Kur stoti norint ikurti savo versla?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-11 17:33:42 | Nuoroda

Sveiki,

Esu 12 klasej ir ateityje noreciau atidaryti savo firmele, parduotuve - nemaisto prekiu ar kazka panasaus, galbut kazka paslaugu tiekimo sektoriuje. Noreciau patarimo kur man reiktu taikytis stot, kad ismokytu visko kaip pradeti savo versla ir pan.?

Kokia mokymo istaiga? specialybe?

Aciu uz atsakymus 

Žinutė parašyta: 2010-01-12 18:32:21 | Nuoroda

na tai bandyk i verslo administravima ar kazka panasaus.

Žinutė parašyta: 2010-01-18 12:55:01 | Nuoroda

 i ekonomika ;D per ekonomikos teorija suzinosi viska apie versla, kaip ji kurti , kad nebonkrotuoti, kaip elgtis monopolyje, kaip su konkurencinem firmom, kiek konkurenciniu firmu gali issilaikyti versle, kokie turi  buti kastai, kad galetum issilaikyti, ir t.t. ;DD

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-01-18 17:47:52 | Nuoroda

 Na, gali rinktis vadybą, verslo administravimą, ekonomiką... Jei nori tik šitam tikslui įgyvendinti - manau, pakaks ir kolegijos.

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-01-27 23:56:34 | Nuoroda

verslininko gysleles reikia. reikia moket suktis, apgaudinet zmones ir panashiai. realiai nebutina nieko baigt kad uzsukt versla. ishmanyt tiesiog reikia procesus. o tai padaryt gali ir kroviku budamas. kaip sakant gysleles reikia :D nu o jei manai kad turi taciau nepasitiki savo jegom. tai daug kur tos ekonomikos moko. tam paciam komfake - informologija, verslo informacijos vadyba, net leidyba. pirmam semestre microekonomika, antram makroekonomika ir laisvu dalyku dar gali pasimt ekonomines minties istorija. realiai, labai tvirtus pagrindus gautum per metus. ishejus poto net uz moksla nereiktu moket

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą