Motyvacinis testas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-19 22:34:51 | Nuoroda
koks? rašė:

 Cr305 reiskia, kad tavo kabineto, atsakinejimo patalpos numeris yra 305 kabinetas. Tai yra 3 aukstas, bet  siaip yra nurodymai, kur eiti , priklijuoti lapai su rodyklemis, blogiausiu atveju paklausk ko nors. O del rezultatu , jie bus paskelbti lamabpo, jusu prasyme, kai prisijungsite paspauskite egzaminai ir ten bus nurodytas rezultatas, bent jau man, as laikiau vakar si testa, tai siandien jau yra. 

 Kur laikei? Aš vakar Klaipėdoj laikiau ir man vis dar nėra

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-06-19 23:17:24 | Nuoroda

Na as laikysiu jau pirmadieni, Kaune 26 auditorija, siek tiek baisoka, nes bijau, kad galiu susivelt :)

Žinutė parašyta: 2010-06-20 09:21:06 | Nuoroda
Povilas.V rašė:
koks? rašė:

 Cr305 reiskia, kad tavo kabineto, atsakinejimo patalpos numeris yra 305 kabinetas. Tai yra 3 aukstas, bet  siaip yra nurodymai, kur eiti , priklijuoti lapai su rodyklemis, blogiausiu atveju paklausk ko nors. O del rezultatu , jie bus paskelbti lamabpo, jusu prasyme, kai prisijungsite paspauskite egzaminai ir ten bus nurodytas rezultatas, bent jau man, as laikiau vakar si testa, tai siandien jau yra. 

As tai Vilniuje. Gal tiesiog nepastebejai, kai paspaudi egzaminai, tau nurodomas motyvacinis testas ir ten parasyta laikyta o prie sio zodzio balas 0 ,1 arba 2

 Kur laikei? Aš vakar Klaipėdoj laikiau ir man vis dar nėra

 

Žinutė parašyta: 2010-06-20 09:21:57 | Nuoroda
justelyte rašė:
koks? rašė:

 Cr305 reiskia, kad tavo kabineto, atsakinejimo patalpos numeris yra 305 kabinetas. Tai yra 3 aukstas, bet  siaip yra nurodymai, kur eiti , priklijuoti lapai su rodyklemis, blogiausiu atveju paklausk ko nors. O del rezultatu , jie bus paskelbti lamabpo, jusu prasyme, kai prisijungsite paspauskite egzaminai ir ten bus nurodytas rezultatas, bent jau man, as laikiau vakar si testa, tai siandien jau yra. 

Gavau 2

 ir kiek gavai?

 

Žinutė parašyta: 2010-06-20 11:55:07 | Nuoroda
koks? rašė:
justelyte rašė:
koks? rašė:

 Cr305 reiskia, kad tavo kabineto, atsakinejimo patalpos numeris yra 305 kabinetas. Tai yra 3 aukstas, bet  siaip yra nurodymai, kur eiti , priklijuoti lapai su rodyklemis, blogiausiu atveju paklausk ko nors. O del rezultatu , jie bus paskelbti lamabpo, jusu prasyme, kai prisijungsite paspauskite egzaminai ir ten bus nurodytas rezultatas, bent jau man, as laikiau vakar si testa, tai siandien jau yra. 

Gavau 2

 ir kiek gavai?

 neisivaziduoju,kaip imanoma gauti 2,reiskia nei kiek tu netinki tam darbui

 

Žinutė parašyta: 2010-06-20 12:01:37 | Nuoroda
lietuvaite77 rašė:
koks? rašė:
justelyte rašė:
koks? rašė:

 Cr305 reiskia, kad tavo kabineto, atsakinejimo patalpos numeris yra 305 kabinetas. Tai yra 3 aukstas, bet  siaip yra nurodymai, kur eiti , priklijuoti lapai su rodyklemis, blogiausiu atveju paklausk ko nors. O del rezultatu , jie bus paskelbti lamabpo, jusu prasyme, kai prisijungsite paspauskite egzaminai ir ten bus nurodytas rezultatas, bent jau man, as laikiau vakar si testa, tai siandien jau yra. 

Gavau 2

 ir kiek gavai?

 neisivaziduoju,kaip imanoma gauti 2,reiskia nei kiek tu netinki tam darbui

 

 Na šiaip 2 yra didžiausias balas, aš tiek pat gavau :) kartais atrodo, jog kai kurie tiesiog nesidomi tuo, ką daro...

Žinutė parašyta: 2010-06-20 12:04:50 | Nuoroda

Geras as irgi gavau 2 x))

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-20 12:07:40 | Nuoroda

didziausias yra 3... 

Žinutė parašyta: 2010-06-20 12:26:12 | Nuoroda

Keista., as kai ziurejau tai 2 regis didziausias. O tai tu 3 gavai?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-20 13:07:01 | Nuoroda

nebuvau as ten,bet skaiciau kad 3 didziausias... 

Žinutė parašyta: 2010-06-20 14:58:21 | Nuoroda
Justė, rašė:

nebuvau as ten,bet skaiciau kad 3 didziausias... 

 Apsirikai, tikrai 2 yra didžiausias, taip parašyta :)

Žinutė parašyta: 2010-06-20 15:39:52 | Nuoroda
Justė, rašė:

nebuvau as ten,bet skaiciau kad 3 didziausias... 

 kur skaitei? jei gali numesk linka:) nes man jau siandien turejo pareit rezultatai, nezinau kur ju ieskot, bet lamabpo paspaudus ant egzaminai rodo "Motyvacinis testas (raštu ir pokalbis) [3]5
(yra žiniaraštis)" sitaip...kaip suprast?

Žinutė parašyta: 2010-06-20 15:43:14 | Nuoroda

Kai prisijungi i LAMA ir ten kur tavo prasimas zemiau bus parasytas motivacinis testas ir tos eilutes gale bus tavo testo ivertinimas

Žinutė parašyta: 2010-06-20 15:48:23 | Nuoroda
Jule rašė:

Kai prisijungi i LAMA ir ten kur tavo prasimas zemiau bus parasytas motivacinis testas ir tos eilutes gale bus tavo testo ivertinimas

 ale tikrai, net nepastebejau:D aciu:)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-20 15:57:13 | Nuoroda

seniai kazkur ziurejau,nebepamenu kur,bet kazkaip tas 3 istrigo... 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-20 16:02:16 | Nuoroda

arba ma vel vaidenasi...

nebesuprantu... 

Žinutė parašyta: 2010-06-20 16:47:11 | Nuoroda

Štai: "Numatoma parinkti tokius komisijos narius, kurie žinotų, kas vyksta mokyklose“, – sakė N.Putinaitė. Laikiusieji motyvacinį testą bus vertinami 0, 1 arba 2 balais. „Gautas įvertinimas bus pridėtas prie stojamojo balo, kurio maksimalus dydis gali būti 20“, – sakė viceministrė ir pridūrė, kad tai reiškia, jog per motyvacinį testą 2 balais įvertintas asmuo galėtų būti beveik užtikrintas, kad įstos į pasirinktą pedagogo specialybę."

Žinutė parašyta: 2010-06-20 19:32:23 | Nuoroda

Nu blemba, pas mane vis dar nėra. Tuščia ties ta vieta, kur įvertinimas turi būt. Bet labai nėr ko pergyvent, pedagoginę specialybę tik  7tu numeriu rašiau, ale vis tiek įdomu.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-06-20 20:14:33 | Nuoroda

Pas mane irgi dar niek ner, nors per 48 valandas turejo gi rezultatai pareit:D 

Žinutė parašyta: 2010-06-20 20:40:56 | Nuoroda

o man  sake,kad atsiras tik 23diena,po to kai visi islaikys:)

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą