Motyvacinis testas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-09 18:14:27 | Nuoroda

Kažkur buvo tokia tema, rodos, bet sorry neradau.

Kažkas sakė užsiregistruot lamabpo.lt ir viskas paaiškės, bet man vistiek kyla klausimų. Ten reikia praeiti ir pokalbį ir testą? Maždaug tikrins ar tu tikrai nori būti pedagogu?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-09 19:53:32 | Nuoroda

Na kiek skelbia, tai taip. Bus pokalbis ir raštu užduotis, o detaliau nieko nėra skelbiama ;/

 

Žinutė parašyta: 2010-06-09 21:04:00 | Nuoroda

net nezinau kur registruotis...

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-09 22:50:10 | Nuoroda

Taigi kai teiki prašymą per www.lamabpo.lt bendrąjį priėmimą tada įrašai specialybę, kurį pedogiginės pakraipos ir tada gaunasi esi užsiregistravęs tam testui. Visą informaciją kur atvykti gausi vėliau. Testas bus laikomas birželio pabaigoje.

 

čia gal kiek padės esanti informacija

www.vpu.lt/priemimo_komisija/Page.aspx?pageID=3512

 

Aš pats ketinu ji laikyti kaip atsarginį variantą, kad išlaikysiu net nesitikiu, bet geriau vis tiek pamėginti, kad galima buvo pretenduoti į vf vietą ;]

Žinutė parašyta: 2010-06-09 22:51:59 | Nuoroda

Kiek supratau pokalbį bus psichologas. Manau jis gali iš kūno kalbos suprast, kad meluoju. Nes padagoge, gink Dieve, nebūsiu, čia man irgi toks atsarginis variantas.. :) hm.

Žinutė parašyta: 2010-06-09 23:02:15 | Nuoroda

kai uzsiregistruoji visus pageidavimus,skiltije gali pasirinkt data kada motyvacini nori laikit jei jo eislaikisi gausi 0 balu bet pretenduosi i vf vieta, o jei nelaikisi taj tik mokamai :)

  • Biologija / VBE 27
  • Istorija / VBE 51
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 5
  • Matematika / VBE 9
Žinutė parašyta: 2010-06-09 23:16:41 | Nuoroda
  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-10 22:29:13 | Nuoroda

Lietuvaite, kaip ruošiesi tam pokalbiui su psichologų, gal kokių dirbtinių minčių ketini iškalt, jeigu maždaug paklaustų kodėl nori dirbti ir pan : ) 

Na dzin, visgi geriau mėginti nieko nemėginti.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-11 12:06:32 | Nuoroda

mastau ka daryt :/ bijau as to testo kaip velnias kryziaus... 

Žinutė parašyta: 2010-06-12 13:18:36 | Nuoroda
Tomis rašė:

Lietuvaite, kaip ruošiesi tam pokalbiui su psichologų, gal kokių dirbtinių minčių ketini iškalt, jeigu maždaug paklaustų kodėl nori dirbti ir pan : ) 

Na dzin, visgi geriau mėginti nieko nemėginti.

 o aš va būtent nusprendžiau kad nebeisiu jo, man čia buvo atsarginis vatiantas, bet tikiuosi jo neprireiks...

Žinutė parašyta: 2010-06-12 19:41:04 | Nuoroda

Man nėra galimybės pasirinkti, kad motyvacinį testą rašyčiau Vilniuje. Ar tai reiškia, kad Vilniuje nebėra vietų laikyti tą testą ??

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-13 20:46:00 | Nuoroda

oba ;D tiek daug norinčiųjų jau užsiregistravo...

Gal gi laikykime tai yra sistemos klaida, gal dar leis.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-13 20:58:21 | Nuoroda

rimtai,bandziau ziuret ir oplia... gerai nesijausiu kalta kad nedrisau,tiesiog neturejau kur,nes viskas buvo uzimta :D 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-13 21:11:20 | Nuoroda

Reiškia daug kas pasirinko kaip atsarginį variantą šitą pakraipą;)

Žinutė parašyta: 2010-06-13 21:35:46 | Nuoroda

as visai neturiu suvokimo koks bus motyvacinis testas rastu... Idomu ar lengvas ar sunkus?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-13 21:51:58 | Nuoroda

Bus visiems tik tris vienodi klausimai.

Ir per juos atsakant turėsi atskleist savo, kodėl tu nori studijuoti pedagogiką..

 

Kažkur forume buvo nuostatos, motyvacinio rašto darbo, įmestos, pasieškok.

Žinutė parašyta: 2010-06-13 22:32:31 | Nuoroda

tik 3 klausimai ir viskas?  

Žinutė parašyta: 2010-06-13 23:19:22 | Nuoroda

as norejau  paklausti, gal kas is jusu zino, pas mane yra tokia situacija, isiregistravau i LAMA BPO ir man atejo pranesimas  kad vyks testas rastu ir pokalbis.Parasyta laikas,data, tada VPU, ir adresas .Bet atejo kita zinute  i el.pasta. (Informuojame, kad Jūs esate užsiregistravęs(-usi) LAMA BPO informacinėje sistemoje, bet Jūsų prašymas nėra užbaigtas: nepasirinkote stojamųjų egzaminų ir/ar testų vietos bei datos.) taip ir nesuprantu ko is manes reikalauja;///

Žinutė parašyta: 2010-06-14 16:24:00 | Nuoroda

Sveikuciai,

As labai noriu paklausti gal kas zinot nes as jau nieko nebesuprantu vieni sako vienaip kiti kitais,taigi as taip pat stoju i socialine pedagogika bet neakivaizdiniu ir vnf tai man ta motyvacini testa reikia laikyti ar neprivaloma? universitet skambinau i informacija o jie nieko nez,paskambinom dar kar tai sako reikia,o Lietuvos Ryte perskaiciau 2010-06-11 sako kad jei nelaikai tai gali i mokamas studijas stoti,bukit geri padekit.Nes man jei neprivaloma laikyti keliauti 3000km butu apsurdas.Aciu uz pagalba

Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:36:27 | Nuoroda
Emdute rašė:

Sveikuciai,

As labai noriu paklausti gal kas zinot nes as jau nieko nebesuprantu vieni sako vienaip kiti kitais,taigi as taip pat stoju i socialine pedagogika bet neakivaizdiniu ir vnf tai man ta motyvacini testa reikia laikyti ar neprivaloma? universitet skambinau i informacija o jie nieko nez,paskambinom dar kar tai sako reikia,o Lietuvos Ryte perskaiciau 2010-06-11 sako kad jei nelaikai tai gali i mokamas studijas stoti,bukit geri padekit.Nes man jei neprivaloma laikyti keliauti 3000km butu apsurdas.Aciu uz pagalba

 Motyvacinį testą reikia laikyti tik tiems, kurie nori pretenduoti į VF vietą. Jeigu tu stosi į VNF, tada gali nelaikyti testo =)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą