klausimas del matematikos lygio
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-04-11 21:44:54 | Nuoroda

norejau paklausti ar labai didelis skirtumas yra stojant i teise tavo matematikos lygio pazymis. Tarkim jei tu turi is a lygio 7 arba is b lygio 7? tai konkursinis balas smarkiai kristu ar ne? nes galvoju ar verta is b lygio dvyliktoj klasej daug knistis pereinant i a lygi.

Žinutė parašyta: 2010-04-11 22:07:24 | Nuoroda

Pagal čia esančią skaičiuoklę jokio skirtumo.

www.studijos.lt/busimiems_studentams/balu_skaiciuokle

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-04-11 22:22:24 | Nuoroda

na jo sita skaiciuokle skirtumo nerodo,bet realiai manau turetu buti skirtumas,ar ne? Gal esat susidure kasnors su tuo? nes 12 klasej jei reiktu i a lygi pereit tai butu kruva atsiskaitymu,o ir taip matieka sunkiai sekasi tai va idomu butu isgirsti kaip yra is tikruju

Žinutė parašyta: 2010-04-12 16:06:48 | Nuoroda

nejaugi nera zmoniu kurie zinotu?

Žinutė parašyta: 2010-04-12 16:15:30 | Nuoroda

 Už A lygį prideda vieną balą, už B lygį nieko. Tavo atveju geriau turėti A lygio septynis, nes skaičiuos kaip aštuonis, o B lygio ir liks septyni. O jei turi B lygio 8, o  A  - 7 tas pats velnias ir taip toliau. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-04-12 17:14:58 | Nuoroda

Sveiki,

Nenoriu naujos temos kurti, nes mano klausimas labai panašus į šios temos autoriaus užduotą. Esu dešimtokas, renkuosi profilį ir man iškilo viena dilema. Jau žinau, kad pagrindinis mano tikslas - medicina. Tačiau noriu pasirūpinti atsarginiu planu, dėl to imu istoriją. Su matematika, lietuviu bei užsienio kalba suderinus istoriją atsiveria daugiau galimybių tuo atveju, jei nepavyktų įstoti į mediciną arba pradingtų entuziazmas. 

Žiūriu, kad šiame tinklapyje esančios skaičiuoklės skaičiavimais nėra jokio skirtumo ar gauni 10 A lygiu, ar 10 B lygiu. Suprantu, kad skirasi 7 A ir 7 B, tačiau kaip su 10? Ar 10A '11'B atitikmuo?

Žinutė parašyta: 2010-04-12 17:45:51 | Nuoroda

tai istikruju net neverta manau tuomet keistis i a lygi ir tiek daug knistis per prievarta,uzteks ir b lygio jei taip yra.

Žinutė parašyta: 2010-04-12 18:54:14 | Nuoroda

To skirtumo turbūt nėra dėl to, kad skaičiuojant balą, metinis pažymys sudaro tik 0,2. Taip kad tikrai geriau 10 A lygiu, negu 6 B, bet jei pažymys toks pats, tai skirtumas tik 0,2.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-04-12 18:55:23 | Nuoroda

Ir beje geriau 10 B lygiu, negu 6 A.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą