Teisė Mru
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-12 20:13:57 | Nuoroda

Tai niekas nestojat, konkurencijos šiais metais man nebus?

Visi tik VU ir VU, ir apie Riomerį išgristi norėtūsi. Pasipasakokite, kas stojate, ką apie šias studijas girdėjote, gal jau kas studijuojate?

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-06-12 20:16:21 | Nuoroda

Puseserė studijuoja MRU teisę jau magistrą greit gins,sako labai viskas gerai fainą aplinka,kompetetingas destytojų kolektyvas žodžiu liux...

Žinutė parašyta: 2010-06-12 20:20:36 | Nuoroda

Tai tegu ji čia užsuka ir man daugiau visko pripasakoja..

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-06-12 20:24:03 | Nuoroda

Na nežinau,netiki netikėk as nebandau čia nieko įrodinėti...ji dirba,studijuoja ir nemanau,kad ji lankosi tokiuose forumuose,tai tiek..tiesiog ji ten studijuoja ir jei tai patinka,nesiskundžia...

Žinutė parašyta: 2010-06-12 20:27:00 | Nuoroda

Bendrai pati ten juk stosi,ir viską sužinosi kaip ten kas,ir kaip...Banalu cia forume kažko klausti rimtai,nes nuomonės kaip visada bus skirtingos ir neadekvačios...pati įstosi ir patirsi ką reiškia studinti MRU...

Žinutė parašyta: 2010-06-12 20:50:28 | Nuoroda

Na, juk naturalu, kad man įdomu... Žiū, gal dar persigalvosiu :D

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-06-12 21:02:45 | Nuoroda
lintu13 rašė:

Na, juk naturalu, kad man įdomu... Žiū, gal dar persigalvosiu :D

 Juk natūralu,kad kiekvienas studijuojantis savo universitete jį išskiaria iš kitų ir teigia,kad jis geriausiais irr pan ir t.t..tad pati nepabandžius neįsitikinsi,kaip su VU...

Žinutė parašyta: 2010-06-12 21:03:40 | Nuoroda

Taip, tas tiesa... VU VU... aš apie VU galvojau, bet po istorijos egzamino jau nebesvajoju, dabar rūpi jau ir MRU Teisė..  :) o šiaip kas liečia patį univerą, tai labai modernus, toks naujoviškas, turi daug visokios veiklos, kuria kiekvienas gali užsiimti po studijų, studentų atstovybė puikiai dirba, žodžiu nežinau ką čia pasakoti taip abstrakčiai :))

 

 

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-06-12 22:38:05 | Nuoroda

Aš irgi į vu teisę nebesitikiu ir šiaip kažkaip manau, kad mru įdomiau studijuoti nei vu. Vu pranašumą matau tame, kad per 5metus baigi magistrą. Draugė studijuoja mru teisę ir valdymą, tai yra labai patenkinta. Lb geri ir žmogiški dėstytojai, tvarkinga aplinka, geros sąlygos mokytis, visa reikalinga nauja aparatūra. Ji labai patenkinta.

Apie vu girdėjau, kad ten nenulipa nuo knygų panašiai kaip medikai.. Aišku, mru irgi mokosi daug, bet viena yra mokytis daug, o kitą daugumą laiko praleisti prie knygų :)

taip kad nepergyvent, tikrai viena į mru nestosi, jau dbr yra nemažai užsiregistravusiu, po egzaminų bus ir dar daugiau tikrai.

Žinutė parašyta: 2010-06-12 22:54:35 | Nuoroda

nu va kaip smagu, nauja kompanija renkasi :P Mmm..

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-06-12 23:32:56 | Nuoroda

Naa, dar klausimas, ar aš įstosiu, nes nusivylus savo egzais esu labiau nei gyvenimu ;D

Žinutė parašyta: 2010-06-13 09:52:25 | Nuoroda

Mano tai balas 17, 80  ir aš laikau sukryžiavus viską, kas ten pas mane susikryžiuoja, kad įstočiau į mokamą :D

 

O į teisę ir į valdymą tai verkčiau, jei papulčiau ( rašiau 'ant vaizdo). Vienas studijuojantis žmogelis man sakė, kad patys dėstytojai su panieka į juos žiūri, teisininkai vertinami žymiai labiau, nei teisę ir valdymą studijuojantys..

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-13 12:41:43 | Nuoroda

 Studijuoju VU teisėj, pirmakursis. Ir ką gi galiu pasakyt? Jei tik balai patemps, būtinai eikit į VU :) Gal MRU patalpos ir naujesnės, kompiuteriai naujesni, tačiau jie tik tiek ir teturi. Niekur iš VU bėgt nenoriu. Baigęs pirmą kursą žinau gal penkis kartus daugiau nei riomerio pirmakursis. Kitas punktelis: mokslas. Kas nori atvažiavę į Vilnių "pasitūsint", tegu geriau stoja į MRU, ten lengviau. Tačiau jei yra norinčių tapti teisininkais, VU moko geriausi Lietuvos teisės "dievai", todėl savaime suprantama, krūvis yra didelis :D

Žinutė parašyta: 2010-06-13 12:49:56 | Nuoroda
lintu13 rašė:

Mano tai balas 17, 80  ir aš laikau sukryžiavus viską, kas ten pas mane susikryžiuoja, kad įstočiau į mokamą :D

 

O į teisę ir į valdymą tai verkčiau, jei papulčiau ( rašiau 'ant vaizdo). Vienas studijuojantis žmogelis man sakė, kad patys dėstytojai su panieka į juos žiūri, teisininkai vertinami žymiai labiau, nei teisę ir valdymą studijuojantys..

 am, aš žiūrėjau balus pernai įstojusių, tai į mokamą paskutinis pakvietas buvo 16,40, o į teisę ir valdymą- 15,18. :) o iš kur tu jau savo konkursinį balą žinai? ;o

 

Dėl VU. Faktas, kad rašysiu ten, nors čia ir pavariau truputi, bet esmė, kad VU reikalauja itin aukšto balo..

Žinutė parašyta: 2010-06-13 13:22:00 | Nuoroda

Nes aš laikiau egzus prieš du metus ;} Perstoju šiais metais.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-15 16:32:27 | Nuoroda

 Studijuoju MRU :) universitetas išties šaunus :) Kol kas jokių nusiskundimų nėra. Pirmą pusmetį turėsite studijuoti su teise nesusijusius dalykus, kaip logiką ir mokslo metodologiją, specialybės kalbą, filosofiją ir pan. O toliau jau gilinsitės į teisės teoriją, administracinę teisę, civilinę teisę, baudžiamąją teisę ir pan :) Taip pat MRU siūlo daug veiklos, pradedant šokiais (tautiniais ar pramoginiais) ir baigiant tarptautiniais projektais ;D Tikiuosi, kad su jumis susitiksiu jau Rugsėjį :)

Žinutė parašyta: 2010-06-15 18:12:02 | Nuoroda
Argentum rašė:

 Studijuoju MRU :) universitetas išties šaunus :) Kol kas jokių nusiskundimų nėra. Pirmą pusmetį turėsite studijuoti su teise nesusijusius dalykus, kaip logiką ir mokslo metodologiją, specialybės kalbą, filosofiją ir pan. O toliau jau gilinsitės į teisės teoriją, administracinę teisę, civilinę teisę, baudžiamąją teisę ir pan :) Taip pat MRU siūlo daug veiklos, pradedant šokiais (tautiniais ar pramoginiais) ir baigiant tarptautiniais projektais ;D Tikiuosi, kad su jumis susitiksiu jau Rugsėjį :)

Šakės tau dabar:D

Kiek paskaitų būna per savaitę?

Rimtai jokių teisinių dalykų nėra pirmam pusmetyje? Kiek man teko girdėti teisės teorija jau ir pirmam pusmety būna, ar aš klystu? Bleeemba, aš jau Vaišvilos vadovėlį atmintinai moku

Gal ir kvailas klausimas, bet man , didžiausiai miego karalienei, itin svarbu - nuo kelių paskaitos? Prašau prašau pasakyk, kad nuo devynių...

Ar įstosiu į mokamąsu 17, 80balu?

Teko girdėti, kad logika nerealiai lievas dalykas. Tiesa?

Kaip su anglu?

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-06-15 19:14:58 | Nuoroda

Bandysiu ir aš į MRU papulti, pirmu numeriu teisė

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-06-16 15:48:46 | Nuoroda
lintu13 rašė:
Argentum rašė:

 Studijuoju MRU :) universitetas išties šaunus :) Kol kas jokių nusiskundimų nėra. Pirmą pusmetį turėsite studijuoti su teise nesusijusius dalykus, kaip logiką ir mokslo metodologiją, specialybės kalbą, filosofiją ir pan. O toliau jau gilinsitės į teisės teoriją, administracinę teisę, civilinę teisę, baudžiamąją teisę ir pan :) Taip pat MRU siūlo daug veiklos, pradedant šokiais (tautiniais ar pramoginiais) ir baigiant tarptautiniais projektais ;D Tikiuosi, kad su jumis susitiksiu jau Rugsėjį :)

Šakės tau dabar:D

Kiek paskaitų būna per savaitę?

Rimtai jokių teisinių dalykų nėra pirmam pusmetyje? Kiek man teko girdėti teisės teorija jau ir pirmam pusmety būna, ar aš klystu? Bleeemba, aš jau Vaišvilos vadovėlį atmintinai moku

Gal ir kvailas klausimas, bet man , didžiausiai miego karalienei, itin svarbu - nuo kelių paskaitos? Prašau prašau pasakyk, kad nuo devynių...

Ar įstosiu į mokamąsu 17, 80balu?

Teko girdėti, kad logika nerealiai lievas dalykas. Tiesa?

Kaip su anglu?

 tai rimta teisininkė būsi, jei Vaišvilą cituot sugebėsi.:D

Žinutė parašyta: 2010-06-16 21:49:46 | Nuoroda
anonimiška rašė:
lintu13 rašė:
Argentum rašė:

 Studijuoju MRU :) universitetas išties šaunus :) Kol kas jokių nusiskundimų nėra. Pirmą pusmetį turėsite studijuoti su teise nesusijusius dalykus, kaip logiką ir mokslo metodologiją, specialybės kalbą, filosofiją ir pan. O toliau jau gilinsitės į teisės teoriją, administracinę teisę, civilinę teisę, baudžiamąją teisę ir pan :) Taip pat MRU siūlo daug veiklos, pradedant šokiais (tautiniais ar pramoginiais) ir baigiant tarptautiniais projektais ;D Tikiuosi, kad su jumis susitiksiu jau Rugsėjį :)

Šakės tau dabar:D

Kiek paskaitų būna per savaitę?

Rimtai jokių teisinių dalykų nėra pirmam pusmetyje? Kiek man teko girdėti teisės teorija jau ir pirmam pusmety būna, ar aš klystu? Bleeemba, aš jau Vaišvilos vadovėlį atmintinai moku

Gal ir kvailas klausimas, bet man , didžiausiai miego karalienei, itin svarbu - nuo kelių paskaitos? Prašau prašau pasakyk, kad nuo devynių...

Ar įstosiu į mokamąsu 17, 80balu?

Teko girdėti, kad logika nerealiai lievas dalykas. Tiesa?

Kaip su anglu?

 tai rimta teisininkė būsi, jei Vaišvilą cituot sugebėsi.:D

 JOa, kur gi ne :D

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą