Nuotaika pries egzus
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-27 11:55:16 | Nuoroda

Nju, kaip nuotaikytes pries lietuviu egzamina? Bijot? Gal kas zinot, kaip viskas ten vyks?

 

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-27 15:46:25 | Nuoroda

Tai ar ne rytoj paskutinis skambutis? Didele svente pries akis, o jus apie egzaminus galvojat :D Gerai atbaliavosit ir maziau tie egzaminai rupes :)

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-05-27 15:48:29 | Nuoroda

Nesinori dėl vienos "pjenkės" susigadint egzamino rezultatus.... :/

Žinutė parašyta: 2010-05-27 17:36:22 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Tai ar ne rytoj paskutinis skambutis? Didele svente pries akis, o jus apie egzaminus galvojat :D Gerai atbaliavosit ir maziau tie egzaminai rupes :)

 jokia cia svente...

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-27 18:57:33 | Nuoroda

pritariu..

Žinutė parašyta: 2010-05-27 19:28:48 | Nuoroda

Mums paskutinis skambutis buvo praeitą savaitę, puikiai atšventėm, o dabar galim ramiai mokytis Nuotaikos tai neypatingos, dar nei stresas jaučias, nei baimė

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-05-27 19:34:18 | Nuoroda
Himalaya rašė:

Mums paskutinis skambutis buvo praeitą savaitę, puikiai atšventėm, o dabar galim ramiai mokytis Nuotaikos tai neypatingos, dar nei stresas jaučias, nei baimė

 Ankščiau daret?

Žinutė parašyta: 2010-05-27 20:36:50 | Nuoroda

nuotaikos neblogos;) o del to sventimo tai musu klase neitin sves.tik siaip paminesim, saslu issikepsim ir namo;D na o per tas pora dienu nieko labai daug naujo nebeismoksim, galima tik pasikartot,prisimint viska. ir pailset, issimiegot reikia, kad galva butu sviesi.;)

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 25
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2010-05-27 21:55:27 | Nuoroda

O mes vakar paskutinį skambutį atšventėm.

Žinutė parašyta: 2010-05-28 00:59:26 | Nuoroda

Na, siuo atveju jau nuo zmogaus priklauso, kaip jam geriau elgtis pries egzaminus... Visokiu buna. Viena pasakojo, kad egzaminu isvakarese tiek nusigere keliese ir vien tam, kad stresa numalsintu :D Ta prasme, egzamino ryta toks pachmielas, kad pats egzaminas jau maziausiai rupi, o ir isvakares be streso :D. Zinoma, sitaip daryti nepatariu! Geriau eikit pradeti izangas mokintis ;) 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-05-28 10:18:38 | Nuoroda

 Aš pernai prieš egzaminų dienas ypatingai gerai išsimiegodavau, beveik neatsibusdavau ir nepramiegojau.  Kad tik šiemet taip būtų. 

Nors kai prie mokyklos jau buvom susirinkę, biologijos mokytoja sakė, kad esu labai perbalęs, nors jaučiausi visai gerai, žinoma, jaudulys yra, bet natūralu tai :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-05-28 13:12:14 | Nuoroda

Po pusės metų, jūs kas pusmetį turėsite dar svarbesnius ir žymiai sunkesnius egzaminus, taip kad mažiau nervuokitės ;}

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-05-28 16:47:36 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Aš pernai prieš egzaminų dienas ypatingai gerai išsimiegodavau, beveik neatsibusdavau ir nepramiegojau.  Kad tik šiemet taip būtų. 

Nors kai prie mokyklos jau buvom susirinkę, biologijos mokytoja sakė, kad esu labai perbalęs, nors jaučiausi visai gerai, žinoma, jaudulys yra, bet natūralu tai :D 

 (Turiu savą variantą, bet pasitikslinu) Jei nepaslaptis, kokioj mokykloj mokeisi?

Žinutė parašyta: 2010-05-28 17:49:00 | Nuoroda
lintu13 rašė:

Po pusės metų, jūs kas pusmetį turėsite dar svarbesnius ir žymiai sunkesnius egzaminus, taip kad mažiau nervuokitės ;}

 kaip tu isivaizduoji svarba?Manai stojimas i specialybes kur reikia ~100 is 3 egzu gaut yra labai paprastas?

Žinutė parašyta: 2010-05-28 22:47:43 | Nuoroda
bis aufs Messer rašė:
sanemis rašė:

 Aš pernai prieš egzaminų dienas ypatingai gerai išsimiegodavau, beveik neatsibusdavau ir nepramiegojau.  Kad tik šiemet taip būtų. 

Nors kai prie mokyklos jau buvom susirinkę, biologijos mokytoja sakė, kad esu labai perbalęs, nors jaučiausi visai gerai, žinoma, jaudulys yra, bet natūralu tai :D 

 (Turiu savą variantą, bet pasitikslinu) Jei nepaslaptis, kokioj mokykloj mokeisi?

 Saulės gimnazijoje 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-05-28 23:25:32 | Nuoroda
sanemis rašė:
bis aufs Messer rašė:
sanemis rašė:

 Aš pernai prieš egzaminų dienas ypatingai gerai išsimiegodavau, beveik neatsibusdavau ir nepramiegojau.  Kad tik šiemet taip būtų. 

Nors kai prie mokyklos jau buvom susirinkę, biologijos mokytoja sakė, kad esu labai perbalęs, nors jaučiausi visai gerai, žinoma, jaudulys yra, bet natūralu tai :D 

 (Turiu savą variantą, bet pasitikslinu) Jei nepaslaptis, kokioj mokykloj mokeisi?

 Saulės gimnazijoje 

 Savas :) Nors neįtikėtina, bet iš tavo rašysenos jaučiasi :)

Žinutė parašyta: 2010-05-29 13:49:14 | Nuoroda

nu va vakar patusinau, o siandien ramiai galiu mokytis:D labai normaliai galvoju:)

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-05-29 13:53:21 | Nuoroda
lintu13 rašė:

Po pusės metų, jūs kas pusmetį turėsite dar svarbesnius ir žymiai sunkesnius egzaminus, taip kad mažiau nervuokitės ;}

 Labai drasus, taciau nekorektiskas pareiskimas. Mus mokytojai irgi "ramino", kad istojus bus pilna "tokiu" egzaminu. Bet, ka galiu pasakyti, tai priklauso tik nuo konkrecios situacijos. Labai daug priklauso, kaip tu nusiteiksi ir kokie tavo prioritetai. Asmeniskai abituros egzaminus vertinau kaip isties svarbu atsiskaityma. Visgi rasai viena karta, tave lygina su visais abiturientais, taigi tikrai yra nemazai atsakokymes. Universitete egzaminu netgi egzaminais nepavadinciau, jei reiketu lyginti su abituros egzaminais. Paprastai egzaminai buna kaupiamieji, taigi atejes jau turi kazkokia balo dali susirinkes. Tave vertina pazymiu, o ne lygina su kitais. Zinai, kad, jei ir nepasiseks, dar ta pati menesi nemokamai perrasyti galesi. Zinoma, jei nori gauti stipendija, tai reikia pasistengti, taciau stipendijos kaina nelygi studiju kainai, kuria tektu sumoketi, susimovus per abituros egzaminus...

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-05-29 14:27:47 | Nuoroda
bis aufs Messer rašė:
sanemis rašė:
bis aufs Messer rašė:
sanemis rašė:

 Aš pernai prieš egzaminų dienas ypatingai gerai išsimiegodavau, beveik neatsibusdavau ir nepramiegojau.  Kad tik šiemet taip būtų. 

Nors kai prie mokyklos jau buvom susirinkę, biologijos mokytoja sakė, kad esu labai perbalęs, nors jaučiausi visai gerai, žinoma, jaudulys yra, bet natūralu tai :D 

 (Turiu savą variantą, bet pasitikslinu) Jei nepaslaptis, kokioj mokykloj mokeisi?

 Saulės gimnazijoje 

 Savas :) Nors neįtikėtina, bet iš tavo rašysenos jaučiasi :)

 Geras, o kažkas Saulinėje laiko vokiečių egzaminą? 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-05-29 15:18:17 | Nuoroda
sanemis rašė:
bis aufs Messer rašė:
sanemis rašė:
bis aufs Messer rašė:
sanemis rašė:

 Aš pernai prieš egzaminų dienas ypatingai gerai išsimiegodavau, beveik neatsibusdavau ir nepramiegojau.  Kad tik šiemet taip būtų. 

Nors kai prie mokyklos jau buvom susirinkę, biologijos mokytoja sakė, kad esu labai perbalęs, nors jaučiausi visai gerai, žinoma, jaudulys yra, bet natūralu tai :D 

 (Turiu savą variantą, bet pasitikslinu) Jei nepaslaptis, kokioj mokykloj mokeisi?

 Saulės gimnazijoje 

 Savas :) Nors neįtikėtina, bet iš tavo rašysenos jaučiasi :)

 Geras, o kažkas Saulinėje laiko vokiečių egzaminą? 

 Taip, aš. Viena iš visos mokyklos.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą