Nuotaikos prieš egzaminus
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-11 23:40:12 | Nuoroda

Bio ir aš ne taip bijau.
O vat chemija...
Oh My Dear God, help me :D
Įsivaizduoju, kas su manimi bus, kai liks kokios kelios d. iki egzo... 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-03-12 20:10:15 | Nuoroda

Aš tai išvis kažkaip labai gerai jaučiuos, tokia atsipūtus, kartais net pamirštu, kad manęs apskritai dar kažkokie egzaminai laukia...   Įtariu, bijot pradėsiu likus mėnesiui ar mažiau, kai jau bus per vėlu normaliai pasiruošt..

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:30:27 | Nuoroda

Tai visiems užeis ta priešmėnesinė panika :D Aš tai jaučiuos atsipalaidavusi irgi, galbūt dėl to,kad jau klabų šulės egzaminus puikiai išsilaikiau ir šie ateinantys nebeatrodo tokie baisūs :D

Linkiu visiems susikaupimo :D

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:41:40 | Nuoroda

Nors naktim sapnuoju anglų egzą, bet šeip labai laukiu lietuvių egzamino :) kada nebereiks eit į mokyklą ir galėsiu savarankiškai mokytis :) nes mokytojams daugiau baimės nei mums patiems ;DDD

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:44:14 | Nuoroda

Dar būtų kaip ir nieko, jei ta mokytojų baimė kiek drąsintų ar panašiai, bet kai ji konvertuojasi į pagiežą mokiniui ir pastovų jo menkinimą, tai tikrai norisi išeit ir ruoštis savarankiškai :D  

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:48:55 | Nuoroda

Būtent, yra nuostabių mokytojų, kurie tiesiog palaiko, pavyzdžiui rusų mokytoja kiekvieną pamoką paaiškina kaip susikaupti, kaip nusiraminti, tada išdalina ankstesnių metų užduotis ir neskubant liepia daryt, taip gilini žinias ir mokaisi :)

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:51:52 | Nuoroda

O kad daugiau tokių būtų... Arba tie mokytojai, kurių egzaminų nelaikom, galėtų bent kokias nuolaidas padaryti ir palengvinti darbus, bet ne, sėdi įsikabinę minties, kad jų dalykas svarbiausias ir viskas, daugiau jiems mažai kas ir rūpi. O nuotaika tada automatiškai smunka iki depresinio lygio :) 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:54:26 | Nuoroda

pas mus jai nelaikai tai atsiskaitinėji referatus, eini pavalgyt ar į kitą pamoką, parašai kontrolinį kartą į mėnesi, tik klausimus iš anksto sudiktuoja ir vertiesi, atiduodamas visą laiką,pastangas į laikomus egzus :)

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:58:07 | Nuoroda

witiulka> oho,kaip  Įsivaizduoju,kaip chemikei pasakyčiau: gal galiu eit pavalgyt per šitą pamoką? :D

Kažkodėl aš įtartinai atsipalaidavus  Visi aplink stresuoja, gąsdina,o man tai..:D Bet jaučiu,ir aš susigriebsiu:D

Žinutė parašyta: 2010-03-14 20:07:10 | Nuoroda

Yra dar to laiko, kam čia stresuoti tris mėnesius prieš  :DDD  

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-03-18 21:04:57 | Nuoroda

Na aš tai nei kiek nebijau,esu rami ;D Neišmokai per 12 metų,tai ką čia išmoksi per tokį trumpą laiką ;P

Kaip bus taip. :D Mažiau stresuokit ;}}

Žinutė parašyta: 2010-03-19 16:13:20 | Nuoroda

ojojoj..................... man tai sastingio metas sia savaite visa. kitaip sakant brandinu zinias :D taip ziauriai tingiu ka nors daryt, o ryt dar i mokykla reikia ir tiek daug ka nuveikt turiu, bet tingulys ziaurinis, ka daryt?????? :D ir siaip nelengvi laikai atejo daug atsiskaitymu laukia, kurie jau nuo rytojaus prasideda ir tesis iki pat geguzes :D plius meile i mano kiema atejo, tai svaikstu nuo buciniu, o ne nuo mokslu, negeraiiiiii oj negeraiiiii

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-03-19 17:22:07 | Nuoroda

Seiki, turiu labai didele problema ir dar didesni prasyma. Gal kas turi jau surinkta medziaga Lietuviu kalbos iskaitai bet kuria tema, nebutinai su skaidrem. Gal galetumete buti geri ir pasidalinti  galiu uz tai padaryti skaidres Rasykit  Maldauju padekit! 

P.S. Nuotaika ziaurei bloga, nors su galva i siena dauzik

Žinutė parašyta: 2010-03-19 18:39:39 | Nuoroda

Ne laiku ta meile pasibelde ;D man irgi tas pats (blush) Dabar ne iskaitos ir egzaminai galvoje..;D Ech tas pavasaris..;DD

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą