Motyvacinis testas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:41:24 | Nuoroda
Justė, rašė:

rimtai,bandziau ziuret ir oplia... gerai nesijausiu kalta kad nedrisau,tiesiog neturejau kur,nes viskas buvo uzimta :D 

 Ten kažkokia klaida man rodos. Man iš pradžių nebuvo galimybės pasirinkti, kad testą laikyčiau Vilniuje, bet paskui pažiūrėjau dar kartą ir ta galimybė atsirado =D Be to  prieš tai rašiau į lamabpo emailą ir man atrašė, kad tikrai galiu pasirinkti norimą vietą, kur laikysiu testą.. Dar turi laiko užsiregistruoti, nebijok =))

Žinutė parašyta: 2010-06-15 01:55:18 | Nuoroda

tai geros naujienos,ACIU LABAI  uz informaccija,labai pradziuginai :)

Žinutė parašyta: 2010-06-16 13:06:47 | Nuoroda

 Man irgoi gresia motivacinis testas o kas bus jeigu as nenueisiu i ji? 

Žinutė parašyta: 2010-06-16 14:48:08 | Nuoroda

jei neisi laikyti motyvacinio testo,nepretenduosi  i valstybes finansuojama vieta. Gali nelaikyti,bet studijuoti savo lesomis:)

Žinutė parašyta: 2010-06-16 15:43:39 | Nuoroda

Sveiki :)

Jei aš pasirinkau kelias pedagogines specialybes tai užtenka motyvacinį testą laikyti 1 kartą ar reikia tiek kartų kiek specialybių pasirinkau? :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-17 16:31:01 | Nuoroda

Ar tiesa, kad jau nebegalima registruotis motyvaciniam testui?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-17 16:31:19 | Nuoroda
Celica rašė:

Sveiki :)

Jei aš pasirinkau kelias pedagogines specialybes tai užtenka motyvacinį testą laikyti 1 kartą ar reikia tiek kartų kiek specialybių pasirinkau? :)

 Manau, kad vieno užtenka :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-17 16:51:36 | Nuoroda
Margaritta rašė:

Ar tiesa, kad jau nebegalima registruotis motyvaciniam testui?

tiesa,buciau atejus pazet veliau,buciau uzsireginus,jeigu atsiustu i email... blemba

Žinutė parašyta: 2010-06-17 22:26:52 | Nuoroda

As taip pat pasiemiau pedagogo profesija atsargai, na bet kaip zadat argumentuot, kodel butent sita profesija? Kodel "norite" buti mokytojais?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-17 23:14:17 | Nuoroda
Justė, rašė:
Margaritta rašė:

Ar tiesa, kad jau nebegalima registruotis motyvaciniam testui?

tiesa,buciau atejus pazet veliau,buciau uzsireginus,jeigu atsiustu i email... blemba

 Dar manau galima, registruokis.

Žinutė parašyta: 2010-06-17 23:26:21 | Nuoroda

Dar galima registruotis, šiandien į el.paštą atėjo laiškas, kad registracija pratesiama iki birželio 21 dienos.

Žinutė parašyta: 2010-06-18 13:47:02 | Nuoroda

Sveiki,

Gal galit papasakoti kas gi ten tokio buvo motyvaciniame teste? klausimai 3? is kur tiek? o pokalbis?

Žinutė parašyta: 2010-06-18 14:25:41 | Nuoroda

Nestresuokit, viskas ten labai paprasta, niekam aš nesiruošiau, nes paprasčiausiai nėr kam. Paklausia,kodėl renkies šią profesiją, kas tave prie to traukia, kokie tavo ateities tikslai...na negausite nieko nieko ,kas jus sužlugdys ar užvartys. Apmąstykite,ką atsakysite, parodykite savo motyvaciją. Aišku, jei jos nėra,bus sunkiau, pasitelkite kūrybingumą tada:) Na aišku,jei pradėsit pompastiškai" mano svajonė skleisti šviesą, ugdyti Lietuvos ateitį,pašvęsti savo gyvenimą pedagogikai...." -gali kilti įtarimas :DDDD. Pokalbyje tau maloniai šypsos, aura gera....Viskas bus gerai,žmogiukai:)

 

p.s. čia toks asmeninis patarimas..atsiminkit,kad einate į pokalbį, žadate tapti pedagogais, tai ir apsirenkite deramai,tvarkingai, neateikite kaip į pležą...nes teko ir tokių prisižiūrėt:) Na,žinoma, čia kiekvieno asmeninis reikalas, tiesiog aš taip pamaniau...:) sėkmės

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:36:03 | Nuoroda

Dėkui ;)) nestresuoju, tiesiog įdomu ;)) turiu 5 priežastis kodėl noriu būti pedagoge..manot užteks ;DD o per pokalbį viską tą patį gali pasakyti, ką parašei? ;))

Žinutė parašyta: 2010-06-19 17:16:41 | Nuoroda

tiems, kas jau buvo laikyti motyvacinio:

 

kaip surasti auditoriją, kurioje reiks laikyti? mano cr302. Atėjus į univerą kažkas nukreipia ar kaip?

Žinutė parašyta: 2010-06-19 19:01:50 | Nuoroda

o kur galima bus rast rezultatus? 

Žinutė parašyta: 2010-06-19 19:14:47 | Nuoroda

 Cr305 reiskia, kad tavo kabineto, atsakinejimo patalpos numeris yra 305 kabinetas. Tai yra 3 aukstas, bet  siaip yra nurodymai, kur eiti , priklijuoti lapai su rodyklemis, blogiausiu atveju paklausk ko nors. O del rezultatu , jie bus paskelbti lamabpo, jusu prasyme, kai prisijungsite paspauskite egzaminai ir ten bus nurodytas rezultatas, bent jau man, as laikiau vakar si testa, tai siandien jau yra. 

Žinutė parašyta: 2010-06-19 19:26:39 | Nuoroda

Turi būti ant auditorijos durų iškabinti sarašai, ieškok savo vardelio ten...Na ,manau,kad panašiai ir klausinės visų...Pamatysit,viskas bus labai lengva.ypač jei va stengiesi...nes atėjo daugybė tokų,kurie net nelabai gaudės aplinkoj ir patys nelabai žino ko nori (bent man taip atrodė:) ) bet ir jiems viskas puikiai pavyko...aš manau,kad visų klausia panašiai..manęs klausė, kodėl renkuosi, kaip sekės mokslai, ką man reiškia bendravimas, kaip įsivaizduoji ateitį...Na, nieko neprikūriau,manau viskas bus liux. Čia nėra ką lyginti su egzaminais...būkite savimi:) sėkmės

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-06-19 20:12:52 | Nuoroda
koks? rašė:

 Cr305 reiskia, kad tavo kabineto, atsakinejimo patalpos numeris yra 305 kabinetas. Tai yra 3 aukstas, bet  siaip yra nurodymai, kur eiti , priklijuoti lapai su rodyklemis, blogiausiu atveju paklausk ko nors. O del rezultatu , jie bus paskelbti lamabpo, jusu prasyme, kai prisijungsite paspauskite egzaminai ir ten bus nurodytas rezultatas, bent jau man, as laikiau vakar si testa, tai siandien jau yra. 

 ir kiek gavai?

Žinutė parašyta: 2010-06-19 20:32:06 | Nuoroda

o jei as noriu i VDU istorija,man reikia ta motyvacijos testa laikyt???

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą