

 Piešt gal ir nupieši, dailės istorija irgi nesunku, bet kompozicijos užduotis tau gali būti nauja. Registruotis kur, net pats tiksliai nežinau :)) gal į patį univerą reik nueit. reikės dar paieškot. Tik tiek žinau, kad dar diena prieš egzaminą galima užsiregistruoti.

  • Fizika / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-06-13 12:26:52 | Nuoroda

Kai pildot prasyma stojimu,ir irasot architektura,jus automatiskai uzsiregistruojat(diena pries egzamina jau turi but irasyta) lamabpo anketoj nueikit i egzaminai ir ten bus parasytas laikas,vieta ir auditorija kur laikysit egzamina.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-06-13 13:40:47 | Nuoroda
fainaa rašė:

Kai pildot prasyma stojimu,ir irasot architektura,jus automatiskai uzsiregistruojat(diena pries egzamina jau turi but irasyta) lamabpo anketoj nueikit i egzaminai ir ten bus parasytas laikas,vieta ir auditorija kur laikysit egzamina.

 

Aha, kažkaip pati viską radau. Bet ačiū už info:)

 

Žinutė parašyta: 2010-06-16 14:07:36 | Nuoroda

Pildziau ta lamabpo, pasirinkau kur laikysiu stojamuosiu. Bet man neramu ar taip paprastai ims ir uzregistruos i tuos stojamuosius? Ne bus taip kad nueisiu i egzamina ir sakys kad nesu sarasuose? Ar uzpildzius prasyma reik dar ka nors padaryt? Kaip nors patvirtinti savo tuos pasirinkimus?

Žinutė parašyta: 2010-06-16 14:14:46 | Nuoroda
minduza rašė:

Pildziau ta lamabpo, pasirinkau kur laikysiu stojamuosiu. Bet man neramu ar taip paprastai ims ir uzregistruos i tuos stojamuosius? Ne bus taip kad nueisiu i egzamina ir sakys kad nesu sarasuose? Ar uzpildzius prasyma reik dar ka nors padaryt? Kaip nors patvirtinti savo tuos pasirinkimus?

 Lankiausi KTU dėl to paties ir pasakė, kad automatiškai papuolama į sąrašus ir kaip nors registruotis nereikia

  • Biologija / VBE 70
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 35
  • Matematika / VBE 46
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2010-06-16 14:47:12 | Nuoroda

Kada konsultacija KTU?

  • Biologija / VBE 70
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 35
  • Matematika / VBE 46
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2010-06-16 18:46:32 | Nuoroda
AndGin rašė:

Kada konsultacija KTU?

 

Birželio 23d. 13val

 

Žinutė parašyta: 2010-06-17 14:21:05 | Nuoroda

sveiki, gal galit pasakyti ka reikedavo piesti ankstesniuose stojamuosiuose architekturos egzaminuose? ir kaip galima pries ji pasiruosti? Dekui.

Žinutė parašyta: 2010-06-17 14:27:58 | Nuoroda
Shefas777 rašė:

sveiki, gal galit pasakyti ka reikedavo piesti ankstesniuose stojamuosiuose architekturos egzaminuose? ir kaip galima pries ji pasiruosti? Dekui.

 Jeigu nesiruošei visai, tai kažin ar bepasiruoši. Yra dvi piešimo užduotys: kompozicijos ir grynai piešimo. Kompozicijoje pieši iš užduoties kažkokį statinį į perspektyvą, turėsi padaryti planą, kažkurią projekciją (na dažniausiai supranti ką reikia parodyti). Piešime piešti reikės irgi iš užduoties. Dabar nežinau, kaip gali būti. Gali būti, kad bus duotos kelios figūros, reikės jas nupiešti tikromis proporcijomis pagal savą kompoziciją, gali būti, kad užduotyje reikės nupiešti drobę ir panašiai. Bet sakau, jei visiškai dar nieko nesiruošei, vilčių į tai nedėk.

  • Fizika / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-06-17 14:46:14 | Nuoroda

Sekmės stojantiesiems... :) Aš bandysiu kitais metais. Lankysiu piešimą pas destytoją, tikiuos neveltui. nelabai dar įsivaizduoju lygi, kaip ten stojantys piešia, tas mane neramina...

Žinutė parašyta: 2010-06-17 15:40:58 | Nuoroda
Rutelia :) rašė:

Sekmės stojantiesiems... :) Aš bandysiu kitais metais. Lankysiu piešimą pas destytoją, tikiuos neveltui. nelabai dar įsivaizduoju lygi, kaip ten stojantys piešia, tas mane neramina...

 Ten nieko stebuklingo. :) Tik, kad pats piešimas paremtas tuo, kad jaustųsi teisingos plokštumos, erdvinis piešiančiojo mąstymas :) (piešiant galvas). O šiaip tiesiog pieši, kaip ir pieštum. 

  • Fizika / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-06-17 15:52:48 | Nuoroda

as bandysiu i KTU, o ten ne vienas ir ne du papuola kurie ateina pasiruose tikrai nedaug, todel taip moraliskai nezlugdykit ir manes :D kaip sakant kas nerizikuoja tas negeria sampano. va pasidomesiu, pabandysiu papaisyt (bandziau ir 3d pastatus, kedes ir pns - rodos, dar neblogai). Istorija dailes truputi moku, pastatu tipus (gotika, renesansas, barokas - atskiriu, jei reiktu). Tik va del drobes cia kazkaip susimaisiau, kaip ka piest :))

Žinutė parašyta: 2010-06-17 16:04:39 | Nuoroda
Shefas777 rašė:

as bandysiu i KTU, o ten ne vienas ir ne du papuola kurie ateina pasiruose tikrai nedaug, todel taip moraliskai nezlugdykit ir manes :D kaip sakant kas nerizikuoja tas negeria sampano. va pasidomesiu, pabandysiu papaisyt (bandziau ir 3d pastatus, kedes ir pns - rodos, dar neblogai). Istorija dailes truputi moku, pastatu tipus (gotika, renesansas, barokas - atskiriu, jei reiktu). Tik va del drobes cia kazkaip susimaisiau, kaip ka piest :))

 Na aš pats nelabai pasiruošęs, bet iš mokytojų prizmės, kurie tikrins, mes būsim išvis nuo gatvės ;D draperija piešiama maždaug taip 

. Meno istorija tai žinau, kad iš bendro išsilavinimo galima. :] Tik įdomu, kaip tuos pastatus pieši :] kompozicija unikali užduotis, kurią sunku bus įkasti, jei girdi pirmą kartą.

  • Fizika / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-06-17 16:59:16 | Nuoroda

nu cia tai tobulas :))  va kenguriniu piestuku kolekcija issitrauksiu, pora trintuku, droztuka, lapu bloka ir siuksliu kibira pasistatysiu. jei eisiu laikyt egzo, gal bent minimaliu igudziu turesiu. geriau negu nieko, pabandyt verta :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą