Lietuvių kalbos įskaita 2010m.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-04 15:01:58 | Nuoroda

Sveiki, kiek perziurejau tokios temos dar nera. Zinau kad arimiausiu laiku turi pasirodyti potemes, tai jei jau kas isgirsit informuokit taip pat pasidalinkit informacija kaip ruosiates kalbejimui. Ka manot apie siu metu iskaitos pasikeitimus? (kad zinosim potemes is anksto + turesim 15min pasiruosimu kambary  + galesim naudotis vaizdinem medziagom(skaidrem) )

Žinutė parašyta: 2010-02-12 15:58:41 | Nuoroda

Ką manot apie potemes? Aš tai nudžiugau, buvo nemažai labai įdomių man. Jau bijojau,kad duos labai sunkias:)
Dėl tų skaidrių, tai tikrai neapgalvota daug kas, man susidarė tokia nuomonė. Maždaug ',,davai darom,kaip užsieny būna''...o kad visai neapgalvota niekas kitas.... man būtų labai įdomu,kas būtų,jei kažkas nutiktų aparatūrai. Nes be vertintojų, nieko kito patalpoj ir negali būt...neiškviesi informatikos mokytojo:) Bet abejoju,ar naudosiu skaidres.

Žinutė parašyta: 2010-02-12 17:48:04 | Nuoroda

Kaip aš laukiau potėmių! Ir man jos patinka. Aišku, yra visokių rokių, kuriomis neturėčiau ką labai pasakyt, bet tikrai nemažai yra tokių, kurios man patinka :)

dėl skaidrių, tai nesąmone. abejoju ar naudosiuos, nes bus žiauru, jigu neįsijungs jos. mus jau mokytoja dėl to perspėjo..

Žinutė parašyta: 2010-02-12 19:34:04 | Nuoroda

Na, ir kurios temos labiausiai traukia? man kažkaip patinka kultūros 9  Nors dar neaišku, net ir gaila truputį,kai kuriom kitom temom irgi smagu būtų pašnekėt:)
Va,pvz knygų dešimtukas gera,lengva potemė.

Žinutė parašyta: 2010-02-13 17:01:53 | Nuoroda

nu ir isgazdinot su skaidrem kad gali neisijungti, o taip apsidziaugiau galedama naudotis :D na bet gal bus du kompai patalpoj ir nekils neaiskumu :d :D

Žinutė parašyta: 2010-02-14 14:35:59 | Nuoroda

Tos potemes siemet tokios pakankamai sudetingos manau, perziurejau visas ir net neisivaizduoju kaip reiks issirinkti. Galvoju apie " asmenini knygu 10-uka" gal kaipnors skaidres reiks pajunkt.. o del tu techniniu neskalndumu kaip jus sakot manau mokykla des visas pastangas, kad taip neivyktu, nors, zinoma, betkas gali nutikti..

Žinutė parašyta: 2010-02-15 13:07:48 | Nuoroda

Kalba... Kultura... Literatura... Nu jo... potemes tai nerealios... zajebys, taip sakant... O kur Zmogus ir Valstybe, kur apie kokias tai nors Technologijas? Kur tokios temos, kurios nors siek tiek kam nors rupi?!

 

Krc...

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-02-15 14:20:28 | Nuoroda

sveiki, gal kas nors turit kokios medziagos sia tema: Kokius tris literatūros rašytojų kūrinius įtrauktumėte i skaitytinos literatūros sąrašą. buciau dekingas jei atsiustumet i ;)

Žinutė parašyta: 2010-02-16 10:18:34 | Nuoroda

Kas dėl potemių, tai jau buvau įsitiknus ir apsisprendus, kurią temą rinksiuosi, dabar absoliučiai pakeičiau savo nuomonę.    Nors kiekvienoje temoje yra gan lengvų ir jau sunkesnių potemių.

Žinutė parašyta: 2010-02-16 18:43:44 | Nuoroda

Aha, tos temos tikrai apvylė   užtat nereikia konkrečios rinktis:) Pritariu,kad nesąmonė čia padaryta,man būtų lb įdomu apie technologijas pvz šnekėt  beeet. Nors,kaip pasatebėjau,kai kurios temos truputį siejas ir su valstybe,ir net su tom pačiom technologijom..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-02-16 18:51:09 | Nuoroda

 Temos ir man nepatinka.. Bet teks kalbėti tokiomis kokios yra. Šiaip man tai labai sunku išsirinkti potemę, kažkaip nė viena "nekabina"..

Kokias jūs rinksitės potemes?

Žinutė parašyta: 2010-02-17 12:23:29 | Nuoroda

Man irgi tokios temos isvis nepatinka nera nieko susijusiu su technologijomis. Mano manimu tokias potemes parinko tik tam, kad apie jas lietuviu k. mokytojos daugiau zinuotu ir mokiniam butu sunkiau.

  • Chemija / VBE 79
  • Matematika / VBE 57
Žinutė parašyta: 2010-02-17 15:57:35 | Nuoroda

Kadangi egzaminas lietuvių k, tai ir temos su ja susijusios. Juk nešnekat per informatikos egzaminą apie lietuvių k ar literatūrą.

Žinutė parašyta: 2010-02-17 17:40:46 | Nuoroda

ką jūs juokaukat? Kaip jums tos skaidrės gali neįsijungti? :D blemba klounai. Visi iki vieno tapatį kartoja, kad skaidrės jiems gali neįsijungti, aparatūra neveigti. Man jus paaiškinti šitą dalyką, kaip jums tos skaidrės gali neveikti? Nemokėsit USB rakto į USB lizdą įkišti? Ar bijot, kad staiga kompas "nuluš"? Oi jūs verksniai verksniai :D Atrodo lyg kompas ir skaidrės būtų super duper technologijos, kur dievasži kas jų veikimo princinpą supranta.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2010-02-17 20:54:48 | Nuoroda

dėl skaidrių neveikimo iš patirties mokykloj savo, kurioj beje ir kalbėt reikės,  kalbu. taip kad nėra ko tau verkt, jei tavo technologijos aukštos :)

Žinutė parašyta: 2010-02-17 22:01:22 | Nuoroda
grečius rašė:

dėl skaidrių neveikimo iš patirties mokykloj savo, kurioj beje ir kalbėt reikės,  kalbu. taip kad nėra ko tau verkt, jei tavo technologijos aukštos :)

 o kokia ta patirtis? papasakok? :) kaip tau tos skaidrės neveikė?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2010-02-17 22:47:13 | Nuoroda
Artas1991 rašė:

Man irgi tokios temos isvis nepatinka nera nieko susijusiu su technologijomis. Mano manimu tokias potemes parinko tik tam, kad apie jas lietuviu k. mokytojos daugiau zinuotu ir mokiniam butu sunkiau.

 Pritariu.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-02-18 13:30:52 | Nuoroda
bambukaz rašė:

ką jūs juokaukat? Kaip jums tos skaidrės gali neįsijungti? :D blemba klounai. Visi iki vieno tapatį kartoja, kad skaidrės jiems gali neįsijungti, aparatūra neveigti. Man jus paaiškinti šitą dalyką, kaip jums tos skaidrės gali neveikti? Nemokėsit USB rakto į USB lizdą įkišti? Ar bijot, kad staiga kompas "nuluš"? Oi jūs verksniai verksniai :D Atrodo lyg kompas ir skaidrės būtų super duper technologijos, kur dievasži kas jų veikimo princinpą supranta.

 Pats tu juokingas ajsku tai nera siaubingos technologijos pajunkt skaidres, bet buna kad ju neatidaro, pvz del skirtingu formatu, jei m-klos kompuose 2003 power poin, o namie 2007, nepasiziuri namie issaugodamas formatu ir gali dainuot per iskaita atsistojes nes skaidriu neturi taip kad visko gali nutik.. Buten del sitos priezasties musu liet kalbos mokytoja sake kas bus skaidres pasiruoses pora dienu pries iskaita gales prieit prie to kompo kuris bus per iskaita ir viska susitikrint

Žinutė parašyta: 2010-02-19 13:38:06 | Nuoroda
Alanas rašė:
Artas1991 rašė:

Man irgi tokios temos isvis nepatinka nera nieko susijusiu su technologijomis. Mano manimu tokias potemes parinko tik tam, kad apie jas lietuviu k. mokytojos daugiau zinuotu ir mokiniam butu sunkiau.

 Pritariu.

 logiška kad potemes sunkesnės nes turim 2mėn pasiruošti. Be to pasirinkit tokią potemę , kuri praverstų egzaminui ir neverkit - nušausit du zuikius vienu šūviu. Nors man ir nelabai patinka nauja sistema - bet iš 45 potemių yra tokių kuriom gali super pasiruošti. Pati svarstau septynias potemes - ir rinksiuos iš jų.

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-02-19 18:19:46 | Nuoroda
AušraL rašė:
Alanas rašė:
Artas1991 rašė:

Man irgi tokios temos isvis nepatinka nera nieko susijusiu su technologijomis. Mano manimu tokias potemes parinko tik tam, kad apie jas lietuviu k. mokytojos daugiau zinuotu ir mokiniam butu sunkiau.

 Pritariu.

 logiška kad potemes sunkesnės nes turim 2mėn pasiruošti. Be to pasirinkit tokią potemę , kuri praverstų egzaminui ir neverkit - nušausit du zuikius vienu šūviu. Nors man ir nelabai patinka nauja sistema - bet iš 45 potemių yra tokių kuriom gali super pasiruošti. Pati svarstau septynias potemes - ir rinksiuos iš jų.

 Iš kurių potemių renkiesi? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą