kineziterapija vu '10
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-30 00:37:29 | Nuoroda

    Sveiki būsimi kolegos:} as ir įstojau i VU kineziterapija, tai va būtų smagu su jumis susipažinti:))) jei ka mano skype : s_milgele 

Žinutė parašyta: 2010-09-04 12:39:55 | Nuoroda

sveiki norejau paklausti kiek mazdaug per metus pinigu reikia sumoketi kineziterapijos studijoms? ir kiek metu jos trunka?

Žinutė parašyta: 2010-10-06 16:59:40 | Nuoroda
justinielss rašė:

sveiki norejau paklausti kiek mazdaug per metus pinigu reikia sumoketi kineziterapijos studijoms? ir kiek metu jos trunka?

 bakalauras 4metai, metu kaina 5400lt :)

Žinutė parašyta: 2011-01-16 22:05:12 | Nuoroda

Ar įmanoma įstoti be chemijos?:)

Žinutė parašyta: 2011-01-18 22:23:04 | Nuoroda
Nežiniuke:) rašė:

Ar įmanoma įstoti be chemijos?:)

 jei matieka laikysi :)  jei turesi dar kalusimu apie kinezi - rasyk i privata ;)

Žinutė parašyta: 2011-04-20 09:33:58 | Nuoroda

 Sveiki visi, būsimi kineziukai ar bent jau galvojantys stoti čia :))) Kiek užmečiau akį, tai kyla tie patys klausimai kaip ir man pernai :) Per 2010 stojimus buvau pakviesta į VIKO vf ir į VU vnf. Pasirinkau VU, nors ir į mokamą, bet laaaabai čia patinka ir džiaugiuosi studijuodama VU ir būtent kinezi! (Y) Jei kyla kokių klausimų ar šiaip turit neaiškumų, galit kreiptis skype: angel_wings7 Stengsiuosi pagelbėti, kiek tik galėsiu :)

Žinutė parašyta: 2011-05-06 13:01:40 | Nuoroda

Sveiki, esu Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos trečio kurso tarptautinio verslo studentė. Atlieku marketingo tyrimą, norėdama išsiaiškinti 10-12 klasių moksleivių pasirinkimo kriterijų svarbą renkantis universitetą. Jei galite, skirkite šiek tiek savo laiko ir užpildykite šią anketą. Anketa yra konfidenciali ir Jūsų duomenys niekur nebus skelbiami. Dėkoju už bendradarbiavimą.
Prieiga: www.apklausa.lt/f/universitetu-pasirinkimo-kriterijai-4cmqy7m/answers/new.fullpage

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą