Lietuvių kalbos egzaminas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-23 10:59:57 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Kuo toliau, tuo labiau mane stebina kalbėjimo įskaita. Jau ne tai,kad ji pavirto kažkokiu deklamavimu, bet bus galima ateiti su skaidrėm, plakatais?

 as irgi taip pat girdejau..jei mini knygas, tai manau bus galima ir jas atsinesti

Žinutė parašyta: 2010-01-23 12:12:12 | Nuoroda
Smeterling rašė:
zirklūtes. rašė:

Kuo toliau, tuo labiau mane stebina kalbėjimo įskaita. Jau ne tai,kad ji pavirto kažkokiu deklamavimu, bet bus galima ateiti su skaidrėm, plakatais?

 as irgi taip pat girdejau..jei mini knygas, tai manau bus galima ir jas atsinest

as tai dziaugiuos - jokio streso

Žinutė parašyta: 2010-01-23 14:45:32 | Nuoroda

Tik reik per daug tom skaidrem nepasitikėt, nes nu o jei taip netyčia užlagina ten kas nors, neįsijungia ar pan, o laiko turi tik 10 min. Kad netektų išeit nieko nepasakius.. ;D

Žinutė parašyta: 2010-01-23 16:59:40 | Nuoroda

Man įdomu, ką mes veiksim pasiruošimo patalpoje tiek laiko...

Dėl tų skaidrių, tai labai neaišku man. Kaip jas vertina? Na, mėgstu aš jas, visad smagu turėt tokį planelį prieš akis ir pasakot, dar būna smagu paveiksliukų ieškot :D Bet tada palaikyti akių kontaktą su egzaminuotoju sunkiau ir šiaip skaidrės labai nukreipia dėmesį nuo pasakotojo. Nors aš kažkaip tikiu, kad susitvarkysiu, neramina štai kas: kokios turi būti potemės, jei šitiek laiko joms skirta ruoštis?:D

Na ir žinoma, pikta,kad jau nebe kalbėjimo egzaminas, o nežinia kas čia
Gal maždaug: ''kas nusipirko geresnę kalbą įskaitai'' ar ''kieno korepetitorius parašė geresnę''

Žinutė parašyta: 2010-01-23 20:00:48 | Nuoroda

tikrai nesijauciu stiprus. lietuviu kalbs lieviausias egzas bus 

Žinutė parašyta: 2010-01-24 15:26:33 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Man įdomu, ką mes veiksim pasiruošimo patalpoje tiek laiko...

Dėl tų skaidrių, tai labai neaišku man. Kaip jas vertina? Na, mėgstu aš jas, visad smagu turėt tokį planelį prieš akis ir pasakot, dar būna smagu paveiksliukų ieškot :D Bet tada palaikyti akių kontaktą su egzaminuotoju sunkiau ir šiaip skaidrės labai nukreipia dėmesį nuo pasakotojo. Nors aš kažkaip tikiu, kad susitvarkysiu, neramina štai kas: kokios turi būti potemės, jei šitiek laiko joms skirta ruoštis?:D

Na ir žinoma, pikta,kad jau nebe kalbėjimo egzaminas, o nežinia kas čia
Gal maždaug: ''kas nusipirko geresnę kalbą įskaitai'' ar ''kieno korepetitorius parašė geresnę''

Na bent kiek jau mums mokytoja sake,vaizdine medziaga yra nebutina bent jau kolkas taip yra nuspresta.Ir net gi patare mums jos nenaudoti,nes kazkaip vertinimas tada griezteja..zodziu niekas dar cia del tos iskaitos per daug ir neaisku.Dziaugiuosi tik del to,kad potemes pries 2 menesius suzinosim

  • Istorija / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 67
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2010-07-02 22:20:41 | Nuoroda

na kaip,ar patenkinti rezultatais?

  • Biologija / VBE 45
  • Chemija / VBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 14
Žinutė parašyta: 2010-07-02 22:23:56 | Nuoroda

kaip rezultatai.ar patenkinti jais? ")

  • Biologija / VBE 45
  • Chemija / VBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 14
Žinutė parašyta: 2010-07-02 22:25:16 | Nuoroda

ginne tu gan daug surinaki vauuuu :O na o as ir tiek surinkus dziaugiuos :D

  • Biologija / VBE 45
  • Chemija / VBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 14
Žinutė parašyta: 2010-07-02 22:36:38 | Nuoroda

nerealiai patenkinta...99gavau!!!

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą