Del priemimo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-27 18:51:30 | Nuoroda

Gal kas gali pasakyti, kaip bus vykdomas priemimas i aukstasias mokyklas 2010 metais?

 Ar tai tiesa, kad nebus butina rasyti pasirinkimu prioriteto tvarka, o kad reikes surasyti 12 pasirinkimu ir is ju atrinks 4 i kuriuos gali istoti ir is tu 4 rinksiesi ka nori studijuoti? Ir ar reikes prasymus pildyti ir siusti tik internetu? dekuj uz atsakymus

Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2010-01-28 00:49:51 | Nuoroda

Labas, gal si informacija pades www.lamabpo.lt/

Žinutė parašyta: 2010-01-31 14:18:22 | Nuoroda

Tikra tiesa,bus atrenkamos keturios vietos į kurias įstojei,o po to jau tavo valia rinktis :)

  • Biologija / VBE 66
  • Chemija / VBE 18
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 8
  • Matematika / VBE 35
Žinutė parašyta: 2010-01-31 18:24:13 | Nuoroda

Bet girdėjau, kad iš tų 4 bus 1 univ vf, 1 koleg vf, 1 univ m ir 1 koleg mokama. Gal kas žinot, ar tikrai?

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-01-31 18:30:43 | Nuoroda

ne,taip nebus. juk jei rasysi visus vf n ,tai iš kur gali atsirasti neakivaizdinis,arba mokamas ;) Pas mus mokykloje buvo apsilankes KTU dėstytojas ir pasakojo apie šių metų stojimus. :) kokius parašysi iš tų ir bus išrenkami keturi :)

  • Biologija / VBE 66
  • Chemija / VBE 18
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 8
  • Matematika / VBE 35
Žinutė parašyta: 2010-01-31 18:31:47 | Nuoroda

tai yra kolegija :)

  • Biologija / VBE 66
  • Chemija / VBE 18
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 8
  • Matematika / VBE 35
Žinutė parašyta: 2010-01-31 18:50:28 | Nuoroda

Bet jeigu ten reiks rašyti ne prioriteto tvarka, o tiesiog 12, tai l. blogai, nes kur garantija, kad man nesiūlys to, ko aš mažiausiai noriu, nors balų užtektų ir tai vietai, kur noriu labiau. Kažko neramu man dėl šito. Ar tik nebūtų protingiausia rašyti tik vieną vietą, kur tikrai nori. Ir dar kažkaip įtartina, kad už pageidavimus nereiks mokėti, EU dengs tas išlaidas. Tik rašykit, vaikai, kuo daugiau, o jau mes jus įkišim ten, kur nieks nenori! Tikėkimės, kad taip nebus.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą