VU teisė
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-01 18:29:39 | Nuoroda
kupas rašė:

Uoj, pamenu kai ir mes buvom tokie optimistai ir tikejom, kad cia bus rojus :0 na jis buna daugiau maziau iki pirmos sesijos, bet veliau... :)Mes grupeje semestro gale juokemes, tegul pasisako kas nori i teise stoti, atkalbesim :)Manau tiksliausiai pasake viena seminariste Rugseji: "nuo siol laika galite pradeti skaiciuoti nebe metais ir menesiais, o nenueitu pasimatymu ir susitikimu skaiciumi" :) Deja, pakankamai skaudi realybe tai tapo ypac antrame semestre, kad pas merginu prasidejo asaros, kad nera gyvenimo, miego sutrikimai kazkam :) O kas svarbiausia, baigus studijas perspektyvos nelabai aiskios :) Rinka perpildyta, be VU dar kiek teisininku ruosia, todel neatsiras vietos visiems LAWIN AR SPP :)Bet zinoma, jei tai jusu svajone siekite jos :) Patarimas butu tik toks, kad ivertinkite save kaip asmenybe, ar sugebesite kalbeti pries grupe pries destytojus, isreiksti savo nuomone ir ja pagristai apginti, islikti saltu nervu ir neparodyti nepasitenkinimo? :) jei manai, kad taip, manau cia tau vieta :)

Kita vertus, reiketu pamineti,kad yra nemazai zmoniu savo noru isejusiu is fakulteto savo noru, manau, po rudens perlaikymu bus tokiu, kurie jau iseis ir ne savo noru. Ir tikrai didele dalis, kurie yra mokamame velkasi su skolomis grupes gale, bent jau tokia tendencija mano grupeje. Taigi, gal apmastyk ar geriau buti paskutiniu ir moketi dar pinigus ar gal geriau kitame dalyke buti pirmunu :) Na bet kuriuo atveju esate laukiami rudeni ir didziausios sekmes stojant :) Lengva tikrai nebus, bet kas dirba, tas pasiekia :)

 ei nu kam taip gąsdint vargšus?:D viskas čia su ta VU teise tvarkoj. jei netiki, tegu ateina ir patys pabando.:DD

Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:00:53 | Nuoroda

Jei ne paslaptis- su kokiais balais įstojot? :) ir ar į mokamą, ar ne? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 03:57:08 | Nuoroda
kupas rašė:

Uoj, pamenu kai ir mes buvom tokie optimistai ir tikejom, kad cia bus rojus :0 

 Tai, matyt, labai stipriai studijom domėjotės, jei manėt, kad VU TF - rojus :D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 07:08:34 | Nuoroda

mano kb buvo 19.64, na tai toks labai vidutinis iš čia įstojusių.:D 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 07:08:59 | Nuoroda

tai ir MRU reikia neblogas pragarelis. Draugas va dėl egzo, mano 20ta gimtadienį praleist turėjo. tai gerai, kad švenčiau keturias dienas, atėjo ketvirtąją :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-07-02 07:10:26 | Nuoroda
jusste rašė:
kupas rašė:

Uoj, pamenu kai ir mes buvom tokie optimistai ir tikejom, kad cia bus rojus :0 

 Tai, matyt, labai stipriai studijom domėjotės, jei manėt, kad VU TF - rojus :D

 ei nu nėra čia ir pragaras.:D galima ir tikrai nepersimokinant egzaminus visai normaliai išsilaikyt. tiesiog čia viskas priklauso nuo to, kaip labai gerą turi atmintį ir kaip greitai sugebi viską sudėliot į savas lentynėles besimokindamas.: )

Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:15:45 | Nuoroda

Pati disciplina teisė savaime yra sunki, bet jei degi noru pažinti ją( kas be galo idomu) tai teisės studijos būtent tau

Žinutė parašyta: 2010-07-04 16:01:06 | Nuoroda

Sveiki, gal kas galit papasakoti kaip tie seminarai vyksta?

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 41
Žinutė parašyta: 2010-07-04 17:22:25 | Nuoroda
pikee rašė:

Sveiki, gal kas galit papasakoti kaip tie seminarai vyksta?

 Pirmiausia noriu pasakyti, jog visiškai sutinku su kupu, kad neprisižaiskit su svajonėm, per dideliu optimizmu ir kažkokiom ambicijomis, nes jau geriau iš karto viską apsvarstyt, nei po to išeit mokslo metų vidury.

 

Seminarai yra kiekvienai grupei atskirai, kiekvienos srautinės paskaitos su kažkokiu paskirtu seminaristu, jų metu ne tik klausaisi dėstymo, bet ir analizuoji pats, dalyvauji, kalbi, ginčijiesi: pas H.Šinkūną, kuris dėstė seminaruose mūsų grupei Politiką, reikėjo ruošti ir prezentacijas iš tokių autorių veikalų kaip Aristotelis, Platonas, Ruso ir tt. Per seminarus rašomi koliai, pirmame semestre - tik per juos, antrame - ir per juos, ir per kai kurias paskaitas, todėl kartais seminarų kolis gali būti slenkstis į egzaminą (ypatingai svarbu pas Konstitucinės teisės dėstytoją Normantą, kurio metodams ir dėstymui ruoštis jums reikėtų psichologiškai pradėti jau nuo dabar :D ) Žodžiu, seminaruose paskaitų medžiaga iš esmės aktyviau ir gyviau iš(si)aiškinama.

Žinutė parašyta: 2010-07-04 18:06:01 | Nuoroda
aviator rašė:
pikee rašė:

Sveiki, gal kas galit papasakoti kaip tie seminarai vyksta?

 Pirmiausia noriu pasakyti, jog visiškai sutinku su kupu, kad neprisižaiskit su svajonėm, per dideliu optimizmu ir kažkokiom ambicijomis, nes jau geriau iš karto viską apsvarstyt, nei po to išeit mokslo metų vidury.

 

Seminarai yra kiekvienai grupei atskirai, kiekvienos srautinės paskaitos su kažkokiu paskirtu seminaristu, jų metu ne tik klausaisi dėstymo, bet ir analizuoji pats, dalyvauji, kalbi, ginčijiesi: pas H.Šinkūną, kuris dėstė seminaruose mūsų grupei Politiką, reikėjo ruošti ir prezentacijas iš tokių autorių veikalų kaip Aristotelis, Platonas, Ruso ir tt. Per seminarus rašomi koliai, pirmame semestre - tik per juos, antrame - ir per juos, ir per kai kurias paskaitas, todėl kartais seminarų kolis gali būti slenkstis į egzaminą (ypatingai svarbu pas Konstitucinės teisės dėstytoją Normantą, kurio metodams ir dėstymui ruoštis jums reikėtų psichologiškai pradėti jau nuo dabar :D ) Žodžiu, seminaruose paskaitų medžiaga iš esmės aktyviau ir gyviau iš(si)aiškinama.

 Ačiū. Dabar jau šiek tiek aiškiau. :} O kas su tuo dėstytoju ne taip? Ar kaip tik priešingai? :}

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 41
Žinutė parašyta: 2010-07-04 18:21:23 | Nuoroda

Nenoriu čia pernelyg šmeižti, bet pas jį ir kartelė labai aukšta, mėgsta išsiaukštint/ užsisėst ant keleto, dėstymas nėra aiškus, nes šokinėja nuo vieno prie kito dalyko, o medžiagos Konstitucinės teisės, kitaip nei MRU, kur man kažkas gyrėsi, jog užtenka apie 200 psl. konspekto, yra labai daug: Konstitucinio teismo jurisrudencija - nutarimai, įstatymai, teorija ir pan. Man asmeniškai vien dėl Konstitucinės ir Normanto mišinio šitas semestras buvo žiaurus, sesija - taip pat :)

Žinutė parašyta: 2010-07-04 18:37:31 | Nuoroda

Na taip. Ir nereikia turbūt tikėtis, kad bus lengva. Beje, kelintam kurse studijuojat? :}

Ir dar norėčiau paklausti klausimo, turbūt dažniausia pasikartojančio šitam forume: su kokiais balais įstojote? :} Ir šiaip tarkim ką rinktumėtės geriau MRU teisę nemokamą ar VU mokamą?

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 41
Žinutė parašyta: 2010-07-04 19:03:35 | Nuoroda
pikee rašė:

Na taip. Ir nereikia turbūt tikėtis, kad bus lengva. Beje, kelintam kurse studijuojat? :}

Ir dar norėčiau paklausti klausimo, turbūt dažniausia pasikartojančio šitam forume: su kokiais balais įstojote? :} Ir šiaip tarkim ką rinktumėtės geriau MRU teisę nemokamą ar VU mokamą?

 Baigiau pirmą kursą, todėl viskas dar šviežia :)

Mano konkursinis balas buvo ne toks ir didelis kaip VU TF - 19, 48: lietuvių k. 97, anglų k. - 92, o istorija - 81 proc., matematikos - 9 A.

Rinkčiausi VU TF mokamą. Buvo ne taip ir seniai kažkoks straipsnis, kuriame žurnalistė klausė, kodėl darbdaviai, ieškodami teisinkų, darbo skelbimuose labai dažnai pažymi "baigę VU TF" ir taip iš pirmo žvilgsnio lyg ir pažeidžia konkurencijos taisykles. Viena darbdavė pasakė tiesiai šviesiai, jog kol kas MRU teisininkai negali lygiuotis su VU teisininkais - ypač komercinės teisės srityje.

Tačiau aš taip pat laikausi tokios nuomonės, jog daugiausia priklauso nuo pačio žmogaus - jei labai labai norėsi, jei labai patiks, teisininku ir kolegiją baigęs dirbsi, aišku, tobulindamasis :)

Žinutė parašyta: 2010-07-04 19:11:53 | Nuoroda

Na ką gi, ačiū už info ir nuomonę. Panašiai ir aš mąstau, svarbiausia stengtis ir daryti. :}} Greit jau ir aš sužinosiu ar įsijungsiu į jūsų, teisininkų, gretas, tikiuosi pasiseks. ;}

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 41
Žinutė parašyta: 2010-07-05 17:44:31 | Nuoroda
aviator rašė:

Nenoriu čia pernelyg šmeižti, bet pas jį ir kartelė labai aukšta, mėgsta išsiaukštint/ užsisėst ant keleto, dėstymas nėra aiškus, nes šokinėja nuo vieno prie kito dalyko, o medžiagos Konstitucinės teisės, kitaip nei MRU, kur man kažkas gyrėsi, jog užtenka apie 200 psl. konspekto, yra labai daug: Konstitucinio teismo jurisrudencija - nutarimai, įstatymai, teorija ir pan. Man asmeniškai vien dėl Konstitucinės ir Normanto mišinio šitas semestras buvo žiaurus, sesija - taip pat :)

 kažkam normantas jaunystę sutraumavo?:D nu bet nereikia jų gąsdinti, nes man rods kas antrus metus normantas su šileikiu keičiasi, tai šiuometiniai fuksai būtų laimingųjų karta, kuriems dėstys šileikis. jei neklystu.: )

Žinutė parašyta: 2010-07-05 19:23:54 | Nuoroda
grytė rašė:
aviator rašė:

Nenoriu čia pernelyg šmeižti, bet pas jį ir kartelė labai aukšta, mėgsta išsiaukštint/ užsisėst ant keleto, dėstymas nėra aiškus, nes šokinėja nuo vieno prie kito dalyko, o medžiagos Konstitucinės teisės, kitaip nei MRU, kur man kažkas gyrėsi, jog užtenka apie 200 psl. konspekto, yra labai daug: Konstitucinio teismo jurisrudencija - nutarimai, įstatymai, teorija ir pan. Man asmeniškai vien dėl Konstitucinės ir Normanto mišinio šitas semestras buvo žiaurus, sesija - taip pat :)

 kažkam normantas jaunystę sutraumavo?:D nu bet nereikia jų gąsdinti, nes man rods kas antrus metus normantas su šileikiu keičiasi, tai šiuometiniai fuksai būtų laimingųjų karta, kuriems dėstys šileikis. jei neklystu.: )

 Neklysti neklysti, šiųmečiams bus Šileikis, bet Normantas vistiek turės seminarus, kažkiek grupių vistiek susitraumuos savo gyvenimą, nes iš po to pusmečio aš labai nuoširdžiai jo nekenčiu :) Gerai, kad priminei apie tą Šileikį, o tiems, kurie tik planuoja stot pas mus, duodu polemiką Šileikio ir Normanto: pas Šileikį už kolį gavo penketus žmonės, atsakę, kiek Seimo narių yra Seime, pas Normantą už kolio PERLAIKYMĄ gavau šešis, nors surašiau optaciją, privatų gyvenimą KT jurispr., konst. funkcijas ir kt.  daugiausia teisingą balaganą, kurį į galvas susigrūsit kitais metais - o kur dar įtampa per pačius seminarus, kad, Dieve neduok, tavęs neužklaustų! :D

Žinutė parašyta: 2010-07-05 20:46:26 | Nuoroda
aviator rašė:
grytė rašė:
aviator rašė:

Nenoriu čia pernelyg šmeižti, bet pas jį ir kartelė labai aukšta, mėgsta išsiaukštint/ užsisėst ant keleto, dėstymas nėra aiškus, nes šokinėja nuo vieno prie kito dalyko, o medžiagos Konstitucinės teisės, kitaip nei MRU, kur man kažkas gyrėsi, jog užtenka apie 200 psl. konspekto, yra labai daug: Konstitucinio teismo jurisrudencija - nutarimai, įstatymai, teorija ir pan. Man asmeniškai vien dėl Konstitucinės ir Normanto mišinio šitas semestras buvo žiaurus, sesija - taip pat :)

 kažkam normantas jaunystę sutraumavo?:D nu bet nereikia jų gąsdinti, nes man rods kas antrus metus normantas su šileikiu keičiasi, tai šiuometiniai fuksai būtų laimingųjų karta, kuriems dėstys šileikis. jei neklystu.: )

 Neklysti neklysti, šiųmečiams bus Šileikis, bet Normantas vistiek turės seminarus, kažkiek grupių vistiek susitraumuos savo gyvenimą, nes iš po to pusmečio aš labai nuoširdžiai jo nekenčiu :) Gerai, kad priminei apie tą Šileikį, o tiems, kurie tik planuoja stot pas mus, duodu polemiką Šileikio ir Normanto: pas Šileikį už kolį gavo penketus žmonės, atsakę, kiek Seimo narių yra Seime, pas Normantą už kolio PERLAIKYMĄ gavau šešis, nors surašiau optaciją, privatų gyvenimą KT jurispr., konst. funkcijas ir kt.  daugiausia teisingą balaganą, kurį į galvas susigrūsit kitais metais - o kur dar įtampa per pačius seminarus, kad, Dieve neduok, tavęs neužklaustų! :D

 na grupėms buvusioms ir būsiančioms pas normantą tikrai nepavydžiu, nes iš kiekvienos savaitės turės išbraukt po vieną dieną ruošimuisi kt ir po dar vieną dieną nervinimuisi dėl kt.:D na o pas šileikį tai galima kuo ramiausiai prabimbinėt pusė metų, nes jo seminarams ruoštis beveik nėra, ką, bet seminarai superiniai dėl to darau prielaidą, kad šiuometiniams pirmakurisiams tikrai pasisekė, nes manau kad šileikio paskaitos bus tikrai gerokai geresnės nei normanto. dar vienas pliusas, kodėl šiemet verta stoti į teisę.:D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 17:06:44 | Nuoroda

Oi tu aviator (t.y. tautvi :DD), kam gasdini vargsus fuksus, nieko ten nera nei baisaus nei neimanomo, jei tik balai nesa, tikrai nera, ko bijoti ir begti kazkur kitur ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 19:26:34 | Nuoroda
otaitau rašė:

Oi tu aviator (t.y. tautvi :DD), kam gasdini vargsus fuksus, nieko ten nera nei baisaus nei neimanomo, jei tik balai nesa, tikrai nera, ko bijoti ir begti kazkur kitur ;)

Yra yra, visi bijokit :D Kas čia toks gabus?? :D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 21:41:26 | Nuoroda

Svarstau ir aš galimybę studijuot VU teisę. Įdomu kaip šiemet su balais. :)

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą