VPU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-12 21:43:46 | Nuoroda
lintu13 rašė:
Nutella rašė:
lintu13 rašė:

Čia su tuo motyvaciniu bus kaip su įskaita mokykloje - tai tik nereikalingas formalumas, kurį pereina kiekvienas. Patikėkit, sunku nebus, nes į tą vpu stoja dažniausiai kaip į atsarginį variantą, jei čia labai į tą motyvacinį rimtai žiūrėtų, vpu nebeliktų studentų :P

 Pritariu :) juk pats VPU buvo prieš šitą testą..

 Nu tai aišku, nes bijo,kad nebebus po to testo ko mokyt. Nū, visi stosį kolegijaas vietoj vpu

 manai? o i mokama tarkim,nes jei nelaikai tai i mokama gali eit... kazi priimtu su minimaliais balais?

Žinutė parašyta: 2010-06-12 23:29:28 | Nuoroda

Bandysiu ir aš stoti į VPU. Bijau motyvacinio testo, bet guodžia tai, kad net gavus nulinį įvertinimą galima bus pretenduoti į VF vietą. Tai sėkmės visiems, kas laikys tą motyvacinį =) Meluokit ir neraudonuokit =D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-13 09:38:57 | Nuoroda
justy rašė:

Bandysiu ir aš stoti į VPU. Bijau motyvacinio testo, bet guodžia tai, kad net gavus nulinį įvertinimą galima bus pretenduoti į VF vietą. Tai sėkmės visiems, kas laikys tą motyvacinį =) Meluokit ir neraudonuokit =D

 o i ka tu stosi?:]

Žinutė parašyta: 2010-06-13 11:54:50 | Nuoroda
Justė, rašė:
justy rašė:

Bandysiu ir aš stoti į VPU. Bijau motyvacinio testo, bet guodžia tai, kad net gavus nulinį įvertinimą galima bus pretenduoti į VF vietą. Tai sėkmės visiems, kas laikys tą motyvacinį =) Meluokit ir neraudonuokit =D

 o i ka tu stosi?:]

 Norėčiau įstoti į muzikos pedagogiką. Tik ten dar stojamieji egzaminai bus, tai nežinau ar pasiseks. O kurią tu dieną laikysi testą?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-13 16:55:41 | Nuoroda
justy rašė:
Justė, rašė:
justy rašė:

Bandysiu ir aš stoti į VPU. Bijau motyvacinio testo, bet guodžia tai, kad net gavus nulinį įvertinimą galima bus pretenduoti į VF vietą. Tai sėkmės visiems, kas laikys tą motyvacinį =) Meluokit ir neraudonuokit =D

 o i ka tu stosi?:]

 Norėčiau įstoti į muzikos pedagogiką. Tik ten dar stojamieji egzaminai bus, tai nežinau ar pasiseks. O kurią tu dieną laikysi testą?

 neuzsirasiau as jam dar :D ziauriai bijau,jauciu nuleisiu rankas :/

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:07:19 | Nuoroda

o tai i ikimokyklini ir priešmokyklini ugdyma niekas nestosit? :D  

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:24:27 | Nuoroda
Justė, rašė:
justy rašė:
Justė, rašė:
justy rašė:

Bandysiu ir aš stoti į VPU. Bijau motyvacinio testo, bet guodžia tai, kad net gavus nulinį įvertinimą galima bus pretenduoti į VF vietą. Tai sėkmės visiems, kas laikys tą motyvacinį =) Meluokit ir neraudonuokit =D

 o i ka tu stosi?:]

 Norėčiau įstoti į muzikos pedagogiką. Tik ten dar stojamieji egzaminai bus, tai nežinau ar pasiseks. O kurią tu dieną laikysi testą?

 neuzsirasiau as jam dar :D ziauriai bijau,jauciu nuleisiu rankas :/

 Su tokiu požiūriu nieko gyvenime nepasieksi. Per seminarus reikia kalbėti prieš šimto žmonių auditoriją, jei tu bijai prieš du žmogelius akimis pamirkčiot, tai kas tada bus? Žodžiu, čia ne mano reikalas, bet tu tada arba bandyk išmokti nugalėti savo baimes, arba nestok.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-06-14 16:02:45 | Nuoroda
Justė, rašė:
justy rašė:
Justė, rašė:
justy rašė:

Bandysiu ir aš stoti į VPU. Bijau motyvacinio testo, bet guodžia tai, kad net gavus nulinį įvertinimą galima bus pretenduoti į VF vietą. Tai sėkmės visiems, kas laikys tą motyvacinį =) Meluokit ir neraudonuokit =D

 o i ka tu stosi?:]

 Norėčiau įstoti į muzikos pedagogiką. Tik ten dar stojamieji egzaminai bus, tai nežinau ar pasiseks. O kurią tu dieną laikysi testą?

 neuzsirasiau as jam dar :D ziauriai bijau,jauciu nuleisiu rankas :/

 sveiki :) Kadangi pati studijuoju pedagoginę specialybę, susidomėjau tais testais ir pasiskaičiau jūsų pokalbį ir...pakraupau.

Na žinot, nesuprantu tokių žmonių, nestot į norimą specialybę, nes bijai kažkokio,ne tiek ir reikšmingo, testuko??? Kur tavęs klausys ir vertins tik du žmonės??? Iš kurio gavus apvalų nulį vis dar gali įstot???

Nenoriu nieko įžeist, bet, jeigu taip mąstot,  geriau ir nestokit, nereikia visuomenei tokių mokytojų, be ryžto, bijančių kalbėti prieš du žmones( kaip jūs kalbėsit prieš auditorijas???), nepasitikinčių savo jėgom, nuleidžiančių rankas dėl tokių menkniekių...vis dėl to geras dalykas tas testas, atsijos bent dalį taip mąstančių.

p.s. nenoriu nieko asmeniškai įžeisti, tiesiog skatinu gerai pergalvot pasirinkimą ir savo požiūrį...

Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:53:38 | Nuoroda
sveiki :) Kadangi pati studijuoju pedagoginę specialybę, susidomėjau tais testais ir pasiskaičiau jūsų pokalbį ir...pakraupau.

Na žinot, nesuprantu tokių žmonių, nestot į norimą specialybę, nes bijai kažkokio,ne tiek ir reikšmingo, testuko??? Kur tavęs klausys ir vertins tik du žmonės??? Iš kurio gavus apvalų nulį vis dar gali įstot???

Nenoriu nieko įžeist, bet, jeigu taip mąstot,  geriau ir nestokit, nereikia visuomenei tokių mokytojų, be ryžto, bijančių kalbėti prieš du žmones( kaip jūs kalbėsit prieš auditorijas???), nepasitikinčių savo jėgom, nuleidžiančių rankas dėl tokių menkniekių...vis dėl to geras dalykas tas testas, atsijos bent dalį taip mąstančių.

p.s. nenoriu nieko asmeniškai įžeisti, tiesiog skatinu gerai pergalvot pasirinkimą ir savo požiūrį...

 Tikrai pritariu :) Beje, ką būtent studijuoji?

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:58:51 | Nuoroda
Nutella rašė:
sveiki :) Kadangi pati studijuoju pedagoginę specialybę, susidomėjau tais testais ir pasiskaičiau jūsų pokalbį ir...pakraupau.

Na žinot, nesuprantu tokių žmonių, nestot į norimą specialybę, nes bijai kažkokio,ne tiek ir reikšmingo, testuko??? Kur tavęs klausys ir vertins tik du žmonės??? Iš kurio gavus apvalų nulį vis dar gali įstot???

Nenoriu nieko įžeist, bet, jeigu taip mąstot,  geriau ir nestokit, nereikia visuomenei tokių mokytojų, be ryžto, bijančių kalbėti prieš du žmones( kaip jūs kalbėsit prieš auditorijas???), nepasitikinčių savo jėgom, nuleidžiančių rankas dėl tokių menkniekių...vis dėl to geras dalykas tas testas, atsijos bent dalį taip mąstančių.

p.s. nenoriu nieko asmeniškai įžeisti, tiesiog skatinu gerai pergalvot pasirinkimą ir savo požiūrį...

 Tikrai pritariu :) Beje, ką būtent studijuoji?

 matematikos ir informatikos mokymą, tik ne vpu, o vu, tai irgi yra pedagoginė specialybė, nors ir ne pedagoginiam randasi :)

Žinutė parašyta: 2010-06-23 23:01:32 | Nuoroda

Sveiki
kas dar bandys stoti i istorija? gal susitiksime studijuojant. :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-23 23:21:45 | Nuoroda

stoju, bet nemanau, kad įstosiu, nes parašiau tik 12 numeriu :D

beje, iš motyvacinio gavau 2 balus :) tikrai yra lengva ten išlaikyt tą šudą

Žinutė parašyta: 2010-06-23 23:30:01 | Nuoroda

jo.. Motyvacini testa irgi islaikiau ir gavau 2 balus. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 15:30:30 | Nuoroda

sveiki ;) noreciau stoti i taikomaja istorija :) gal atsiras tokiu kurie stos ten taip pat? kaip manot kas geriau taikomoji istorija ar tiesiog istorija?:) laukiu pasisakymu :)

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-07-06 16:57:33 | Nuoroda

Sveiki. Man irgi labai idomu kuo skiriasi taikomoji istorija nuo istorijos? padiskutuokime :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 17:26:24 | Nuoroda

Man irgi idomu kuo skiriasi taikomoji nuo paprastos:)

  • Istorija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-07-08 18:17:28 | Nuoroda

ash zinau < kad taikomoji istorija  yra gana dar jauna studiju kryptis...,  taciau jos siulomos studijos man labiau patinka nei tiesiog istorijos...,visdelto juk kuo didesnis pasirinkimas kur veliau dirbt tuo geriau ..., ar kaip ? gal kas nors zino kokiu nors minusu kodel neverta ten stoti?

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-07-08 21:07:06 | Nuoroda

p gal kas stosit i vpu socialine pedagogika? ar su minimaliais balais i mokama bent butu galimybe istoti ? ir ar tuos du balus kur gavau is motyvacinio man prides stojant ar ne?

Žinutė parašyta: 2010-07-09 19:20:06 | Nuoroda

Žiūrint ar tu pretenduoji tik į vf vietas,ar ketini rašyti ir vnf.  Manau,kad į vnf galima įstoti ir su mažais balais. Žinau ne vieną pavyzdį :) 

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 56
Žinutė parašyta: 2010-07-09 19:21:31 | Nuoroda

Mane kažkodėl labiau domintų taikomoji istorija,nei paprasta. Ją ir įrašiau į prašymą. Įdomu,ar labai didelis konkursas nusimato į šitą specialybę  

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 56
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą