VU teisė
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-13 12:46:32 | Nuoroda

 Taip pat ir teisininkai iš komfako juokias ;) Amžina kova dėl būvio :D

Žinutė parašyta: 2010-06-13 12:54:00 | Nuoroda

Tingiu ginčytis, nematau prasmės, bet čia nebuvo ironija, čia buvo pastebėjimas, nes jau mačiau, kad tau ir VGTU kūrybinės industrijos, ir teisininkų apranga kelia juoką. Okad tu man pasakysi nesurimtėt per anksti, nereiškia, kad aš taip ir darysiu :)

Per daug nesiginčykim, nes kitą met gali būt liūdna, jei teks visgi tam komfake susitikt ;D

Žinutė parašyta: 2010-06-13 17:00:55 | Nuoroda

Susitikt neteks, tačiau ok, nesigynčykim. Bet vistiek. Tai tebuvo palinkėjimas :) o dėl kūrybinių industrijų tai tikra tiesa. Jie tiesiog paėmė, predėjo šudo, nesubalansavo dalykų, iš esmes nukopijavo informologijos koncepsiją tik tam, kad pritrauktų studentų :) technikos universitetas, o specialybe humanitarinė. todėl ir juokinga :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:00:11 | Nuoroda

Baikit pyktis, žmonės :D

Žinutė parašyta: 2010-06-15 13:58:55 | Nuoroda

butu labai įdomu sužinoti praeitų metų paskutinio įstojusio į mokamą vietą konkursinį balą !!! Nes visur skelbia tik VF paskutinio kandidato... kur info apie Mokama?

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-06-15 15:56:33 | Nuoroda

 paskutinis į nemokamą vietą pernai buvo 19,24, o į mokamą 18,48 berods. čia nuolatinių studijų. o ne neakivaizdinių.: )

Žinutė parašyta: 2010-06-15 16:00:05 | Nuoroda

 Ai o tie pasisakymai, kad teisininkai juokingai atrodo, nes vaikšto tvarkingai apsirengę, nu tai nežinau kelia juoką ar pasipiktinimą. po galais, koks gi skirtumas kaip žmogus apsirengęs. tokius pasišaipymus dėl aprangos vidurinėje gal ir pateisinu, nu bet unversitete? žmogau, ar ne laikas suaugt ir suprast, kad ne drabužy esmė. čia irgi laikyk tiesiog kaip patarimą.: ))

Žinutė parašyta: 2010-06-15 18:26:18 | Nuoroda
anonimiška rašė:

 paskutinis į nemokamą vietą pernai buvo 19,24, o į mokamą 18,48 berods. čia nuolatinių studijų. o ne neakivaizdinių.: )

 to ir norėjau, dėkui ;]

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-06-19 03:23:48 | Nuoroda
RikArdO rašė:
anonimiška rašė:

 paskutinis į nemokamą vietą pernai buvo 19,24, o į mokamą 18,48 berods. čia nuolatinių studijų. o ne neakivaizdinių.: )

 to ir norėjau, dėkui ;]

 Galvoji stot?

Žinutė parašyta: 2010-06-19 13:18:09 | Nuoroda

Tep :) o tu?

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:27:43 | Nuoroda
RikArdO rašė:

Tep :) o tu?

 Aš irgi, bet tik į VU. Rašiau pirmais numeriais - iš pradžių vnf, po to vf. Žiūrėsiu, kaip seksis, bet tikiuosi įstot :D

Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:44:48 | Nuoroda
jusste rašė:
RikArdO rašė:

Tep :) o tu?

 Aš irgi, bet tik į VU. Rašiau pirmais numeriais - iš pradžių vnf, po to vf. Žiūrėsiu, kaip seksis, bet tikiuosi įstot :D

 Aga ir aš vf bei vnf parašiau... na mane istorijos egzaminas lb nuvylė, tai nežinau ar mane čia priims, nes visgi lb aukštų balų čia reikia.. alternatyvoje turiu MRU :)

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-06-19 23:51:34 | Nuoroda
jusste rašė:
RikArdO rašė:

Tep :) o tu?

 Aš irgi, bet tik į VU. Rašiau pirmais numeriais - iš pradžių vnf, po to vf. Žiūrėsiu, kaip seksis, bet tikiuosi įstot :D

 čia man tik kažkaip keista pasirodė, kodėl pirma rašei valstybės nefinansuojamą, o tik po to valstybės finansuojamą? ar aš čia kažko nesuprantu. nu nes jei tu taip užrašei, tai  na į vnf balas juk garantuotai mažesnis nei vf, nu tai jei tavo balas ir bus pakankamas vf, tai jis bus tada garantuotai pakankamas ir vnf ir tada tave priims į vnf, o ar tavo balas telpa į vf net nežiūrės. nu arba aš ne taip supratau tavo mintį.: )

Žinutė parašyta: 2010-06-20 12:20:15 | Nuoroda
anonimiška rašė:
jusste rašė:
RikArdO rašė:

Tep :) o tu?

 Aš irgi, bet tik į VU. Rašiau pirmais numeriais - iš pradžių vnf, po to vf. Žiūrėsiu, kaip seksis, bet tikiuosi įstot :D

 čia man tik kažkaip keista pasirodė, kodėl pirma rašei valstybės nefinansuojamą, o tik po to valstybės finansuojamą? ar aš čia kažko nesuprantu. nu nes jei tu taip užrašei, tai  na į vnf balas juk garantuotai mažesnis nei vf, nu tai jei tavo balas ir bus pakankamas vf, tai jis bus tada garantuotai pakankamas ir vnf ir tada tave priims į vnf, o ar tavo balas telpa į vf net nežiūrės. nu arba aš ne taip supratau tavo mintį.: )

 Po egzaminų galva susisuko :D Turėjau omeny, kad pirmą rašiau nemokamą (vf), antrą mokamą (vnf). O toliau ekonomikas ir finansų ekonomikas. Tikiuosi užstrigt ties pirmu, na arba antru :)

Žinutė parašyta: 2010-06-20 12:22:45 | Nuoroda
RikArdO rašė:
jusste rašė:
RikArdO rašė:

Tep :) o tu?

 Aš irgi, bet tik į VU. Rašiau pirmais numeriais - iš pradžių vnf, po to vf. Žiūrėsiu, kaip seksis, bet tikiuosi įstot :D

 Aga ir aš vf bei vnf parašiau... na mane istorijos egzaminas lb nuvylė, tai nežinau ar mane čia priims, nes visgi lb aukštų balų čia reikia.. alternatyvoje turiu MRU :)

 Aha, istorijos egzaminas buvo neįspūdingas. Istorinių žinių praktiškai nereikėjo, nes ten buvo panašiau ne į istorijos egzaminą, o į antrą lietuvių teksto suvokimą. Tikiuosi, labai ten nesusimėžiau :D

Žinutė parašyta: 2010-06-25 02:51:32 | Nuoroda

 Kur visi teisininkai? :D

Žinutė parašyta: 2010-06-25 23:45:33 | Nuoroda

čia!:D 

Žinutė parašyta: 2010-06-28 18:10:10 | Nuoroda

Sveiki :) aš taip pat stoju šiemet į teisę :) apie ją svajoju jau pakankamai ilgai ir tikiu, kad savo svajonę įgyvendinsiu :) TIkiuosi ir mano kursiokai bus puikūs žmonės ir kartu sieksime teisės aukštumų :D

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-06-30 13:47:11 | Nuoroda
House'as rašė:

Sveiki :) aš taip pat stoju šiemet į teisę :) apie ją svajoju jau pakankamai ilgai ir tikiu, kad savo svajonę įgyvendinsiu :) TIkiuosi ir mano kursiokai bus puikūs žmonės ir kartu sieksime teisės aukštumų :D

 Pirmu numeriu rašei? Galbūt, jei pasiseks, būsim kolegos :D

Žinutė parašyta: 2010-07-01 17:50:10 | Nuoroda

Uoj, pamenu kai ir mes buvom tokie optimistai ir tikejom, kad cia bus rojus :0 na jis buna daugiau maziau iki pirmos sesijos, bet veliau... :)Mes grupeje semestro gale juokemes, tegul pasisako kas nori i teise stoti, atkalbesim :)Manau tiksliausiai pasake viena seminariste Rugseji: "nuo siol laika galite pradeti skaiciuoti nebe metais ir menesiais, o nenueitu pasimatymu ir susitikimu skaiciumi" :) Deja, pakankamai skaudi realybe tai tapo ypac antrame semestre, kad pas merginu prasidejo asaros, kad nera gyvenimo, miego sutrikimai kazkam :) O kas svarbiausia, baigus studijas perspektyvos nelabai aiskios :) Rinka perpildyta, be VU dar kiek teisininku ruosia, todel neatsiras vietos visiems LAWIN AR SPP :)Bet zinoma, jei tai jusu svajone siekite jos :) Patarimas butu tik toks, kad ivertinkite save kaip asmenybe, ar sugebesite kalbeti pries grupe pries destytojus, isreiksti savo nuomone ir ja pagristai apginti, islikti saltu nervu ir neparodyti nepasitenkinimo? :) jei manai, kad taip, manau cia tau vieta :)

Kita vertus, reiketu pamineti,kad yra nemazai zmoniu savo noru isejusiu is fakulteto savo noru, manau, po rudens perlaikymu bus tokiu, kurie jau iseis ir ne savo noru. Ir tikrai didele dalis, kurie yra mokamame velkasi su skolomis grupes gale, bent jau tokia tendencija mano grupeje. Taigi, gal apmastyk ar geriau buti paskutiniu ir moketi dar pinigus ar gal geriau kitame dalyke buti pirmunu :) Na bet kuriuo atveju esate laukiami rudeni ir didziausios sekmes stojant :) Lengva tikrai nebus, bet kas dirba, tas pasiekia :)

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą