Apie psichologijos studijas 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-04 14:36:34 | Nuoroda

Sveiki, norėčiau pasidomėti, kokia psichologijos studijų programa VDU? Ar sunku? Ar į mokamą įstočiau? (nes manau ne visi tiek moketų, o kas moka užstudijas, tai renkasi pigesnes, taip? :) )

Žinutė parašyta: 2010-05-13 22:36:04 | Nuoroda

 Manau įstotum ir į nemokamą. Manau įstotum ir ne tik į VDU. Priklauso nuo to, į kokius balus lygiuojies :) Kiek teko girdėti, VDU turi labai daug bendrų dalykų ir labai mažai tikros psichologijos. Tokių dalykų kaip seminarai ar laboratoriniai pirmakursiai išvis neturi,

Žinutė parašyta: 2010-07-01 01:32:40 | Nuoroda

O tai kokį universitetą patartumėte ir kodėl?

  • Biologija / VBE 60
  • Chemija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-07-01 11:27:24 | Nuoroda
Sandruti rašė:

O tai kokį universitetą patartumėte ir kodėl?

 VU , nes diplomas labiausiai vertinamas, taciau ten butina mokytis 6 metus.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 11:37:51 | Nuoroda
Sviatosa rašė:
Sandruti rašė:

O tai kokį universitetą patartumėte ir kodėl?

 VU , nes diplomas labiausiai vertinamas, taciau ten butina mokytis 6 metus.

 Visur būtina mokytis 6 metus (bakalauras + magistrantūra), jeigu nori pradėti individualią veiklą. 

Peržiūrėk visų universitetų studijų programas. Aš kai žiūrėjau, man labiausiai patiko VDU, o ten dar ir gretutinių studijų galimybė, liberalus tvarkaraštis, Kaunas... 

VU ir MRU studijų programos atrodo panašios, bet MRU jauni dėstytojai (nesakau, kad tai minusas) ir pats universitetas labai miglotas, mažai apie jį žinau, kai VU -- prestižas, patirtis. Tik kad į VU įstotum, reikia bais aukšto konkursinio balo.

 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-02 10:15:51 | Nuoroda

O VPU išvis atmetat?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:35:20 | Nuoroda
zhi-vile rašė:

O VPU išvis atmetat?

 Aš asmeniškai tai atmetu. : ) Ir KU atmetu. Pirmasis nevilioja, o antrasis per daug toli -- nemanau, kad verta.

Jeigu taip toli būtų VDU arba VU, vis tiek stočiau, bet KU studijų programa man ne itin, o ir atsiliepimai apie jį iš buvusių studentų beigi mano mokyklos psichologės ne kokie.  

Kas dėl VPU... Su VPU bakalauru, sako, sunku (kiti sako, kad išvis neįmanoma :O , bet nieko negaliu tvirtinti ) į VU magistrantūrą patekti, o tik ten, regis, mane dominanti klinikinės psi magistrantūra siūloma. 

Nors čia tik gandų lygio komentarai -- reikėtų klausti studentų, tai jie tiksliau papasakotų viską. : )

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-02 21:01:20 | Nuoroda

Būsiu rudenį VDU psichologijos antrakursė, ir tikrai jausčiau didelį malonumą atsakinėdama į Jums rūpimus klausimus kas liečia psichologiją VDU'ne :]

Kadangi aš čia beveik nebūnu (na, mano laikas jau praėjo domėtis šitais dalykais), tai padarom taip : susirast mane galima per skype (wajducia), gmail ) ir facebook (el. paštas - tas pats, o jeigu ieškosit pagal pavardę - Vaida Zasimavičiūtė).

 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą