Motyvacinis testas VPU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-13 12:51:41 | Nuoroda

Gal kas jau laike? kaip sekesi ?

  • Biologija / VBE 27
  • Istorija / VBE 51
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 5
  • Matematika / VBE 9
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-13 20:06:51 | Nuoroda

taigi tik birželio pabaigoje bus laikomas šis testas.

Žinutė parašyta: 2010-06-14 11:09:14 | Nuoroda

Būsimieji studentai, primianame,jog Gegužės 25 - birželio 16 dienomis iki 24.00 val. adresu:http://www.lamabpo.lt/registracija_internetu.html vyksta stojančiųjų į pedagogines studijas internetinė registracija motyvacinio testo laikymui. Užsiregistravę gaus operatyvią, tikslią informaciją apie motyvacinio testo laikymui paskirtą vietą ir laiką.
Būtina pabrėžti, jog net ir gavęs neigiamą įvertinimą (0 balų), būsimas studentas vis tiek dalyvauja konkurse į valstybės finansuojamą vietą, o neatvykę laikyti testo, šią galimybę tiesiog praranda.
Primename, jog būsimieji studentai bus laukiami Vilniaus pedagoginiame, Šiaulių, Klaipėdos universitetuose.
Atvykus laikyti motyvacinį testą būtina turėti asmens dokumentą. Norintieji studijuoti savo lėšomis ar pasirinkę studijų programas, kuriose nėra numatytas stojamasis motyvacinis testas, prašymus gali teikti internetu iki liepos 19 d.
Sėkmės visiems!

Žinutė parašyta: 2010-06-14 11:35:44 | Nuoroda

Sveiki,gal kas registravotes motyvaciniam testui?gal galit paaiskinti kaip uzsiregistruo.nes as uzsireginau LAMA BPO ir kai paspaudziau ant skilties stojamieji egzaminai,motyvaciniai pokalbiai man ismeta kad egzaminu nera...gal galit kas padeti?

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:05:09 | Nuoroda

Šeip kai įvedi į prašymą kokią pedagoginę spec. tai iškarto ir išmeta jog tau reikės dalyvauti tame motyvaciniame :) tik tada pasirenki vieta ir laika :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-15 17:05:28 | Nuoroda

ar galit pasakyti kur rasti ta instrukcija, pagal kuria bus pokalbis ,t.y antra testo dalis? nekur nerandu

Žinutė parašyta: 2010-06-15 17:38:00 | Nuoroda

o si motivacini testa reikia laikyti jeigu tik i vpu nori istoti, ar visur kur tik pedagogika?

Žinutė parašyta: 2010-06-15 17:41:41 | Nuoroda
kristi rašė:

o si motivacini testa reikia laikyti jeigu tik i vpu nori istoti, ar visur kur tik pedagogika?

 Visur kur pedagogika.

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-06-15 17:44:18 | Nuoroda

kazkokia nesamone o kas nors nori pedagogika studijuoti?

Žinutė parašyta: 2010-06-15 23:39:11 | Nuoroda

žiūrėkit, rašant pora specialybių į vpu, ar reikia du kartus laikyti motyvacinį ar pakanka vieno?

Žinutė parašyta: 2010-06-16 11:43:09 | Nuoroda

turbut pakanka vieno

Žinutė parašyta: 2010-06-16 12:32:18 | Nuoroda

 velnias o as pramiegojau, reikia butinai siandien uzsipildyt kur stot, nors galutinai nieko nezinau... siaubas

Žinutė parašyta: 2010-06-16 12:34:24 | Nuoroda

as irgi galutinai nieko nezinau...

Žinutė parašyta: 2010-06-16 20:32:31 | Nuoroda

klausykit... pas mane toksai bajeris.... daug aš tų pedagogikų prirašiau, bet stojamuosiuose man jokių motyvacinių testų tai nėra parašyta. apskritai tam mano lamabpo 'profilyje' nėra užsiminta apie tokį daiktą, aš apie jį sužinojau tik iš kitų ir interneto. kaip tokį reiškinį paaiškint? gal kas nors susidūrė su tuo irgi? nes nu rimtai, vpu daug specialybių prirašiau. ačiū :)

Žinutė parašyta: 2010-06-17 21:17:25 | Nuoroda

paziurek i egzaminu tvarkarasti kur lamabpo prasyma uspyldei, butinai turi budi motyvacijos testas tvarkaraste

Žinutė parašyta: 2010-06-17 22:31:16 | Nuoroda

gal zinote kokie klausimai gali buti?

  • Istorija / VBE 62
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 43
Žinutė parašyta: 2010-06-18 17:45:04 | Nuoroda

Jau laikiau:))) Nieko baisaus nebuvo, reikejo parasyti kodel nori buti mokytoju, poto apie savo bendravima su kitokiais zmonemis, kaip su jais sutari, del skirtumu (isvaizdos, religijos, ekonomines padeties), ir parasyti savo pedagogie patirti(pvz kokiose organizacijose priklausei, ar teko mokyti kitus ir t.t,). O pokalbis buvo isvis malonumas:) bendravo labai draugiska psichologe ir viena destytoja. Ju klausimai buvo tokie: pristatykite save, papasakokite apie Jusu santykius su kitais zmonemis, kaip isivaizduojate save po desimt metu ir kodel nori dirbti pedagogu. Nieko ten baisaus nebuvo, ir labai keista, kad ten anksciau kazkas raset kad labai bijot. Tik man idomu, gal kas zinot kada to testo rezultatus suzinosim??:)

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 6
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 39
Žinutė parašyta: 2010-06-18 20:58:35 | Nuoroda

irgi laikiau siandien, labai aciu tai merginai kuri mane praleido, nes nebuciau spejusi i autobusa :D siap nieko baisaus, lengvi klausimai, maloni psichologe, tik laukti ilgoka reikejo:/ o rezultatai po dveju dienu , lamabpo :)

Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:07:42 | Nuoroda

gal kas zino kas cia per sudas : atsiverciau savo lamabpo, ten kur stojamieji parasyta motyvacijos testas, poto rasytas:2 .kas cia per 2?pazymis?pridedami balai ?

Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:37:13 | Nuoroda

ko gero gavai 2balus už motyvacinį, kiek žinau maksimum ir galimėjo surinkt tiek ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą