Kultūros vadyba 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-01 18:09:09 | Nuoroda

Kas planuoja stoti šiais metais į kultūros vadybą?

Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:15:40 | Nuoroda

aš mąstau apie šią specialybę. būtų įdomu išgirsti studijuojančių nuomonę

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:03:39 | Nuoroda

Aš taip pat mėginsiu, tik ją rašiau 4 numeriu :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-19 13:45:33 | Nuoroda

Na as irgi planuoju.. Ar tiesa, kad uz muzikos mokyklos baigima ir konkursu laimejima duoda papildomu balu??  

  • Chemija / VBE 55
  • Istorija / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-06-19 18:36:47 | Nuoroda

o vis dar Kaune?:>

Žinutė parašyta: 2010-06-22 15:59:08 | Nuoroda

Taip, vis dar Kaune.

Žinutė parašyta: 2010-06-23 17:41:01 | Nuoroda

rašiau ir aš šią spec. bet būtų tikrai įdomu išgirsi studijuojančių nuomonę. kas ir kaip ten? ar pabaigus šią spec. yra galimybė įsidarbinti ir pan. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-27 17:47:21 | Nuoroda
Rajne rašė:

Na as irgi planuoju.. Ar tiesa, kad uz muzikos mokyklos baigima ir konkursu laimejima duoda papildomu balu??

 

Labai gaila, bet šiais metais jau neduoda...

 

Žinutė parašyta: 2010-06-27 23:22:52 | Nuoroda
Car0line rašė:
Rajne rašė:

Na as irgi planuoju.. Ar tiesa, kad uz muzikos mokyklos baigima ir konkursu laimejima duoda papildomu balu??

 

Labai gaila, bet šiais metais jau neduoda...

 Tikrai, kad gaila..

 

  • Chemija / VBE 55
  • Istorija / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-01 15:46:41 | Nuoroda

Sveiki :)

Norėjot studijuojančios nuomonės - klauskit. :)

Praeitais metais įstojau į šią specialybę ir dabar sėkmingai pabaigiau pirmą kursą :D

Kolkas tikrai nesigailiu, kad čia studijuoju, man patinka, įdomios paskaitos, labai įdomūs ir skirtingi žmonės susirenka :)

Fakultetas pačiame Kauno senamiesty (mm) Nuostabi aplinka :) Pati buvau iš kito miesto, bet va dabar labai smagu gyventi Kaune :)

 

Jei kas dar domina - klausit :)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 20:48:38 | Nuoroda

Labas, as kol kas esu parasiusi sia specialybe pirmu nr., o Kaune nesigaudau, tad megciau paklausti TAMSTU, KURIE GAUDOSI KAUNE :) : kokie rajonai yra arciausiai VU KHF? bo netycia galiu issinuomot buta priemiesty ir reiks su traktorium nusikasinet sniega nuo kelio kasdien po to :(

Žinutė parašyta: 2010-07-01 20:58:34 | Nuoroda
Kika rašė:

Sveiki :)

Norėjot studijuojančios nuomonės - klauskit. :)

Hey, gal zinai, kaip ten pas jus atrodo istestine siu studiju forma? Nes girdejau, kad zodis "istestines" yra labai neapibreztas - viename universitete tai tas pats, kaip neakivaizdines, kitame tai gali reiksti vakarines, ar net retas dienines paskaitas

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-03 15:08:15 | Nuoroda
ememdemz rašė:

Labas, as kol kas esu parasiusi sia specialybe pirmu nr., o Kaune nesigaudau, tad megciau paklausti TAMSTU, KURIE GAUDOSI KAUNE :) : kokie rajonai yra arciausiai VU KHF? bo netycia galiu issinuomot buta priemiesty ir reiks su traktorium nusikasinet sniega nuo kelio kasdien po to :(

 VU KHF yra senamiestyje, pačiame Kauno centre. Siūlyčiau žemėlapį pastudijuot, nes šiaip gyvenant aleksote, vilijampolėje ar žaliakalnyje, kurie irgi atrodo visai netoli fakulteto, atstumas šioks toks yra :) Iš kitos pusės, pažįstu studentų, kurie gyvena toliau ir tikrai nesiskundžia dėl atstumo. Į pagalbą studentams ateina viešasis transportas.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-03 15:09:13 | Nuoroda
ememdemz rašė:
Kika rašė:

Sveiki :)

Norėjot studijuojančios nuomonės - klauskit. :)

Hey, gal zinai, kaip ten pas jus atrodo istestine siu studiju forma? Nes girdejau, kad zodis "istestines" yra labai neapibreztas - viename universitete tai tas pats, kaip neakivaizdines, kitame tai gali reiksti vakarines, ar net retas dienines paskaitas

 Oj deja apie ištęstines studijas nieko nežinau.... Pati studidjuoju dieniniame :) O kodėl nori rinktis ištęstines?

Žinutė parašyta: 2010-07-03 15:34:15 | Nuoroda

o kokios perspektyvos baigius sia specialybe, darbo imanoma gauti?

Žinutė parašyta: 2010-07-03 15:44:18 | Nuoroda
Kika rašė:
ememdemz rašė:
Kika rašė:

Sveiki :)

Norėjot studijuojančios nuomonės - klauskit. :)

Hey, gal zinai, kaip ten pas jus atrodo istestine siu studiju forma? Nes girdejau, kad zodis "istestines" yra labai neapibreztas - viename universitete tai tas pats, kaip neakivaizdines, kitame tai gali reiksti vakarines, ar net retas dienines paskaitas

 Oj deja apie ištęstines studijas nieko nežinau.... Pati studidjuoju dieniniame :) O kodėl nori rinktis ištęstines?

 Nes man patinka letas tempas. :D Tada kazkaip smagiau gyvent. Jauciuosi atviresne kitoms pasaulio teikiamoms galimybems, hehe.

Einu studijuot Kauno zemelapius tada. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 15:56:02 | Nuoroda
negalvojantis rašė:

o kokios perspektyvos baigius sia specialybe, darbo imanoma gauti?

 VISKAS yra imanoma :D
Itariu, kad pasirodys maza naudos is tokio atsakymo, bet as tiesiog esu visiskai tuo isitikinus. :) O visokios statistikos kiek zmoniu isidarbina, kiek pagal specialybe, kiek ne - mano galva tai yra visiski niekai, jeigu zmogus turi energijos, noro, ir viziju, va. :)

O kulturos sriciu yra labaiiii daug, ir, man atrodo, mazeti nezada. :) Juk kiek yra radijo stociu, televiziju, festivaliu, teatru, muzikiniu istaigu visokiu, paciu muzikantu, kuriems reikia geru vadybininku, zurnalu ir laikrasciu redakciju... o kiek ju dar nesukurta! Va cia mes ir prisidesim prie geru dalyku kurimo.

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-05 13:38:30 | Nuoroda

labai teisingai pasakyta ememdemz

Žinutė parašyta: 2010-07-05 15:28:52 | Nuoroda

esu girdėjusi apie šitą specialybę,tik niekaip neprisiruošiu sužinoti kur ją galima rasti,tai gal pasakytumėt kur ji randasi,kad niekur knistis nereiktu :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-05 15:34:22 | Nuoroda
Ganyta rašė:

esu girdėjusi apie šitą specialybę,tik niekaip neprisiruošiu sužinoti kur ją galima rasti,tai gal pasakytumėt kur ji randasi,kad niekur knistis nereiktu :) 

 Yra VU Kauno humanitriniam fakultete, t.p. Vilniaus kolegijoj, dar atrodo Klaipedos, Zemaitijos kolegijose.. :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą