Kultūros vadyba 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-05 15:37:10 | Nuoroda

dėkui :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-08 14:25:19 | Nuoroda

Kika (ar dar kas nors nusimanantis), man idomu, kaip jum specialybiniai dalykai patinka, tokie kaip kultura ir vartojimas, kulturinis turizmas, kulturos sociologija? Ar daug juose kulturos?:D Butu visai idomu koki pavyzdi isgirst, apie kokias kulturos sritis per paskaitas daugiausiai kalbama, jeigu isvis i tai gilinamasi :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-08 15:59:46 | Nuoroda

Aš baigiau dar tik pirmą kursą, tai kolkas tūrėjau "kultūros studijų įvado" paskaitas, kuriose dėstytoja per pusmetį pateikė kultūros studijų pagrindus. Šiose paskaitose kalbėta labai įvairiom temom: muzika, kinas, televizija, mada, šou verslas, pop kultūras, estrada ir pan. Taip pat antrame pusmetyje turėjau muzikos ir teatro paskaitas, juose daugiausia kalama buvo apie muzikos/teatro pradžią, vystymasi, tobulėjimą. Visi muzikos stiliai aptarinėjami su pavydžiais, visos teatro epochos.

Tai kolkas galiu pasakyt tik tiek :)

Žinutė parašyta: 2010-07-08 16:12:32 | Nuoroda
Kika rašė:

Aš baigiau dar tik pirmą kursą, tai kolkas tūrėjau "kultūros studijų įvado" paskaitas, kuriose dėstytoja per pusmetį pateikė kultūros studijų pagrindus. Šiose paskaitose kalbėta labai įvairiom temom: muzika, kinas, televizija, mada, šou verslas, pop kultūras, estrada ir pan. Taip pat antrame pusmetyje turėjau muzikos ir teatro paskaitas, juose daugiausia kalama buvo apie muzikos/teatro pradžią, vystymasi, tobulėjimą. Visi muzikos stiliai aptarinėjami su pavydžiais, visos teatro epochos.

Tai kolkas galiu pasakyt tik tiek :)

Man ir uztenka, aciu :) Tik norejau isitikinti, kad Kulturos vadyboje yra ir kulturos, ne vien vadyba. ;D Tai manau, imu as sita specialybe..:D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-08 16:14:37 | Nuoroda

Vadybininkam mūsų universitete yra aukštosios matematikos visokios, man va kitais metais bus kultūros studijos:kinas ir audovizualinė kultūra :) Aišku mikro/makroekonomikas, informatikas reikia mokytis ir mums, tačiau kultūros studijų mūsų specialybėje yra :)

Žinutė parašyta: 2010-07-08 16:19:53 | Nuoroda

Kika, o su kokiais balais istojai, jei ne paslaptis? :) 

  • Chemija / VBE 55
  • Istorija / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-09 21:03:16 | Nuoroda

 Imsim. ;}

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-10 12:10:09 | Nuoroda

Imkit, sėkmės visiems :) Lauksim Jūsų Kaune :D

Žinutė parašyta: 2010-07-14 13:17:29 | Nuoroda

O matematikos reikia egzamino? ar tik pazymio ?

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-07-14 15:14:19 | Nuoroda

Kika, o kaip studijuojantys zmones? Ar istojo su aukstais balais? Ar verta is Vilniaus stoti ten ir mokytis? Gal geriau rinktis kurybines industrijas VGTU? Apie jas visokiu atsiliepimu teko girdeti :)

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 62
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-14 19:20:59 | Nuoroda
oceola rašė:

O matematikos reikia egzamino? ar tik pazymio ?

 egzo siaip.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-14 23:01:14 | Nuoroda
Golde rašė:

Kika, o kaip studijuojantys zmones? Ar istojo su aukstais balais? Ar verta is Vilniaus stoti ten ir mokytis? Gal geriau rinktis kurybines industrijas VGTU? Apie jas visokiu atsiliepimu teko girdeti :)

 Zmones labai ivairiapusiski, labai visi skirtingi. Kazkaip pastebejau, jog yra tokiu, kurie tikrai mora organizuotai veikti, jeims nuolat reikia veiklos ir dalyvaujantys visur yra, kiti - ramus isore, stropiai besimokantys. Na is tikro mano grupe yra labai skirtinga, visokiu zmoniu ten yra. Yra istojusiu su aukstais balais ir labai gerai besimokanciu, yra ir ne su tokiais gerais balais istojusiu. Zodziu, visokiu turim, is visos Lietuvos :)

Kurybines industrijos VGTU yra tikrai gerai :) Deja nieko placiau negaliu apie studijas ten papasakoti :)

Žinutė parašyta: 2010-07-16 00:30:04 | Nuoroda

 sveiki :) as irgi zadu stoti i sia specialybe, bet jau girdejau keleta blogu atsiliepimu, tai nebezinau, o laiko liko mazai. labiausiai mane glumina vienos merginos komentaras, kad mes gausime ne kulturos vadybos, o verslo vadybos diploma. gal kas nors zinote, ar tai tiesa? ir kodel taip yra..

Žinutė parašyta: 2010-07-16 18:56:18 | Nuoroda
liposhke rašė:

 sveiki :) as irgi zadu stoti i sia specialybe, bet jau girdejau keleta blogu atsiliepimu, tai nebezinau, o laiko liko mazai. labiausiai mane glumina vienos merginos komentaras, kad mes gausime ne kulturos vadybos, o verslo vadybos diploma. gal kas nors zinote, ar tai tiesa? ir kodel taip yra..

 http://www.aikos.smm.lt/programos.htm?m=program&a=displayItem&id=61203S123

cituoju:

Įgyjamas kvalifikacinis laipsnis: Vadybos ir verslo administravimo bakalauras
Kvalifikacinis laipsnis, suteikiamas įstojusiesiems nuo 2010 m.: Kultūros vadybos bakalauras
 

 

O papasokok, ka neigiamo girdejai.

As irgi metytis pradejau:)) Tarp sios spec. ir menotyros.

Žinutė parašyta: 2010-07-25 13:57:55 | Nuoroda

 aj, kad labai lengva istoti, kad destytojai atsainiai ziuri i sia specialybe, kad neimanoma rasti darbo po siu studiju ir pan, ir pan.. bet vis tiek stojau ir istojau :) gal kas nors dar jau zino, kad istojo i sia specialybe? butu idomu susipazinti :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:15:32 | Nuoroda

O, sveikuciai, noriu susipazint! Suzinojau, kad istojau i vf ;] Su kokiais balais jus istojot?

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-25 16:19:58 | Nuoroda

 as irgi i vf su 18.36 balu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 16:44:12 | Nuoroda

Na, mano balas tik vos vos aukstesnis - 18.6 ;] Butu idomu suzinot, kuo vardu . Ir is kokio miesto

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-25 17:05:09 | Nuoroda

 17.82 KB ir niekaip negaliu atsigauti,kad neįstojau į nemokamą ;S

Žinutė parašyta: 2010-07-25 17:17:53 | Nuoroda

Ziuriu, pakiles balas stipriai siemet. Butu idomu pamatyt, koks buvo maziausias i finansuojama... Nes pernai tai 16.46, berods, buvo...

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą