Delikatus klausimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-27 22:37:15 | Nuoroda

Niekur nerandu informacijos šia tema, gal kas nors čia žinos. Kažkur girdėjau, kad baigus x kursų aukštojoj mokykloj jau negalima perstoti į kitą specialybę į valstybės finansuojamą vietą. Ar tai tiesa? Jei taip, tai po kiek kursų nebegalima? (Studijuojama dar sena tvarka, jei yra skirtumas)

Žinutė parašyta: 2010-05-27 23:46:12 | Nuoroda
banginginthenails rašė:

Niekur nerandu informacijos šia tema, gal kas nors čia žinos. Kažkur girdėjau, kad baigus x kursų aukštojoj mokykloj jau negalima perstoti į kitą specialybę į valstybės finansuojamą vietą. Ar tai tiesa? Jei taip, tai po kiek kursų nebegalima? (Studijuojama dar sena tvarka, jei yra skirtumas)

 vu.lt puslapyje prie studijų keitimo turėtum rasti daugiau info. kai stojau pernai, perstoti buvo galima tiktai po pirmo kurso, po antro, trečio ir t.t. perstoti jau nebegalima. taip pat, perstojant į kitą universitetą yra sunkiau,  negu universiteto viduje. 

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-05-28 21:44:11 | Nuoroda

Teisės į krepšelį nebeturi tas, kas jau kartą gavo daugiau kaip pusę tos pačios pakopos kreditų nemokamai. Pvz, aš esu baigusi pusę magistrantūros, galėčiau stoti kitur iš naujo. Bet čia apie stojimą į pirmą kursą.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-05-29 16:46:53 | Nuoroda
Visaine rašė:

Teisės į krepšelį nebeturi tas, kas jau kartą gavo daugiau kaip pusę tos pačios pakopos kreditų nemokamai. Pvz, aš esu baigusi pusę magistrantūros, galėčiau stoti kitur iš naujo. Bet čia apie stojimą į pirmą kursą.

 Labai ačiū už informaciją, būtent to man ir reikėjo. Vadinasi, baigus du kursus, bet nepradėjus trečio, galima pretenduoti į krepšelį...

Žinutė parašyta: 2010-05-29 23:58:21 | Nuoroda

Nėr už ką. Mokslo ir studijų įstatymas, 72 straipsnis, jei prireiktų įrodinėti savo teises:

www.smm.lt/ti/docs/istatymai/MSI.pdf

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-05-30 23:30:49 | Nuoroda

Čia prie to pačio.. :) jei šiuo metu studijuoju, bet ketinu stoti į kitą specialybę ar prieš tai reikia nutraukti esamas studijas, ar tai galėsiu padaryti,kai žinosiu, jog įstojau?

Žinutė parašyta: 2010-05-30 23:43:54 | Nuoroda

Kiek girdėjau, tik tada, jei įstoji.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-05-30 23:50:09 | Nuoroda

bent taip būdavo galima seniau daryti... :) o dabar tiek visokių pakeitimų darė, tai nebein susigaudyt kaip galima kaip nebe...

Žinutė parašyta: 2010-05-31 23:14:14 | Nuoroda
  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-05-31 23:25:52 | Nuoroda

Aš taip suprantu: jei įstoji kitur, į seną vietą reikia kuo greičiau pranešti ir nuėjus parašyti prašymą, kad nutrauki studijas. Jei nepraneši iki to laiko, kai iki naujo semestro (rugsėjo 1 ar pan.) lieka 10 dienų, teks mokėti už mokslą senojoje vietoje, nes skaitysis, kad mokaisi dviejose, o už antrą reikia mokėti. Bet tikrai niekas nereikalauja pirma išeiti iš senos vietos, o tik paskui bandyti stoti į naują.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-06-01 21:45:51 | Nuoroda

Ačiū :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą