IESKAU KAMBARIOKES
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-09 14:10:09 | Nuoroda

ieskau kambariokes Klaipedoje netoli kur nors prie KU Socialiniu mokslu fakulteto 

Žinutė parašyta: 2010-08-09 14:11:32 | Nuoroda
sandoriete13 rašė:

ieskau kambariokes Klaipedoje netoli kur nors prie KU Socialiniu mokslu fakulteto 

 ps. kartu nuomotis buta

Žinutė parašyta: 2010-08-09 21:24:17 | Nuoroda
Ingridutea rašė:

 Sveikuciai,ieskau KLAIPEDOJE issinomuoti kokio nebrangaus,tvarkingo kambario ar butuko,ir dar butu labai fainai kad prisijungtu kokia panele Esu paprasta,tvarkinga,komunikabili ir draugiska.nelabai megstanti klubus,seliojimus ar panasiai,o labiau megstu pabuti ramioje vietoje su gera kompanija esu ramus,bet ne per daug ramus zmogutis 

 Labuka,dar reikia kambariokes?

Žinutė parašyta: 2010-08-12 19:37:26 | Nuoroda

sveiki,istojau i vgtu .ieskau kambariokes nuomotis buta vilniuje...galetume gyventi 4 ,3 ar 2.parasykit man arba i skype Graya99.lauksiu

Žinutė parašyta: 2010-08-13 23:12:07 | Nuoroda

Esu KMU pirmkursis, negavau barako. Gal yra zmoniu, esanciu panasioje situacijoje ir noretu nuomotis buta kartu? (geriausias variantas - kmu studentai)

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-08-15 20:41:11 | Nuoroda

Esu KMU farmacijos fakulteto pirmakurse, negavau bendrabučio, tai dabar ieškau kambariokes.jeigu kam reikia rašykit ;) butu gerai iš KMU farmacijos fakulteto

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą