Ar esat patenkinti savo tobulėjimu?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:27:07 | Nuoroda

Kaip pasikeitė/pasikeis jūsų gyvenimas įstojus į universitetą? Ar esat patenkinti savo tobulėjimu? Ar dažnai sau prižadat mokytis rytoj ir tai įvykdot/neįvykdot? :)

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2010-06-12 16:59:24 | Nuoroda

Bent jau as esu labai patenkintas tuo, kur istojau ir tuo, kaip sakasi :D. Tobuleti, manau, kiekvienas tobuleja, kuris mokosi/studijuoja, o ne bando "pralisti". Svarbiausia tureti tiksla ;)

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-14 12:38:46 | Nuoroda

dziaugiuosi tobulejimuu, buti labiau savarankiskiems nuo tevu, bet ir bijau artejanciu studiju :D o jei nepasiseks, ar bus blogi kursiokai,..... 

Žinutė parašyta: 2010-06-16 18:36:33 | Nuoroda

 ko mažiausiai reikia bijot tai blogų kursiokų, na nes dauguma juk bus tokių, kurie bus žali, savim nepasitikintys naujoj aplinkoj, na kaip dauguma pirmakursių, nu ir tai jus vienys ir savaime rasit bendrą kalbą.: ) na o jei ir pasitaikys taip neįtikėtinai, kad ims visas kursas ir susidės iš blogų kursiokų, na tai vistiek atsiras tam tikras ratas žmonių, kuriuos ilgainiui galėsi vadinti draugais. dėl šito tai viskas tikrai bus tvarkoj.: )

o dėl tobulėjimo, tai kai pagalvoju, kokia žalia ir nieko nesuprantanti aš buvau šitoj srity, kurią studijuoju ir kiek dabar žinau, na tai net lyginti nereikia. kai prisimenu save pirmom rugsėjo savaitėm, tai net juokas ima.:D ai o žinoma ir tas pokytis dėl savarankiko gyvenimo yra pakankamai pastebimas.kai buvau tokia šiokia mamyčiukė, o va dabar jau visasi kas kita.: )

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą