Klaida lamabpo svetaines anketoje
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-27 18:17:09 | Nuoroda

Sveiki. Aš norėčiau pasiteirauti dėl vienos man iškilusios problemos. Kai registravausi lamabpo svetainėje ir pildžiau vardo ir pavardės laukelius man niekaip neišėjo parašyti su lietuviškomis raidėmis, todėl pagalvojau kad taip turi ir būti..O dabar sužinojau, kad turėjo būti su lietuviškomis ir tai gali būti laikoma kaip neteisinga informacija ir dabar nebežinau ka daryti. Ar imanoma šią anketą ištrinti ir sukurti naują? Ar man reikia kam nors pranešti apie tai ir kokiu numeriu?

Žinutė parašyta: 2010-05-27 19:04:42 | Nuoroda
kawaiimaria rašė:

Sveiki. Aš norėčiau pasiteirauti dėl vienos man iškilusios problemos. Kai registravausi lamabpo svetainėje ir pildžiau vardo ir pavardės laukelius man niekaip neišėjo parašyti su lietuviškomis raidėmis, todėl pagalvojau kad taip turi ir būti..O dabar sužinojau, kad turėjo būti su lietuviškomis ir tai gali būti laikoma kaip neteisinga informacija ir dabar nebežinau ka daryti. Ar imanoma šią anketą ištrinti ir sukurti naują? Ar man reikia kam nors pranešti apie tai ir kokiu numeriu?

 Na ir man iskilo ta pati problema net nezinau ka daryti

Žinutė parašyta: 2010-05-28 10:45:20 | Nuoroda

Man viskas leidžia rašyt normaliai, tik nenutuokiu ką rašyt "Dokumento numeris" lauke

Žinutė parašyta: 2010-05-28 10:48:48 | Nuoroda

Susivokiau jau. Atsiprašau už flood'inimą.

Žinutė parašyta: 2010-06-06 17:41:52 | Nuoroda

Sveiki :) norėčiau paklausti,kodėl man neina užpildyti prašymo į kur noriu stoti? tačiau esu viską užpildžiusi :)

Žinutė parašyta: 2010-06-06 22:44:33 | Nuoroda

sveiki... norejau pasiteiraut jei kas zino.. :

1) uz prasymo padavima lamabpo.lt juk nereikai moket, ane ? O_o
2) jei mok.istaiga reikalauga laikyt jos istojamuosius, ar esi automatiskai registruojamas i juos  kai pridedi ja ?? Butu "great" jei ateiciau i savarankisku darbu perziura, o man pasakytu who the hell r u, go away O_x

(norint bandyt stot i vda animacija pvz., reik liepos menesi laikyt piesima,tapyba,fotografija+ birz.14-16 diena atsinesti ten savo darbu)

Žinutė parašyta: 2010-06-06 23:39:11 | Nuoroda

Sveiki,norėčiau jūsų paklausti apie stojimus. šiandien su teta diskutavom,ir aš jos klausiau, ar apsimoka, pildant prašymą kartoti specialybes,na tarkim,kaip pvz paėmus, rašai anglų filologiją,parašau pirmu nr,ir aš teiravausi,kad reikėtų parašyti ir kitais numeriais,tarkim trečiu ar 4,nes girdėjau,kad jei pirmu neįstoji,gali antru,o ji sakė,kad yra pereinamasis balas,ir jei tau jo neužteks 1numeriu,tai neužteks ir kitais,tarkim 3 ar 4. ar tai realu? ar ji neteisi?ar aš klystu?
 

Žinutė parašyta: 2010-06-06 23:54:45 | Nuoroda
nerami rašė:

Sveiki,norėčiau jūsų paklausti apie stojimus. šiandien su teta diskutavom,ir aš jos klausiau, ar apsimoka, pildant prašymą kartoti specialybes,na tarkim,kaip pvz paėmus, rašai anglų filologiją,parašau pirmu nr,ir aš teiravausi,kad reikėtų parašyti ir kitais numeriais,tarkim trečiu ar 4,nes girdėjau,kad jei pirmu neįstoji,gali antru,o ji sakė,kad yra pereinamasis balas,ir jei tau jo neužteks 1numeriu,tai neužteks ir kitais,tarkim 3 ar 4. ar tai realu? ar ji neteisi?ar aš klystu? 

Teisi tavo teta.

  • Informacinės technologijos / VBE 98
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-06-06 23:56:03 | Nuoroda
GytisB rašė:
nerami rašė:

Sveiki,norėčiau jūsų paklausti apie stojimus. šiandien su teta diskutavom,ir aš jos klausiau, ar apsimoka, pildant prašymą kartoti specialybes,na tarkim,kaip pvz paėmus, rašai anglų filologiją,parašau pirmu nr,ir aš teiravausi,kad reikėtų parašyti ir kitais numeriais,tarkim trečiu ar 4,nes girdėjau,kad jei pirmu neįstoji,gali antru,o ji sakė,kad yra pereinamasis balas,ir jei tau jo neužteks 1numeriu,tai neužteks ir kitais,tarkim 3 ar 4. ar tai realu? ar ji neteisi?ar aš klystu? 

Teisi tavo teta.

 ačiū už informaciją;))

Žinutė parašyta: 2010-06-15 20:53:19 | Nuoroda

Ta pati problema su lietuviškomis raidėmis. Dėl klaidos parašiau ne taip kaip reikia. O dabar tikrai nežinau kaip tą klaidą ištaisyti. Tai norėjau paklausti- visgi ar galima redaguoti Vardą Pavardę?

Žinutė parašyta: 2010-07-16 17:37:19 | Nuoroda

As irgi noreciau suzinoti kaip gali taisyti registracijos informacija

 

Žinutė parašyta: 2010-07-17 18:09:53 | Nuoroda

istrinti anketos nereikia,tiesiog paskambinkit numeriu kuris yra lamabpo svetaineje apacioje pats pirmasis,jums atsilieps mandagus zmogelis prisistatys,pasakykite jam savo probema( pakeist lietuviskas raides,ar dar kazka) ir jis prisijungs ir jums pades,bent jau man pasake viska ka dar reik pakoreguot anketoje,ir viskas issisprende

Žinutė parašyta: 2011-08-18 12:05:39 | Nuoroda

Teisingai, kita karta taip ir padarykit :)

 

__________________________

anketu pavyzdziai

Žinutė parašyta: 2011-08-18 12:08:58 | Nuoroda
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą