VU Informacinės technologijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-12 20:45:48 | Nuoroda

Labas vakaras, narsydamas vu stojimu programu sarase radau informaciniu technologiju studijas. Ar patariate stoti i sia specialybe? Kokios perspektyvos? Gal cia yra studijojanciu sia specialybe (jei taip papasokite apie studijas, spealybe ir pns). Dekui uz atsakymus!

Žinutė parašyta: 2010-06-12 21:27:12 | Nuoroda

Eiline informatikos spacialybe - jos visos beveik nesiskiria. Tik, jei zinai, kad specializuosiesi programavime, imi programu sistemas.

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-18 14:32:51 | Nuoroda

 Aš irgi galvoju apie informacines technologijas, tačiau kuo toliau, tuo labiau mane ji atbaido, nes kažkodėl esu susidaręs nuomonę, kad ji yra prasčiausia iš visų kitų siūlomų (programų sistemos/informatika/informacinės technologijos). Esu visiškai pasimetęs... Informatikos bijau, nes programos aprašymas aiškiai sako kad matematikos ten labai dauk, o matematika man visada neperlabiausiai sekėsi (metinis pažymys vos 5 a lygiu), o programų sistemos kiek supratau ten grynas programavimas (baisoka šokt vien ant programavimo,  nes programuoti dar nemoku ir nežinau ar pakankamai lengvai su juo susitvarkyčiau). Kiek esu girdėjęs, tai matematikos mažiausiai reikia informacinėse technologijose, tačiau išvis nesuprantu ką ten mokys...

Žinutė parašyta: 2010-06-18 16:50:59 | Nuoroda

Kiek supratau IT moko ne tik programuoti, bet naudotis visokiausia programine iranga. Man si programa programa patinka del to, kad joje ne tik moka programuoti (C/C++/Java, API, Shell ir t.t). bet ir naudotis ivariu softu, technologijomis. Aisku cia ne vien programavimo studijos, bet viskas priklauso nuo taves ir nuo tavo sugebejimu programuoti. Baigus bakalaura galesi dirbti ir programuotoju, ir adminu, ir mokesi naudotis visokias OS, projektuoti software ir pan. As pats VU IT rasysiu Nr 1, nes joje ypac man idomu bus mokytis. Ten nera grynios matematikos ar programavimo, bet studiju metu pats studentas gali savarankiskai ismokti tai.

Žinutė parašyta: 2010-06-18 17:18:14 | Nuoroda

 Na aš irgi kolkas parašęs VU informacines technologijas nr.1 :) Jeigu konkursiniai balai bus panašūs į 2009m, tai turėčiau įstoti ten :) Tikiuosi bus įdomu ten jeigu įstosiu..

Žinutė parašyta: 2010-06-18 18:46:53 | Nuoroda

O koks maziausias stojamas balas buvo 2009 metais i VU IT ? 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-18 18:59:11 | Nuoroda
yplon rašė:

O koks maziausias stojamas balas buvo 2009 metais i VU IT ? 

 i vf maziausias buvo 11,36

o i vnf 10,40

Žinutė parašyta: 2010-06-18 22:57:55 | Nuoroda

Ir dar noriu paklaust...ar studijuojant informatika reikia jau is prigimties buti PC "vergu", moketi programuoti ir pns. ? Zodziu ar nebus per sunku, jeigu tarkim nemoku programuoti ir pns. ?

Žinutė parašyta: 2010-06-19 11:32:49 | Nuoroda
yplon rašė:

Ir dar noriu paklaust...ar studijuojant informatika reikia jau is prigimties buti PC "vergu", moketi programuoti ir pns. ? Zodziu ar nebus per sunku, jeigu tarkim nemoku programuoti ir pns. ?

Na jei mokykloj per informatikos pamokas nemiegojai ir bent kiek pascalį moki, tai neturetų būti persunku. Pascalis nors ir niekur nenaudojamas, tačiau šiokius tokius pagrindus duoda...

Žinutė parašyta: 2010-06-19 13:44:07 | Nuoroda

Neturejau isvis informatikos ;D 

Žinutė parašyta: 2010-06-19 21:07:34 | Nuoroda
yplon rašė:

Neturejau isvis informatikos ;D 

 Na buna ir savamoksliu :D

Žinutė parašyta: 2010-06-20 23:42:25 | Nuoroda

O jeigu eisiu "zalias" ? Bet siaip tai megstu pakurt ka nors su kokiomis nors programomis ir pns ;) 

Žinutė parašyta: 2010-06-21 01:38:04 | Nuoroda

 Na negaliu kažką teigti, nes pats nestudijuoju dar, bet manau su daug pastangų galima viską išmokti :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-21 12:42:41 | Nuoroda
yplon rašė:

O jeigu eisiu "zalias" ? Bet siaip tai megstu pakurt ka nors su kokiomis nors programomis ir pns ;) 

 Tada ir stok atitinkamai į kompiuterinį dizainą ar ką tu ten nori, čia grynai progrmavimo specialybė. Bet jei nemoki progrmuoti tai drįsčiau teigti kad ir nepakiūsi čia.

Žinutė parašyta: 2010-06-21 13:37:47 | Nuoroda

Tai kad nereikia moket programavimo kad pakliut cia, egzamininio paskalio kurso pradziai pakanka su kaupu, kai kurie net be jo istoja

  • Informacinės technologijos / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-06-22 22:43:33 | Nuoroda
ITP-08 rašė:
 

 Tada ir stok atitinkamai į kompiuterinį dizainą ar ką tu ten nori, čia grynai progrmavimo specialybė. Bet jei nemoki progrmuoti tai drįsčiau teigti kad ir nepakiūsi čia.

 O toks yra ? ;D Nebent grafika ar kazkas tokio...ir tai jau per velu, nes reikia gi dar stojamaji egzamina laikyt. 
Ta prasme nepakliusiu ? Egzo gi nereikia is programavimo :D

Žinutė parašyta: 2010-06-24 17:19:04 | Nuoroda

 as vis dar neapsisprendziu, kuria informatikos specialybe rinktis :|

Žinutė parašyta: 2010-06-24 20:51:32 | Nuoroda
invisible132 rašė:

 as vis dar neapsisprendziu, kuria informatikos specialybe rinktis :|

 Tiesą sakant ir aš neapsisprendžiu  žinoma rašysiu kelias, bet eilės tvarka daug reiškia

Žinutė parašyta: 2010-06-25 00:17:44 | Nuoroda
Dainius rašė:
invisible132 rašė:

 as vis dar neapsisprendziu, kuria informatikos specialybe rinktis :|

 Tiesą sakant ir aš neapsisprendžiu  žinoma rašysiu kelias, bet eilės tvarka daug reiškia

 Būtent :| Meginčiau į informatiką, tačiau baisoka, kad programavimas gali nepatikt arba matematika užgrauš (šito labiausiai bijau).

Žinutė parašyta: 2010-06-25 00:39:47 | Nuoroda

Tai stokit ten, kur tikslia specializacija rinktis galesit po 2 kurso. Pvz, SU MIF informatika. Ten ir matematu bei fizikuo nuo kitu metu bus maziau. Daugiau info http://ik.su.lt/lt/studijos

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą