Prancūzų filologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-27 14:39:57 | Nuoroda

Ar stojant į prancūzų filologija pradedantiesiems į vu užtenka istorijos, anglų, lietuvių valstybinių, girdėjau jog reikia dar antrosios kalbos( ne anglų) metinio pažymio, bet taip pat skaičiau jog tinka ir lietuvių metinis. Kaip yra gal žinot?

Žinutė parašyta: 2010-01-28 01:59:57 | Nuoroda

Lietuvių tinka tuo atveju, jei tavo kita kalba gimtoji, o ne lietuvių. Aš taip supratau. Norėčiau ir aš į prancūzų stoti, bet aukšti ten balai... Šiaip stoti galima ir be tos antrosios kalbos, tik vietoj jos įrašys 0 ir sumažins šiek tiek balą, bet vis tiek įstoti įmanoma.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-01-28 02:13:22 | Nuoroda

Oi ne, ten rašo "antroji užsienio arba gimtoji k." Tai ta "gimtoji" reiškia "ne lietuvių", pvz. rusų arba lenkų. Aš apie tai anksčiau intensyviai domėjausi, kažkur skaičiau, bet nebeprisimenu kur. Tik tikrai žinau, kad negali užskaityti ir egzamino lietuvių, ir kaip antros užs. kalbos lietuvių. Turi būti lietuvių egz, užs. k egz ir trečios dar kalbos metinis.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-02-18 14:37:40 | Nuoroda

draugė ten yra įstojusi. labai aukštų pažymių tikrai ereikia. su neblogais ji pataikė į vf vietą. jos balas, berods buvo apie 17,5-17,9. kažkas tokio. Antrą kalbą ji laikė, bet tik dėl savęs. Praėjo su lieuvių ir anglų. net prancūzų nereikia mokėti, nes yra pradedančiųjų grupė, kurioje viskas nuo pat pagrindų bus

Žinutė parašyta: 2010-02-22 10:38:35 | Nuoroda

Aš ten buvau įstojusi, aukštų balų nereikia. Nors žiūrint kas jums yra aukšti. Man aukšti - visi virš 90. :D Su savo balais pataikiau per viduriuką. Mokytis įdomu, nesunku, smagu tralala

Tikrai gaila, kad teko perstoti.

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą