Motyvacijos testas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-26 22:46:07 | Nuoroda

bet kur,kur gausi pedagogo kvalifikacija, o tarkim kur dar galima gaut ta pedagogo kvalifikacija? juk tarkim studijuojant vdu anglu k ar ten biologija,man atrodo,negaunama + pedagogo kval, ar klystu?

Žinutė parašyta: 2010-05-26 23:10:43 | Nuoroda

Jei nenusiklausiau, tai jau bus galima pedagogo kvalifikaciją įgyti bet kuriame universitete. Lyg ir bus kažkokios papildomos paskaitos tam.

Žinutė parašyta: 2010-05-30 22:13:10 | Nuoroda

pedagogo kvalifikacija suteikiama baigus VPU , o jei pvz baigi VDU istorija ir norint būti mokytoja tada reikia 1,5m baigti išligynamasias pedagigines studijas. Motyvacinį testą reikia laikyti visiems kur yra nors kiek pedagogikos, pvz socialinė pedagogika, kai surašai lamabpo tada parodo už kurias specialybes reikia laikyti motyvacinį testą.

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-01 13:13:48 | Nuoroda

Kur reikai užsiregistruoti motyvaciniam testui ? Ar tau asmeniškai pranes per lamabpo kai issiusiu prasymus? 

  • Fizika / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-06-01 14:38:33 | Nuoroda
newminde rašė:

Kur reikai užsiregistruoti motyvaciniam testui ? Ar tau asmeniškai pranes per lamabpo kai issiusiu prasymus? 

Kai užpildysi prašymą, automatiškai pateiks prie "stojamieji egzaminai, testai ir motyvaciniai pokalbiai".

Žinutė parašyta: 2010-06-14 10:40:01 | Nuoroda

o gal galite man paaiskint,as viska esu uzpildziusi,bet neransu nuorodos kad issiusti ta prasyma,kaip ten ka reikia daryti?

  • Istorija / VBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-06-15 13:00:43 | Nuoroda

Sveiki :) Labai prasau padekit.. uzpildziau viska jau lamabpo bet neismete man nei tvarkarascio egzaminu, nei motyvacinio testo laiko nei i pasta nieko neatsiunte, gal as ka blogai padariau ? ar dar laukt ?

Žinutė parašyta: 2010-06-15 13:19:28 | Nuoroda

na ten kažkaip buvo parašyta, kad likus 24h iki birž.16 nebegalima, bet nžn

Žinutė parašyta: 2010-06-15 13:19:32 | Nuoroda

Nieko siųsti nereikia. O motyvacinio laikas ir vieta turi atsirasti ne prie prašymo, o prie egzaminų, jei ką. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-15 17:01:35 | Nuoroda

kas zino, apie ka reikes kalbeti, buvau radusi ta instrukcija ir norejau pasiruosti, bet poto pamenau kur maciau :/ padekit

Žinutė parašyta: 2010-06-16 18:39:18 | Nuoroda
Rita* rašė:

kas zino, apie ka reikes kalbeti, buvau radusi ta instrukcija ir norejau pasiruosti, bet poto pamenau kur maciau :/ padekit

www.vpu.lt/priemimo_komisija/Page.aspx?pageID=3512

va cia apacioj ;}

Žinutė parašyta: 2010-06-17 17:19:07 | Nuoroda

Sveiki, aš motyvacinio testo kaip ir nelaikysiu, bet noriu duoti kelis patarimus :)

Būkite drąsūs, kalbėkite aiškiai.

Apsirenkite padoriai, neprisiverkite daug auksrų.

Eikite pasitempe ir svarbiausiai pasitikėkite savim.

Manau puikiai suprasntate kodėl.

Linkiu dideliausios sėkmes.

P.s. Dėkoti negalima, nepadės :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:30:36 | Nuoroda

 as nelaikiau to motyvacjos testo,taciau rasiau i socialine pedagogka KTU ir man ismete,kad patekau i valstybes finansuojama!!cia klaida ar kas,juk jei nelaikai to testomtei nepatenki i VF.PATARKIT!!!!!

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:30:41 | Nuoroda

 as nelaikiau to motyvacjos testo,taciau rasiau i socialine pedagogka KTU ir man ismete,kad patekau i valstybes finansuojama!!cia klaida ar kas,juk jei nelaikai to testomtei nepatenki i VF.PATARKIT!!!!!

Žinutė parašyta: 2010-07-24 01:39:27 | Nuoroda
nooryes rašė:

 as nelaikiau to motyvacjos testo,taciau rasiau i socialine pedagogka KTU ir man ismete,kad patekau i valstybes finansuojama!!cia klaida ar kas,juk jei nelaikai to testomtei nepatenki i VF.PATARKIT!!!!!

 KTU nereikia motyvacinio testo ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-27 09:40:24 | Nuoroda

 Sveiki siemet taip pat tas motivacinis testas manes laukia, as labai bijau, gal kas gali padeti? patarti ka sakyti? 

  • Geografija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Rusų kalba (gimtoji) / VBE 52
Žinutė parašyta: 2019-06-17 14:44:34 | Nuoroda

 Sveiki, norėčiau pasiteirauti gal kas turit patarimų dėl motyvacijos testo? Daug skaitau, bet jau tiek daug visko, kad net nžn

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą