Filosofija VU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-11 11:30:25 | Nuoroda

Gal yra planuojančių šiais metais bandyti stoti į VU filosofiją?

Žinutė parašyta: 2010-06-11 20:35:30 | Nuoroda

 Ateik į VDU (;

Žinutė parašyta: 2010-06-13 18:50:02 | Nuoroda

O tu tada ateisi į VU ?

Žinutė parašyta: 2010-06-13 21:14:22 | Nuoroda

Nueik į Egzaminai 2010 ir bus tema ir kas ten stoja.

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-06-14 12:21:05 | Nuoroda

Ačiū

Žinutė parašyta: 2010-06-20 13:06:39 | Nuoroda

 Jau į VU kažkodėl tai man mažiausiai norisi ;D

Žinutė parašyta: 2010-06-20 13:22:58 | Nuoroda

neisivaizduoju ka galima dirbti pagal specialybe baigus filosofija

Žinutė parašyta: 2010-06-21 19:55:29 | Nuoroda

Ką galima dirbti? Galima sakyti beveik viską (: 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-21 20:09:48 | Nuoroda

Na, paieškojus informacijos internete, iš tikrųjų atrodo, kad filosofai gali dirbti beveik visur, tačiau man įdomu, kokį darbą jie ten atlieka? Nenoriu kalbėti ironiškai, bet juk jie ten nefilosofuoja? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-21 20:34:42 | Nuoroda

Jūs manot, kad filosofas tai kažkoks durnius, kuris moka tik postringauti ir žongliruoti gražiomis frazėmis.. Svarbu yra įžvalga, loginis mąstymas, kritinis mąstymas, pastabumas, įvairių kritikų žinios ir panašūs dalykai. Štai, baigęs filosofiją gali juk keliauti kažkur toliau - magistras, doktorantūra.. Jau veikti tikrai yra ką. Teko girdėti vieno dėstytojo patirtį,kuris dirbo reklamos agentūroje ne vienoje, kaip puikiai tos žinios pravertė, pasirodo patys darbuotojai jų pristigę buvo. Dažniausiai visi galvoja, kad tik etikos mokytojo arba dėstytojo darbas šviečiasi baigus filosofiją, daugiau nieko. Viskas priklauso nuo paties žmogaus, kur ir ko jis nori, ką jis gali, kuo domisi, ten save ir "įkiš". Visiems mokykloje prikemša kažkokią nuostatą, kad būtinai reikia eiti į universitetą, o jį pabaigus kažkuo būti. Juk bakalauru viskas nesibaigia, per tą laiką tikrai supranti, ką nori veikti, ten save ir nukreipi. (: 

Žinutė parašyta: 2010-06-21 20:37:33 | Nuoroda

dar galima papildyti bedarbiu gretas :))

Žinutė parašyta: 2010-06-21 20:40:19 | Nuoroda

o tokiu briedu kaip tu parasei daznai pasakoja universitetuose suinteresuoti pritraukti zmoniu i bevertes studijas :))

Žinutė parašyta: 2010-06-21 21:08:01 | Nuoroda

 Paisto, bet nei vienas dar nenumiro iš bado baigęs filosofiją ;) Svarbu kažką galvoj turėt, ne tik ant popieriaus.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-06-21 21:16:28 | Nuoroda
Rent boy rašė:

o tokiu briedu kaip tu parasei daznai pasakoja universitetuose suinteresuoti pritraukti zmoniu i bevertes studijas :))

 Nenusimanančios minios nuomonė - viena iš keturių nemokšiškumo priežasčių (Roger'is Bacon'as) (:

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-21 21:37:43 | Nuoroda

Rent boy, pasizvalgiau truputuka po tavo profili, nes labai magejo suzinot, kur pats stosi. Zinai, labai juokas sueme, kai pamaciau, kad tas, kuris turi drasos (ar kvailumo) vadinti seniausias studijas bevertem, pats svajoja apie verslo vadyba kolegijoje. Pries pasakodamas cia apie tai, kaip filosofams gresia stovet darbo birzoj, susimastyk, ar pats ten greiciau neatsistosi.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-26 00:03:08 | Nuoroda

 Masės nepripažįsta elito. Todėl visuomenė Lietuvoje tokia papuvusi... (José Ortega y Gasset)

Žinutė parašyta: 2010-06-28 10:15:31 | Nuoroda

Sveiki, turbūt bandysiu čia įstot kitais metais. Todėl laukit manęs, aš ateisiu. ;)

Esu kitoks nei visi, dažnai galvą suku dėl dalykų, kurie kitiems atrodo tikrai kvaili. O ir jausmas toks, kad galėčiau mokytis ir studijuoti beveik viską, bet tada labai sunku pasirinkti tą siauresnę sritį, todėl ir žadu rinktis filosofiją.

Kaip ten pojūčiai jau studijuojančių ?

Kodėl būsimi studentai renkatės būtent filosofiją ?

Labai jau įdomu man tai ... :)

Ai, vos nepamiršau, koks esminis skirtumas tarp filosofijos VU ir VDU ?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-28 17:39:59 | Nuoroda

O studijuojant filosofiją, ar daug gilinamasi į religiją? Esu netikintis, todel religijos mokymasis man reiškia laiko švaistymą..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-28 17:53:16 | Nuoroda

Manau kad žmogus turi stoti ten kur jis nori ir studijuoti tuos dalykus kurie ji domina.Kokia prasme stot i vadyba ar kt ir po to visa gyvenima grauztis kad nestojai kur norejai.

Žinutė parašyta: 2010-06-28 18:39:39 | Nuoroda
kodel rašė:

O studijuojant filosofiją, ar daug gilinamasi į religiją? Esu netikintis, todel religijos mokymasis man reiškia laiko švaistymą..

 Manau,ne.Nors yra tokie krikščioniško požiūrio egzistensialitai kaip Antanas Maceina,Juozas Grinius, G,Marcelis ir kt. Ir tikrai nemanau,kad būsit supažindinami tik su ateistinio požiūrio atstovais. Nors,mano nuomone, taip tik geriau-atsirenki kas tinka,o kas ne.Aišku,kartais sunku ir erzina,nes kankiniesi skaitydama tai,kas ne prie širdies ( su tikinčiaisiais kaip ir tu taipogi diskutuočiau), bet kartais ką nors įdomaus įmanoma ir jų tekstuose bei įžvalgose surast... Bet kuriuo atveju daug geriau,kai atmeti kriščionišką požiūrį į jį įsigilinęs  ir bent truputį pasidomėjęs tuo,nei "tiesiog", "aš netikiu" , todėl iškart to atsisakau ir leidžiuosi į diskusiją su kitaip manančiais, nors ir neturiu svarių argumentų tam pagrįsti...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą