Stojimai 2010.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-31 18:23:19 | Nuoroda

kaip manot šiemt gerai išlaikys egzaminus abuturientai? kažint aukšti bus stojančiųjų balai

Žinutė parašyta: 2010-03-31 20:59:39 | Nuoroda

o dar įdomiau kaip su egzaminais bus,kai jie sujungti...hemz :O

Žinutė parašyta: 2010-03-31 22:02:46 | Nuoroda
justelyte rašė:

o dar įdomiau kaip su egzaminais bus,kai jie sujungti...hemz :O

 aš suprantu, kad tarkim jei viska išsprendi su B-> tai gauni valstybinio 4..mano suvokimu tarkim su matematika..

Žinutė parašyta: 2010-04-02 14:59:13 | Nuoroda

ar kolegijoje kaip ir universitete moka socialines stipendijas?

Žinutė parašyta: 2010-04-02 21:18:55 | Nuoroda
Smeterling rašė:
justelyte rašė:

o dar įdomiau kaip su egzaminais bus,kai jie sujungti...hemz :O

 aš suprantu, kad tarkim jei viska išsprendi su B-> tai gauni valstybinio 4..mano suvokimu tarkim su matematika..

 Manau daugiau nei keturis, jei išlaikymo riba tarkim yra 13 taškų, o  B lygio užduočių yra trečdalis, tarkim 30 taškų, tai turbūt 30 taškų iš 100, būtų jau apie 10 procentų gal :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-04-03 22:14:20 | Nuoroda
sanemis rašė:
Smeterling rašė:
justelyte rašė:

o dar įdomiau kaip su egzaminais bus,kai jie sujungti...hemz :O

 aš suprantu, kad tarkim jei viska išsprendi su B-> tai gauni valstybinio 4..mano suvokimu tarkim su matematika..

 Manau daugiau nei keturis, jei išlaikymo riba tarkim yra 13 taškų, o  B lygio užduočių yra trečdalis, tarkim 30 taškų, tai turbūt 30 taškų iš 100, būtų jau apie 10 procentų gal :D 

 jei taip, kaip sakai..tada gerai;D

Žinutė parašyta: 2010-04-05 12:58:17 | Nuoroda

o kaip manot,šiais metais bus lengviau ar sunkiau patekti į vf vietą?

Žinutė parašyta: 2010-04-05 17:13:35 | Nuoroda
justelyte rašė:

o kaip manot,šiais metais bus lengviau ar sunkiau patekti į vf vietą?

 tikiuosi, kad bus lengva..nors pagalvojus šiais metais nera labai stiprūs abiturientai, aišku yra ir lb pasiruošusių, bet manau, kad nebus sunku..

Žinutė parašyta: 2010-04-05 18:03:44 | Nuoroda
Smeterling rašė:
justelyte rašė:

o kaip manot,šiais metais bus lengviau ar sunkiau patekti į vf vietą?

 tikiuosi, kad bus lengva..nors pagalvojus šiais metais nera labai stiprūs abiturientai, aišku yra ir lb pasiruošusių, bet manau, kad nebus sunku..

 + nemažai kas į užsienį išvaro, tia mažesnė konkurencija :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2010-04-05 18:09:52 | Nuoroda
justelyte rašė:

o kaip manot,šiais metais bus lengviau ar sunkiau patekti į vf vietą?

 Manau bus panašiai, kaip visada. Žinoma, gali keliomis dešimtosomis skirtis konkursinis balas, bet nemanau, kad žymiau. 

Retai kada būna, kad vienais metais abiturientai stiprūs, kitais silpni, kažkokia optimali riba išlaikoma, žinoma, ji kinta, bet nemanau, kad jau labai žymiai. 

Galų gale, valstybiniai egzaminai vertinami centralizuotai pagal reitingus. Manau atsiras žmogus, kuris surinks 98 taškus ir jau gaus 100 procentų, o toliau jau mažės nuosekliai. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-04-07 16:19:27 | Nuoroda

man atrodo, užtenka vieno žmogaus, kuris surinktų tarkim 99, arba visus 100 balų, gautų šimtuką ir jau rezultatai gali būti prastoki.. :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą