Politologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-21 19:02:07 | Nuoroda

Viliau, mano egzaminų rezultatai spėju bus labai panašūs į tavo - istorija 80-90proc, anglų 95-100proc, o va lietuvių ėmiau mokyklinį iš principo (nekenčiu ir neskaitau lietuvių grožinės literatūros). Šakės, jeigu su tokiais rezultatais negauni finansavimo...

  • Informacinės technologijos / VBE 10
  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 8
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-06-21 19:31:15 | Nuoroda
Maklaudas iš Maklaudų giminės rašė:

Viliau, mano egzaminų rezultatai spėju bus labai panašūs į tavo - istorija 80-90proc, anglų 95-100proc, o va lietuvių ėmiau mokyklinį iš principo (nekenčiu ir neskaitau lietuvių grožinės literatūros). Šakės, jeigu su tokiais rezultatais negauni finansavimo...

 Nu dar priklauso, kiek iš to mokyklinio gausi;) Bet kažin,va,atrodo,kas ta lietuvių, tik 0,2 , bet visgi...O tuo labiau politologija,kur toks konkursas. Neįsivaizduoju,kas ten per genijai susirenka:|

O valstybinio tai be reikalo neėmei, be to,mokyklinis irgi iš lietuvių,ne iš ko kito būna? Kažkaip aš išsiverčiau be jokios ten lietuvių literatūros, išvis mūsų jos beveik nemokė gi:D ir ką. Na,bus matyt:)

Žinutė parašyta: 2010-06-23 19:39:29 | Nuoroda

O kaip su anglu kalba? Ar reikia labai geru jos ziniu? Ka veikiat per paskaitas?

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-06-24 10:22:22 | Nuoroda

O galima rinkis vokieciu? mano ji pirmoji, o su anglu kalba ne kaip man.

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2010-06-24 18:29:07 | Nuoroda

 gal galit man paaiškint, kaip suprast, kad tikrai nori į šitą studijų programą? :D

nes būna paskaitau kur apie  politologiją, atrodo, mirsiu, kaip noriu, tada perskaitau ką nors įdomaus apie žurnalistiką ir tada atrodo noriu ten, tada vėl, kur nors įdomesnę eilutę pamačius,  noriu į politiką :D

ar man vienai čia taip? ir kaip gydytis? :D

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-24 18:43:46 | Nuoroda

Siulyciau kiek imanoma daugiau susizinot apie abi specialybes.

 

Arba tiesiog mest moneta ;DD

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-24 19:17:02 | Nuoroda

aš ką tik įrašiau VU politologiją ;D bet tikimybė man ten įstoti yra menkutė, nes matematikos turiu 7. Bet visokių stebuklų būna ;D 

Žinutė parašyta: 2010-06-24 19:26:10 | Nuoroda
swlabr rašė:

aš ką tik įrašiau VU politologiją ;D bet tikimybė man ten įstoti yra menkutė, nes matematikos turiu 7. Bet visokių stebuklų būna ;D 

 aš irgi 7 turiu, mokytojai raganai buvo gaila daugiau :D

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-24 21:11:28 | Nuoroda

Nežinau kaip, bet matematikoj paskutiniais metais dėl politologijos pasitempiau, nuo 7 iki 9, net buvo noras egzą laikyt:D Šiaip matematika 0,1KB,nelabai daug.

O sutinku, sunku apsispręst,ką rinktis. Bet aš nuo neatmenamos vaikystės žavėjausi politologais (na,mano galva buvo pramušta mokslininkės,kurios atradimai pakeis pasaulį, karjerai:D, bet atrodė,kad tai labai protingi dėdės, kuriuos kviečiasi žurnalistai į savo laidas ir jie viską žino:DD), po to patapau labai jau humanitarė ir susišvietė pačiai ten stot:)

Tiesa, buvo neseniai labai daug abejonių. 11kl atvažiavo mokyklon toks buvęs mokinys, baigęs VU tarpautinių santykių magistrą, išplėstom akim nuėjau į tą susitikimą, iš pradžių kaip į Dievą kokį spoksojau:D bet jis labai mane nuvylė...na,toks jaunasis politikas,nežinau,kaip apibūdint. Ir kai po to dar vienam renginy sutikau jį ir jis pradėjo savo kalbą tuo pačiu a le bajeriu (nejuokingu),pagalvojau: na jau ne, jei jau tokie iš ten išeina. O dar toks pažįstamas labai gailis,kad politologiją,o ne žurnalistiką rinkos... Be va, dabar užpildžiau prašymą, visose vietose kokia nors politologija-vu,vdu,vf,vnf...ir nežinau,ką dar reikės rašyt:D Bus matyt,ar rezultatai man ten leis pakliūt.  Visi aplink laikos strategijos: tikėkis blogiausi,tada pasiseks. Bet aš sakau: taip smarkiai norint, kaip kad aš noriu, juk negali nepasisekt ;)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-24 21:22:37 | Nuoroda

aš tai norėčiau tokio mišinio :istorija, žurnalistika, politologija, filosofija ;D bet deja galimybė tik viena. Visai svarstau antrame kurse stoti į ištęstines kurio nors iš šių dalykų studijas. Tik bijau, kad nepavežt galiu :D 

Žinutė parašyta: 2010-06-24 21:31:33 | Nuoroda
swlabr rašė:

aš ką tik įrašiau VU politologiją ;D bet tikimybė man ten įstoti yra menkutė, nes matematikos turiu 7. Bet visokių stebuklų būna ;D 

 aš ir 7 :D 

 

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2010-06-24 21:46:49 | Nuoroda
swlabr rašė:

aš tai norėčiau tokio mišinio :istorija, žurnalistika, politologija, filosofija ;D bet deja galimybė tik viena. Visai svarstau antrame kurse stoti į ištęstines kurio nors iš šių dalykų studijas. Tik bijau, kad nepavežt galiu :D 

 tobulas derinys :)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-24 22:42:40 | Nuoroda
Agnė. rašė:
swlabr rašė:

aš tai norėčiau tokio mišinio :istorija, žurnalistika, politologija, filosofija ;D bet deja galimybė tik viena. Visai svarstau antrame kurse stoti į ištęstines kurio nors iš šių dalykų studijas. Tik bijau, kad nepavežt galiu :D 

 tobulas derinys :)

 Indeed...

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-06-25 00:32:36 | Nuoroda

Sorry, rasyius be lt simboliu :) Siaip jo, misnys geras butu, bet deja. Na zinoma kazkiek filosofijos gauni ir pradedi kitaip vertint visai dalykus. Zurnalistika mane irgi labai viliojo, bet turiu kursioka, kuris ja mete po 2 kursu, tad visai nesigailiu, kad jos neturiu ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-25 11:57:24 | Nuoroda
Viilius rašė:

Sorry, rasyius be lt simboliu :) Siaip jo, misnys geras butu, bet deja. Na zinoma kazkiek filosofijos gauni ir pradedi kitaip vertint visai dalykus. Zurnalistika mane irgi labai viliojo, bet turiu kursioka, kuris ja mete po 2 kursu, tad visai nesigailiu, kad jos neturiu ;)

 O kodėl metė? Aš irgi dvejoju ar žurnalistiką stoti, ar politologiją, ar viešąjį administravimą :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-06-30 14:29:32 | Nuoroda

Laba diena.

Visus, besidominčius politikos mokslų studijomis Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute kviečiame prisijungti prie Instituto Facebook puslapio. Puslapio sienoje galite rašyti klausimus - į juos atsakys tiek čia bestudijuojantys, tiek dirbantys žmonės. Tai, manome, Jums geriau padės geriau apsispręsti, kokią specialybę ar kokią aukštąją mokyklą rinktis.

Sėkmės!

TSPMI komanda

Žinutė parašyta: 2010-07-01 19:23:24 | Nuoroda

šiandien  ištirpo man viltis į TSPMI patekt :D

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-02 10:03:18 | Nuoroda

Sveiki,

Viliau, turiu asmenišką klausimą - užsikabinau už tavo minties apie perbėgėlius iš VDU į VU - asmeniškai vardais prašom :) žinau, apie išėjusių dėl nepasiteisinusių lūkesčių dėl pačios politologijos, bet ne dėl univero. Aš į VDU įstojau pirmu nr, galėjau rinktis VF bet kuriams univere, bet ėmiau VDU ir tebesidžiaugiu. Išeinantis už rėmų univeras, pasiutusiai draugiški dėstyotojai, įdomūs renginiai, laisvė rinktis, o ne būt šūduku kažkieno akyse. Labai patenkinta

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-02 10:06:09 | Nuoroda

Galite stoti į ištęstines, pakliūti paprasčiau, tik finansavimui gauti reikia gana aukštų balų. Nepamenu koks buvo praeitais metais, bet ištęstinėse KB virš 20, o dieninėse KB gerokai virš 19 buvo tų, kurie gavo valst. finansuojamas vietas.

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:51:22 | Nuoroda

Sveiki, norėjau paklausti, kas geriau : politologija vu ar vdu ? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą