Turizmas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-23 23:39:26 | Nuoroda

Sveiki kolegos. Taigi noreciau jusu isklausyti nuomoniu apie sia studiju saka , gal kas planuojate tai studijuoti o galbut kas ir studijuoja? Siaip mane labai domina turizmas ir jo perspektyvos tik beda ta kad kiek zinau Vilniuje ( universitetuose ) turizmo nera , o gaijla :(

Žinutė parašyta: 2010-01-25 13:39:16 | Nuoroda

Laba,aš planuoju ateity kažką su turizmu veikt;] tik dar neapsisprendžiu ar stot i KU turizmą ( nes visgi į universitetą norisi) ar tiesiog baigti istoriją ar užsienio kalbą ( paskui vistiek manau išeitų turizmo srity dirbt).Yra Vilniuj tarptautinis turizmo verslas VU TVM,bet ten matiekos reik,o man su matieka prastai...:) o šeip jei kas nors iš studijuojančių turizma galėtų parašyt ką nors,tai būtų neblogai ;-))

  • Geografija / MBE 10
Žinutė parašyta: 2010-03-16 19:56:28 | Nuoroda

 Sveiki as studijuoju VIKO turizma tai jie noresit ko klaust klauskit:D

  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 67
  • Matematika / MBE 8
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 4
Žinutė parašyta: 2010-04-22 14:16:21 | Nuoroda

Sveiki. Kokie egzaminai reikalingi? :) 

Žinutė parašyta: 2010-04-27 21:57:00 | Nuoroda

marchiukas>> juk VU yra turizmas,tad laisvai gali bandyti stot, o šiaip ir mane labai domina ši specialybė,tik įdomu kaip ten su ta geografija..

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-04-28 19:57:17 | Nuoroda

Sveiki :)

Aš planuoju studijuoti rekreaciją ir turizmą KU. Įdomi studijų programa :)

O dėl VU, tai galiu pasakyt, kad turizmo specializacija bus galima pasirinkti tik po dviejų metų, bet tik įstojus į kultūros istoriją ir antropologiją. Tai aš nemanau, kad verta rinktis būtent šią specialybę, nes vistiek tik po dviejų metų pasirinksit šaką kultūrinis turizmas. KU, manau, labiausiai tinkamas norint studijuoti turizmą.

Žinutė parašyta: 2010-05-03 17:40:22 | Nuoroda

sveiki,studijuoju KK viesbuciu ir turizmo vadyba :) jei kas nori kokios info rasykit: :)

Žinutė parašyta: 2010-05-25 18:27:10 | Nuoroda

sveiki.ruosiuosi siais metais stoti i VIKO turizma neakivaizdziai.. ;)

domina mane kaip ten su matematika.ar sunku? :D ir siaip,ar sunku isslikyt sesija ..

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą