Lama BPO
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-11 13:01:56 | Nuoroda

Sveiki,

Turbūt esate girdėję apie naujas priėmimo į universitetus taisykles. Šių metų abiturientams nebereikės pristatinėti savo atestato duomenų, jie automatiškai patesk į bazes, bet tie, kurie yra baigę mokyklą anksčiau, turės pristatyti savo atestatą į lama bpo priėmimo punktus. Klausimas- kur tie punktai yra ir kada tai reikia padaryti?

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-05-11 23:35:57 | Nuoroda

Vėliau bus paskelbta, anksti dar.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-05-29 14:07:55 | Nuoroda

 Sveiki, norėjau paklausti dėl prašymų pateikimų, yra toks punktas "kita informacija" joje reikia pateikti užsienio kalbos mokymosi metus ar ką? Nesu garantuotas ar būtent juos ten surašyti. Jeigu galima dar pridėti papildomus anglų kursus, ar istojus reikės pateikti kursų baigiamąsias pažymas, kad dalyvavai ?

  • Fizika / VBE 27
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2010-06-17 17:42:13 | Nuoroda
lintu13 rašė:

Sveiki,

Turbūt esate girdėję apie naujas priėmimo į universitetus taisykles. Šių metų abiturientams nebereikės pristatinėti savo atestato duomenų, jie automatiškai patesk į bazes, bet tie, kurie yra baigę mokyklą anksčiau, turės pristatyti savo atestatą į lama bpo priėmimo punktus. Klausimas- kur tie punktai yra ir kada tai reikia padaryti?

 gal jau zinai bet  vistiek parasysiu, iki liepos 19 turi priduot atestata tam tikruose univeruose, jie yra surasyti lamabpo puslapi.

Žinutė parašyta: 2010-07-16 13:21:40 | Nuoroda

Sveiki, neradau kitos temos, todėl rašysiu čia(; Gal yra žinančių, kaip galima užsisakyti SMS žinutę LAMABPO puslapyje dėl pakvietimo studijuoti. Ieškojau, bet niekur nerandu informacijos..

Žinutė parašyta: 2010-07-16 14:48:48 | Nuoroda
spangle rašė:

Sveiki, neradau kitos temos, todėl rašysiu čia(; Gal yra žinančių, kaip galima užsisakyti SMS žinutę LAMABPO puslapyje dėl pakvietimo studijuoti. Ieškojau, bet niekur nerandu informacijos..

 O ne lengviau tiesiog užeiti į LAMABPO tinklalapį ir ten 23d. pasižiūrėti?

  • Fizika / VBE 70
  • Geografija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-16 16:24:58 | Nuoroda

Gal dabar biski ne i tema cia, bet gal kas zinot kaip ten yra su Lietuvos Junior Achievement pazymejimu?

As gavau pazymejima ta LJA, kad baigiau ten ekonomikos ir verslo kursa ar kazkas tokio, ir dabar stojant i ekonomika, man gal net dadetu balu jei pazymeciau, bet lamabpo rodo tik "Esu gavęs Lietuvos Junior Achievement pažymėjimą su pagyrimu". Tai jauciu tas pazymejimas kur as gavau nera su pagyrimu? :/

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-16 17:37:49 | Nuoroda

gavau ir aš diplomą, kad esu baigus " Ekonomikas ir verslas" programą, o lamabpo pažymėjau tą,. kad su pagyrimu, nes kitokio varianto tenai pasirikti ir nebuvo, tai manyčiau čia tas pats :)

Žinutė parašyta: 2010-07-18 12:24:01 | Nuoroda

 Aš taip pat gavau LJA pažymėjimą, bet jame nė iš tolo nėra užrašo „su pagyrimu“, todėl žymėti varnele tą užrašą yra neteisinga. Matyt, norint gauti LJA pažymėjimą su pagyrimu reikėjo dirbti daug daugiau. :) O MKRĮ taip pat nėra kur pažymėti, ar aš klystu?

  • Informacinės technologijos / VBE 24
  • Istorija / VBE 44
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 37
Žinutė parašyta: 2010-07-18 15:15:38 | Nuoroda
karamell rašė:

gavau ir aš diplomą, kad esu baigus " Ekonomikas ir verslas" programą, o lamabpo pažymėjau tą,. kad su pagyrimu, nes kitokio varianto tenai pasirikti ir nebuvo, tai manyčiau čia tas pats :)

 Na, aš irgi iš pradžių taip galvojau, bet galų gale nuėmiau. Matyt, kad už šios programos baigimą šiais metais pridėtiniai balai nėra skiriami, o seniau, deja, būdavo...

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-07-18 18:07:35 | Nuoroda

 Sveiki :) o gal kas gali pasakyt, kur rast informaciją, kiek į kokią specialybę dabar daugmaž jau yra padavę prašymus, nes niekur nerandu ... kažkas čia vis pamini, kad yra tokia informacija :)

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 55
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-18 18:11:22 | Nuoroda
Jasmina rašė:

 Sveiki :) o gal kas gali pasakyt, kur rast informaciją, kiek į kokią specialybę dabar daugmaž jau yra padavę prašymus, nes niekur nerandu ... kažkas čia vis pamini, kad yra tokia informacija :)

 Štai čia - spausti

  • Fizika / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-07-18 18:12:54 | Nuoroda

Blogai pasirašė. Nukopijuok į adresų lauką http://bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html

  • Fizika / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-07-18 18:26:28 | Nuoroda
Marijus A. rašė:

Blogai pasirašė. Nukopijuok į adresų lauką http://bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html

 Ačiū tau labai :)

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 55
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą