Padaryta klaida
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-12-14 22:58:37 | Nuoroda

Tai vat, esu 11kl ir padariau pirma ir ziauria savo gyvenimo klaida. Pasirinkau egzaminus fizika lietuviu ir matematika. Pamates , kad nelebai puikiai sekasi fizika ir pasidomejes mano norima specialybe statybos inzinerija, nusprendziau , kad man visai ji nebetraukia todel , kad neisilaikysiu vf vien del fizikos joje o  8000tukst nesinori moketi.

Kaip manote ar iseitu istoti i mokama vieta su matiematika ir lietuviu( fizika aisku laikyciau egza ) egzaminais i siocialinius mokslus. Nu apie VGTU ir VU tai tik pasvajot......ar tik kolegija  

 

Žinutė parašyta: 2009-12-15 10:06:05 | Nuoroda

nusimesk fizika, pasiimk anglu A lygiu ir ISTORIJA A lygiu.

Anglu A lygiu 12toj klasei tau butu svarbus metinis(gali ir b lygiu meitni turet taciau tai butu balu maziau negu a lygio pazymys), o istorija per pusantru metu gali puikiai simtukui pasiruost:) tad jokiu problemu.. nezlugai dar;)

Asmeniskai as istorijoj buvau stiprus labai iki 8tos klases:) 9,10,11 praktiskai nesimokiau ir 12toj dabar vel pradejau:) i  90+ taikaus:)

tai va sekmes;]

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 85
Žinutė parašyta: 2009-12-15 12:03:02 | Nuoroda

Zinok , kad jau 11klaseje nebebeleidzia keistis....

Žinutė parašyta: 2009-12-15 12:03:39 | Nuoroda

(pataysimas)Atsiprasau 12klasei

Žinutė parašyta: 2009-12-15 20:16:23 | Nuoroda
SOLID rašė:

nusimesk fizika, pasiimk anglu A lygiu ir ISTORIJA A lygiu.

[...] o istorija per pusantru metu gali puikiai simtukui pasiruost:) tad jokiu problemu.. nezlugai dar;)

[...]

 Sakai istoriją gali puikiai pasiruošt per tiek laiko..? Tai kodėl žmogui nesiūlai per tiek laiko puikiai pasiruošt fiziką ir stot į norimą specialybę? Šiaip per tiek laiko, turint minimalius pagrindus, galima išmokt bet kurį dalyką ir gerai pasiruošt egzaminui.

Žinutė parašyta: 2009-12-15 20:48:28 | Nuoroda

kaip tai nebegalima keist?pas mus va dbr dvyliktokai kaip tik planus keičia. aišku, sunku būtų pasikeitus, nes turėtum per likusį laiką ne tik egzam pasiruošt, bet ir atsiskaityt pusantrų metų temas tų dalykų, į kuriuos pereitum..

todėl siūlau dėt pastangas ir mokytis fiziką ar ką tu ten nori, kad įstotum ten, kur nori. viskas įmanoma.

Žinutė parašyta: 2009-12-15 21:50:09 | Nuoroda

Pasistenk pasimokyti, daugiau padirbėti prie fizikos, atsimenu 11 kl A lygyje kai mokiausi fotosintezę, pasirodė - o, varge, aš čia nieko nesuprantu, kaip painu, ir aišku iš kontrolinio gavau penkis, nes per daug panikavau, jau buvau nusistatęs, kad neišmoksiu ,nesąmonė ir nesimokiau daug, o po to pasižiūrėjau, įsigilinau, ten visai nesunki tema, tik reik įsiminti ir per egzaminą fotosintezę visai neblogai parašiau, tad pabandyk labiau padirbėti prie fizikos, nusiteikti darbui ir žiūrėti, o ne iš kart, kad jau mokėsi pinigus.

O jei tau istorija nepatinka, tai ir neimk jos A lygiu, kam save kankinti.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-01-06 15:42:42 | Nuoroda

kalbant apie pasiruošimą istorijai, tai sorry bet mano draugas per kokius 2 mėnesius savarankiškai pasimokė istoriją, paskaitinėjo knygutes, kur knygynuose būna tokių, padedančių pasiruošti egzui,  ir valstybinį eksternu išlaikė 34 procentams. aišku, tai nedaug, bet geriau nei mokyklinis arba neišlaikytas fizikos egzas pvz. Drąsiau, pasitikėk savimi ir viskas bus gerai :) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą